Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 22 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 20:36 #316

  • Zwolennik Pani Marzeny
  • Zwolennik Pani Marzeny Avatar Autor
  • Gość
Pani Marzeno niech Pani przedstawi swoich wybrańców do rady miasta , ciekaw jestem co to za ludzie.Chyba to nie jest tajemnicą. Pozdrawiam Panią i życzę sukcesu .

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/10 21:03 #317

  • Do oburzonego ornecianina
  • Do oburzonego ornecianina Avatar Autor
  • Gość
Zmień swojego dealera bo cie za mocno sponiewierało. To zapewne ci szkodzi na głowę, skoro wypisujesz takie bzdury. Wiszowaty nie ma żadnego doświadczenia w kierowaniu ludźmi. Do tej pory był tylko pod dyktando innych pisowców np.: Cymański, Czarnecki. Jego główne osiągnięcie zawodowe to była gazetka katolicka. Żal mi ciebie, że takiego człowieka widzisz na stołku burmistrza.

Odnosząc się natomiast do burmistrza obecnego to tragedia. Nic nie zrobił dla zwykłego Kowalskiego. Obiecanki, cacanki a głupiemu radość. Słyszałem, że źle się dzieje w tym urzędzie. Jakieś zastraszanie czy mobing.

Pani Ołtuszewska ma duże doświadczenie w kierowaniu ludźmi. Od wielu lat pracuje na wysokim stanowisku w Olsztynie, dodatkowo udziela się dla seniorów. Czy uważasz, że nie mogła tego osiągnąć dzięki ciężkiej pracy własnej?

Dlatego ja też uważam że Pani Marzena Ołtuszewska jest najlepszym kandydatem na burmistrza Ornety.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/11 08:11 #318

  • radca
  • radca Avatar Autor
  • Gość
Dobrze, że zgłoszono kandydaturę drugiej kobiety na Burmistrza Ornety co spowoduje utratę głosów Pani M.O.
Co do doświadczenia zawodowego tej Pani to chyba nikt w Ornecie nie jest tak naiwny i wie, że praca się skończy z chwilą utraty wpływów PO.
Co do Wiszowatego to doświadczeniem zawodowym "bije" nie tylko tę kandydatkę, ale i pozostałych kandydatów.
Był wiceprezesem SKOK, Komendantem Wojewódzkim, zastępcą burmistrza Ornety, pełnomocnikiem wojewody d/s prywatyzacji bezpośredniej... itp.
Praca w samorządzie to nie etacik w ZUS.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/11 10:51 #319

  • Zenek
  • Zenek Avatar Autor
  • Gość
Znowu odezwał się bezzębny Grześ teraz radca, Grzesiu przestań płakać a weź się za porządną robotę. Pani Marzena nigdy nie należała do żadnej partii ma wykształcenie administracyjno- prawne nie tak jak twój Boguś studia podyplomowe i nie jest osobą zakłamaną jak ty. Mam dla ciebie radę, choć raz porządnie się umyj i może świat obejrzysz w innej barwie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/11 13:53 #320

  • do radcy
  • do radcy Avatar Autor
  • Gość
Szkoda mi ciebie mały, zakompleksiony człowieczku. PIS nigdy już nie dojdzie do władzy. Już raz to przerabialiśmy i więcej nie potrzeba. Jak Wiszowaty kręcił się przy kościele i pisie to i miał stanowiska. Na tym polegał jego samo-rząd. Z tego co wiem stanowiska w ZUS-ie nie otrzymuje się z ramienia partii rządzącej ale w wyniku ciężkiej pracy popartej dobrymi wynikami.

Głosuję na Marzenę Ołtuszewską - najlepszej kandydatki na burmistrza Ornety.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/11 17:37 #321

  • ???????
  • ??????? Avatar Autor
  • Gość
A jest jeszcze jakaś kobięta chętna burmistrzować????? Nic nie słyszałam.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/12 12:02 #322

  • Włodarczyk J.H
  • Włodarczyk J.H Avatar Autor
  • Gość
Popieramy kandydaturę Pani Marzeny Ołtuszewskiej. Jest najlepsza.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/12 12:27 #323

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość

Włodarczyk J.H napisał: Popieramy kandydaturę Pani Marzeny Ołtuszewskiej. Jest najlepsza.


W czym jest najlepsza? Oczywiście na odpowiedź nie liczę, gdyż odpowiedź wymaga konkretów.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/12 17:58 #324

  • Katarzyna Sz.
  • Katarzyna Sz. Avatar Autor
  • Gość
Jak najbardziej zgadzam się, że burmistrzem powinna zostać Pani Marzena Ołtuszewska. Orneta czeka na zmiany :) :) :)

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 09:25 #325

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Katarzyna Sz. napisał: Jak najbardziej zgadzam się, że burmistrzem powinna zostać Pani Marzena Ołtuszewska. Orneta czeka na zmiany :) :) :)


Kto to jest ta pani Ołtuszewska czy to ta co pracowała w spółdzielni mieszkaniowej?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 09:46 #326

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Katarzyna Sz. napisał: Jak najbardziej zgadzam się, że burmistrzem powinna zostać Pani Marzena Ołtuszewska. Orneta czeka na zmiany :) :) :)


Kto to jest ta pani Ołtuszewska czy to ta co pracowała w spółdzielni mieszkaniowej?

Nie tamta miała na imię Grażyna z tego co wiem spotaknie z tą Panią z mieszkańcami odbędzie się w MDK 10.11.2014 o godz.18.00. Będzie ją można również poznać 17.10.2014r. w MDK , ponieważ UTW w Ornecie organizuję konferencje UTW województwa warmińsko-mazurskiego.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 16:07 #327

  • zafik
  • zafik Avatar Autor
  • Gość
Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 19:41 #328

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość

zafik napisał: Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.


Na pewno chodzi o wybory na burmistrza? Bo jezeli tak - to powyższe zdanie to chyba jakiś żart.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 19:53 #329

  • zły pies
  • zły pies Avatar Autor
  • Gość

a napisał:

zafik napisał: Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.


Na pewno chodzi o wybory na burmistrza? Bo jezeli tak - to powyższe zdanie to chyba jakiś żart.

O czym on bredzi. Na niczym się nie zna. Jego gaworzenie przyprawia o mdłości.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 19:56 #330

  • zły pies
  • zły pies Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli przez kilka lat nie potrafili nic dobrego zrobić to jest jednoznaczne, że trzeba pogonić to towarzystwo.
Swój głos oddam na Marzenę Ołtuszewską.