Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/11 08:31 #46

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

gutek napisał: A ja wam powiem, że Pani Elżbieta Suchodolska nadawałaby się na burmistrza, ma ku temu wykształcenie, jest kobieta aktywną i dobrze zorientowana w sprawach samorządowych. Reprezentuje nas już drugą kadencję jako radna powiatowa.


Nie róbcie sobie żartów z poważnej sprawy.
Jak ktoś jest miłośnikiem Kabaretów to niech jedzie na noce kabaretowe do lidzbarka.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/11 08:35 #47

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

jasne... napisał:

gutek napisał: A ja wam powiem, że Pani Elżbieta Suchodolska nadawałaby się na burmistrza, ma ku temu wykształcenie, jest kobieta aktywną i dobrze zorientowana w sprawach samorządowych. Reprezentuje nas już drugą kadencję jako radna powiatowa.

a termy mamy w Lidzbarku...


No właśnie!!! Może ta Pani poda tutaj na forum ile wydatkowano łącznie pieniędzy w lidzbarku na inwestycje a ile w ornecie.............jak jest tak dobrze zorientowana...............
..........Nawet Braniewo przez tyle lat po wojnie nie wyskubał tak Ornety jak lidzbark...............

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/11 16:24 #48

  • Bolo
  • Bolo Avatar Autor
  • Gość

. napisał: A może p.Elę S. żonę jednego z inicjato
rów

.......inicjatorów czego, bo nie jestem w temacie?
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/11 23:58 #49

  • Ilona
  • Ilona Avatar Autor
  • Gość
każda kobieta dobra na tą funkcję ale żeby o obecność basenu zadbała dla naszych dzieciaczków i mam bo to nie jest sprawa marginalna. Już nawet w niektórych wiejskich gminach mają basen widziałam w tvn. Basen to nie jest jakiś wybryk tylko w XXI wieku standard z którego mogli by korzystać wszyscy i starsi i młodsi. Nie ma co liczyć na tego burmistrza bo umowy takiej nie podpisze bo powie że nie ma na to pieniędzy(ale na inne niepotrzebne rzeczy jakoś znajduje). Koszt basenu to ok 8milionów zł ale dają do tego dofinansowanie które sporą część pokrywają środki z poza gminy tylko trzeba oczywiście trochę zachodu. Nie wiem czy Panu Popielowi się nie chce czy nie umie postarać się o taki basen (pomijając kto co mówił). Ktoś powie że w DM jest basen i że można dojechać, Braniewo ma, Lidzbark zaraz itd no i co z tego. ale czy ktoś może wyliczył że dojechać i się przebrać osuszyć itd to jest ok 3h i 20 min(wiem bo liczyłam) i doliczmy pływanie 1h i 15min to robi się z tego 4h i 35 min czyli pół dnia w porze jesiennej i zimowej zabrane z życia pływaczki :( Panie Burmistrzu warto dla dzieci to zrobić bo Pan też by chciał żeby dzieci ładnie pływały i ludzie przy tym też znajdą pracę bo powstaną miejsca pracy. Tyle było przypadków utonięć w naszym jeziorze między innymi z braku kontaktu z wodą bo człowiek doskonali swoje umiejętności i nabiera pokory tylko w basenie bo na środku jeziora już jej nie nabędzie. Mądry pływak pływa wzdłuż brzegu jeziora(jak nie ma basenu) i tyle. W dobrym mieście byłam niedawno i naprawdę mają tam ruch na basenie bo są grupy sportowe dzieci, zajęcia dla grubasków, mamy z maluchami, często żołnierze i dużo osób w różnym wieku. Warto pomyśleć :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/12 12:36 #50

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość
Czy ktoś wie dlaczego w Ornecie poczta weekendy jest nieczynna? Miasto prawie 10 tyś ludności !

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 00:05 #51

  • a ja mam wniosek
  • a ja mam wniosek Avatar Autor
  • Gość
A ja tylko tak w żartach.... :P
A tu się narobiło :silly:
A poważka to nikt nie trafił.A jest kobieta która nie żartuje i chce kandydować.
Trudna sprawa dla kandydatki-jeśli Popiel załatwi sprawę spalarni po myśli wyborców czyli jej nie będzie
to nikt mu nie może zagrozić.
Jeśli jednak okaże się że to gra na czas i spalarnia powstanie to umiejętnie przeprowadzona kampania
spowoduje katastrofę dla obecnie panującego.
A jak pokazuje praktyka nazwiska kojarzące się orneciakom ze szwindlami przepadają z kretesem.
Tutaj należało by wymienić panów: ...sami wiecie których.
A więc Panie Burmistrzu.......

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 06:43 #52

  • kierownik
  • kierownik Avatar Autor
  • Gość
Kogut Burmistrzem, Karpiesiuk zastępcą........ , ale jaja? Co?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 07:25 #53

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Kandydat na burmistrza składa obietnice przedwyborcze , które wszystkie powinien spełnić . Dla mnie złożenie obietnicy to sprawa honoru. Za rok dobrze się zastanowię za nim na kogoś zagłosuję .Kandydat na stanowisko burmistrza powinien być wiarygodny i dotrzymywać słowa.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 09:30 #54

  • a ja mam wniosek
  • a ja mam wniosek Avatar Autor
  • Gość
Tradycją jest że przed wyborami kandydaci (i to jest norma we wszystkich wyborach)kładają obietnice już na pierwszy rzut oka nierealne.
Gorzej że wyborcy bezkrytycznie biorą te banialuki za dobrą monetę.
W moim przypadku wizja basenu czy czego tam jeszcze nie miała wpływu na to gdzie postawiłem krzyżyk.
Uważam obecnego burmistrza za dobrego kandydata na następną kadencję-pod warunkiem:
NIE MA W ORNECIE SPALARNI
No i ostrożnie z obietnicami.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 10:32 #55

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

a ja mam wniosek napisał: Tradycją jest że przed wyborami kandydaci (i to jest norma we wszystkich wyborach)kładają obietnice już na pierwszy rzut oka nierealne.
Gorzej że wyborcy bezkrytycznie biorą te banialuki za dobrą monetę.
W moim przypadku wizja basenu czy czego tam jeszcze nie miała wpływu na to gdzie postawiłem krzyżyk.
Uważam obecnego burmistrza za dobrego kandydata na następną kadencję-pod warunkiem:
NIE MA W ORNECIE SPALARNI
No i ostrożnie z obietnicami.



Ogólnie rzecz biorąc (chodzi mi o ubiegających się na stanowisko burmistrza) jeżeli ktoś składa obietnice na pierwszy rzut oka nierealne to czy jest wiarygodnym kandydatem? My mamy zagłosować na kandydata a nie na "chwyt marketingowy" w postaci obiecanek . Dla mnie albo ktoś jest dobrym kandydatem albo złym i nie ma czegoś takiego jak " pod warunkiem". Co do spalarni to raczej powstanie (to moje zdanie) oby nie ale wszystko na to wskazuje.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 17:15 #56

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość
Jak dobrze dla rządzącego, że wyborcy mają krótką pamięć. Przyczepiliście się do baseny zapominając o przedwyborczych obietnica burmistrza, a lista była długa. Ja pamiętam ulicę Al. Wojska Polskiego, która miała mieć asfalt i ludzie tam mieszkający uwierzyli i głosowali na Popiela. Teraz znajomi mówią, że był taki kandydat, który dużo robił i nie obiecywał gruszek na wierzbie, ale on na pewno nie będzie kandydował. Wszyscy daliśmy się nabrać i mamy na co zasłużyliśmy, bo lada dzień okaże się, że ruszyła budowa spalarni. Dlatego też jestem zwolennikiem wybrania poważnej j nie umoczonej kobiety na burmistrza.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/13 18:21 #57

  • kobieta BURMISTRZ.nie kasztelan
  • kobieta BURMISTRZ.nie kasztelan Avatar Autor
  • Gość
dlaczego ??? to najzabawniejsze głosowe przedłużenie dziecięcego milczenia. Głosować .....głosować głośno. Głosić własną wersję.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/14 16:17 #58

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość

Ilona napisał: każda kobieta dobra na tą funkcję ale żeby o obecność basenu zadbała dla naszych dzieciaczków i mam bo to nie jest sprawa marginalna. Już nawet w niektórych wiejskich gminach mają basen widziałam w tvn. Basen to nie jest jakiś wybryk tylko w XXI wieku standard z którego mogli by korzystać wszyscy i starsi i młodsi. Nie ma co liczyć na tego burmistrza bo umowy takiej nie podpisze bo powie że nie ma na to pieniędzy(ale na inne niepotrzebne rzeczy jakoś znajduje). Koszt basenu to ok 8milionów zł ale dają do tego dofinansowanie które sporą część pokrywają środki z poza gminy tylko trzeba oczywiście trochę zachodu. Nie wiem czy Panu Popielowi się nie chce czy nie umie postarać się o taki basen (pomijając kto co mówił). Ktoś powie że w DM jest basen i że można dojechać, Braniewo ma, Lidzbark zaraz itd no i co z tego. ale czy ktoś może wyliczył że dojechać i się przebrać osuszyć itd to jest ok 3h i 20 min(wiem bo liczyłam) i doliczmy pływanie 1h i 15min to robi się z tego 4h i 35 min czyli pół dnia w porze jesiennej i zimowej zabrane z życia pływaczki :( Panie Burmistrzu warto dla dzieci to zrobić bo Pan też by chciał żeby dzieci ładnie pływały i ludzie przy tym też znajdą pracę bo powstaną miejsca pracy. Tyle było przypadków utonięć w naszym jeziorze między innymi z braku kontaktu z wodą bo człowiek doskonali swoje umiejętności i nabiera pokory tylko w basenie bo na środku jeziora już jej nie nabędzie. Mądry pływak pływa wzdłuż brzegu jeziora(jak nie ma basenu) i tyle. W dobrym mieście byłam niedawno i naprawdę mają tam ruch na basenie bo są grupy sportowe dzieci, zajęcia dla grubasków, mamy z maluchami, często żołnierze i dużo osób w różnym wieku. Warto pomyśleć :)



Ale jaja! A ja chciałbym, żeby w Ornecie burmistrz zbudował platformę wiertniczą, można by skakać na bandżi przy okazji... no i często żołnierze mogliby poćwiczyć zrzuty spadochronowe a mamy ze swoimi grubaskami skakaliby na specjalnych pochylniach i generowaliby prąd dla miasta... Warto pomyśleć!
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/14 19:38 #59

  • Lola
  • Lola Avatar Autor
  • Gość

Ale jaja! A ja chciałbym, żeby w Ornecie burmistrz zbudował platformę wiertniczą, można by skakać na bandżi przy okazji... no i często żołnierze mogliby poćwiczyć zrzuty spadochronowe a mamy ze swoimi grubaskami skakaliby na specjalnych pochylniach i generowaliby prąd dla miasta... Warto pomyśleć!




Tego o czym piszesz nie było w programie wyborczym, natomiast basen i skatepark był. Jeżeli chcesz skoczyć na bandżi to co za problem? z okna skocz albo nie poczekaj! jeżeli wybudują spalarnię to z komina skoczysz :P
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/14 21:08 #60

  • Maciek
  • Maciek Avatar Autor
  • Gość

Lola napisał: Ale jaja! A ja chciałbym, żeby w Ornecie burmistrz zbudował platformę wiertniczą, można by skakać na bandżi przy okazji... no i często żołnierze mogliby poćwiczyć zrzuty spadochronowe a mamy ze swoimi grubaskami skakaliby na specjalnych pochylniach i generowaliby prąd dla miasta... Warto pomyśleć!



BRAWO LOLA!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale inteligentnie przysrałaś :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: