Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 12:29 #31

  • Andrzej Noczyński
  • Andrzej Noczyński Avatar Autor
  • Gość
Uważam że zarówno Pani Uzar jak i też Szmatowicz nie mają najmniejszych szans na kandydowanie na Burmistrza Ornet a do Rady Miejskiej tym bardziej.
Proponuję zakończyć rozpisywanie się tutaj na forum na temat tych Pań.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 12:45 #32

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Andrzej Noczyński napisał: Uważam że zarówno Pani Uzar jak i też Szmatowicz nie mają najmniejszych szans na kandydowanie na Burmistrza Ornet a do Rady Miejskiej tym bardziej.
Proponuję zakończyć rozpisywanie się tutaj na forum na temat tych Pań.



Może Pan ma chrapkę na stanowisko burmistrza? ;) według Pana kto byłby odpowiednim kandydatem? i dlaczego?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 13:49 #33

  • Tadeusz Fidowski
  • Tadeusz  Fidowski Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Andrzej Noczyński napisał: Uważam że zarówno Pani Uzar jak i też Szmatowicz nie mają najmniejszych szans na kandydowanie na Burmistrza Ornet a do Rady Miejskiej tym bardziej.
Proponuję zakończyć rozpisywanie się tutaj na forum na temat tych Pań.



Może Pan ma chrapkę na stanowisko burmistrza? ;) według Pana kto byłby odpowiednim kandydatem? i dlaczego?


Proponuję poważnie potraktować sprawę wyborów na Burmistrza Ornety. Wybory na Burmistrza Ornety to nie zabawa w domek z lalkami.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 15:06 #34

  • Kaczmarek ale nie Henryk
  • Kaczmarek ale nie Henryk Avatar Autor
  • Gość

Tadeusz Fidowski napisał:

Anonim napisał:

Andrzej Noczyński napisał: Uważam że zarówno Pani Uzar jak i też Szmatowicz nie mają najmniejszych szans na kandydowanie na Burmistrza Ornet a do Rady Miejskiej tym bardziej.
Proponuję zakończyć rozpisywanie się tutaj na forum na temat tych Pań.



Może Pan ma chrapkę na stanowisko burmistrza? ;) według Pana kto byłby odpowiednim kandydatem? i dlaczego?


Proponuję poważnie potraktować sprawę wyborów na Burmistrza Ornety. Wybory na Burmistrza Ornety to nie zabawa w domek z lalkami.


Podzielam zdanie.
Po Panu Popielu to naprawdę trzeba się poważnie zastanowić jak i na kogo głosować!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 18:19 #35

  • grarzynabis
  • grarzynabis Avatar Autor
  • Gość
popieram, zastepca nie jest uwiklany, ale capi Brutusem...

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 18:23 #36

  • kashug
  • kashug Avatar Autor
  • Gość
andrzej noczynski to BodzioWiszowatenki (chyba)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 19:21 #37

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość
JA BĘDĘ UPIERAŁA SIĘ PRZY KANDYDATURZE PANI HANI UZAR, PONIEWAŻ TA PANI MA PREZENCJĘ I OLEJ W GŁOWIE ...PANI HANIU NIECH PANI SIĘ ZASTANOWI.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/07 21:02 #38

  • xxxx
  • xxxx Avatar Autor
  • Gość

wiem napisał: JA BĘDĘ UPIERAŁA SIĘ PRZY KANDYDATURZE PANI HANI UZAR, PONIEWAŻ TA PANI MA PREZENCJĘ I OLEJ W GŁOWIE ...PANI HANIU NIECH PANI SIĘ ZASTANOWI.


Sorry, ale nie ma ani tego pierwszego ani drugiego. Gdziekolwiek się pojawiła to długo miejsca nie zagrzała, a to daje do myślenia.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/08 18:49 #39

  • Zenek
  • Zenek Avatar Autor
  • Gość
A może ktoś zdradzi gdzie pracuje Pani Hania U. bo jak wiem nigdzie długo miejsca nie zagrzała. Tej Pani pracodawcy zawsze dziękują jak ją poznają. Tak z jej kandydaturą to jest zły pomysł.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/09 08:54 #40

  • Benek Kowalczewski
  • Benek Kowalczewski Avatar Autor
  • Gość
Tych którzy pragną się "cuś" dowiedzieć na temat pracy zawodowej Pani Uzar niech porozmawiaja z nauczycielami z liceum za czasów gdy Pan Uzar był dyrektorem........

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/09 12:52 #41

  • wyborcy
  • wyborcy Avatar Autor
  • Gość

Benek Kowalczewski napisał: Tych którzy pragną się "cuś" dowiedzieć na temat pracy zawodowej Pani Uzar niech porozmawiaja z nauczycielami z liceum za czasów gdy Pan Uzar był dyrektorem........

Nas nie obchodzi co było , obchodzi nas co jest !!! Jest grupa ludzi która stanie murem za PANIĄ HANIĄ .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/10 10:57 #42

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość

wyborcy napisał:

Benek Kowalczewski napisał: Tych którzy pragną się "cuś" dowiedzieć na temat pracy zawodowej Pani Uzar niech porozmawiaja z nauczycielami z liceum za czasów gdy Pan Uzar był dyrektorem........

Nas nie obchodzi co było , obchodzi nas co jest !!! Jest grupa ludzi która stanie murem za PANIĄ HANIĄ .


Dobrze ze to tylko grupka..........Zadam tylko jedno pytanie a kto z ta Panią będzie rozmawiał w sprawie pieniędzy dla Ornety.....już na tę chwilę wiadomo że nikt....w Powiecie...........nikt w Województwie.........nikt w Urzędzie Marszałkowskim...........a w Ornecie pieniądze już się kończą.....szkoda zmarnować kolejne 4 lata!!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/10 21:19 #43

  • .
  • . Avatar Autor
  • Gość
A może p.Elę S. żonę jednego z inicjatorów
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/10 21:49 #44

  • gutek
  • gutek Avatar Autor
  • Gość
A ja wam powiem, że Pani Elżbieta Suchodolska nadawałaby się na burmistrza, ma ku temu wykształcenie, jest kobieta aktywną i dobrze zorientowana w sprawach samorządowych. Reprezentuje nas już drugą kadencję jako radna powiatowa.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2013/10/11 08:31 #45

  • jasne...
  • jasne... Avatar Autor
  • Gość

gutek napisał: A ja wam powiem, że Pani Elżbieta Suchodolska nadawałaby się na burmistrza, ma ku temu wykształcenie, jest kobieta aktywną i dobrze zorientowana w sprawach samorządowych. Reprezentuje nas już drugą kadencję jako radna powiatowa.

a termy mamy w Lidzbarku...