Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 23 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 21:13 #331

  • psycholog
  • psycholog Avatar Autor
  • Gość

a napisał:

zafik napisał: Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.


Na pewno chodzi o wybory na burmistrza? Bo jezeli tak - to powyższe zdanie to chyba jakiś żart.

Widziałem plakat tej pani i wypisana obok zdjęcia charakterystyka. Słyszałem od wielu osób że nic a nic się nie zgadza ta pani już na początku próbuje populizmem zdobyć stołek to co będzie dalej? Nikt kto reprezentuje takie cechy jak na plakacie wypisano nie zgodziłby się na taką reklame. To ludzie mają ocenić jakim jestem człowiekiem? Jeśli robię z siebie anioła to znaczy że diabeł siedzi za skórą.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/13 21:42 #332

  • psychiatra
  • psychiatra Avatar Autor
  • Gość

psycholog napisał:

a napisał:

zafik napisał: Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.


Na pewno chodzi o wybory na burmistrza? Bo jezeli tak - to powyższe zdanie to chyba jakiś żart.

Widziałem plakat tej pani i wypisana obok zdjęcia charakterystyka. Słyszałem od wielu osób że nic a nic się nie zgadza ta pani już na początku próbuje populizmem zdobyć stołek to co będzie dalej? Nikt kto reprezentuje takie cechy jak na plakacie wypisano nie zgodziłby się na taką reklame. To ludzie mają ocenić jakim jestem człowiekiem? Jeśli robię z siebie anioła to znaczy że diabeł siedzi za skórą.

Dobrze by było by osoby pokroju tego Pana...wzięli się za uczciwą i prawdziwą robotę... a nie mlaskanie jęzorem i opowiadanie bajek? Irek, ty możesz zagwarantować TYLKO WIELKĄ PRZEGRANĄ. Najwyższy czas przewietrzyć Ornetę. Pani Ołtuszewska nie ma nachalnej reklamy jak reszta, słyszałem dużo pozytywnych opinii na jej temat, dlatego jest moim faworytem w tych wyborach.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/14 08:14 #333

  • negocjatorka
  • negocjatorka Avatar Autor
  • Gość

psycholog napisał:

a napisał:

zafik napisał: Cała nadzieja dla Ornety to Marzena Ołtuszewska. Nie ma innej opcji.


Na pewno chodzi o wybory na burmistrza? Bo jezeli tak - to powyższe zdanie to chyba jakiś żart.

Widziałem plakat tej pani i wypisana obok zdjęcia charakterystyka. Słyszałem od wielu osób że nic a nic się nie zgadza ta pani już na początku próbuje populizmem zdobyć stołek to co będzie dalej? Nikt kto reprezentuje takie cechy jak na plakacie wypisano nie zgodziłby się na taką reklame. To ludzie mają ocenić jakim jestem człowiekiem? Jeśli robię z siebie anioła to znaczy że diabeł siedzi za skórą.[/quote


Moim zdaniem plakat Marzeny jest interesujący i wart uwagi. Znam Marzenę od wielu lat i nie zgodzę się z "psychologiem", który coś tam słyszał od wielu osób. Jeżeli ludzie mają oceniać jakim jestem człowiekiem, to chciałabym przeczytać CV "psychologa" co napisał pracodawcy jakim on jest człowiekiem? Zacytuję "psychologa"" Jeśli robię z siebie anioła to znaczy że diabeł siedzi za skórą." :P ha-ha-ha
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/14 18:58 #334

  • Kniaź
  • Kniaź Avatar Autor
  • Gość
Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/14 23:14 #335

  • OBSERWATOR
  • OBSERWATOR Avatar Autor
  • Gość

Kniaź napisał: Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:


PANI MARZENO JACY KANDYDACI SĄ U PANI DO RADY MIEJSKIEJ, MAM NADZIEJE ŻE NIE TAKIE NIEMOTY JAK W OBECNEJ RADZIE.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/14 23:46 #336

  • kobieta urażona stylem kandydatki
  • kobieta urażona stylem kandydatki Avatar Autor
  • Gość

Kniaź napisał: Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:


Przywrócę uczciwość i zaufanie - hasło wyborcze Pani Marzeny
Tu na forum już widać uczciwość w pisaniu jakiś bzdur propagandowych bez podpisu (anonimowo) Tak zawsze postępował małżonek kandydatki wysługując się innymi albo anonimowo. Chyba Pan Redaktor Gońca Orneckiego najbardziej się o tym przekonał we współpracy z nim? Najlepiej żeby sam się tutaj wypowiedział.
Kandydatka pisze tak:
dotrzymuje słowa - oj oj oj
pomagam ludziom - aj aj aj
Informacje zawsze sprawdzam - ci co nie sprawdzają źle na tym wychodzą (tylko jakie informacje)
Jestem przyjazna i życzliwa - pycha w największym wydani jeszcze trzeba było dodać że jestem ładna...
Wszystkich traktuję poważnie - czy siebie też?
Nie kłamię - wchodzimy w dekalog nie pije, nie pale, nie używam i przeżywam ciekawy piar
Nie mszczę się - może lepiej nie jestem mściwa (styl) pani magister i podyplomówka
Nie daję sobą manipulować - ha ha ha ha ha ha ha
Nie zastraszam - uuuuuuuuuu mafia odpuszcza
Nie jestem podejrzliwa - hihihihihhiiiiiiiiiiihhhhiiiiiiiiihhhhiihahahaaaaaahahhhaaaaaaaaaaaa

Brawo brawo brawo szkoła reklamy na poziomie odpowiednim do wykształcenia. Jeśli takie też przygotowanie do funkcji burmistrza to ja głosuję
ale na innego kandydata...
Pozdrawiam i podziwiam za taką publiczną kompromitację. Orneta to nie ciemnogród, ludzie trochę się znają na rzeczy Pani Marzeno. Wykształcenie magisterskie i podyplomówki to dzisiaj standard dla sprzątaczki i ekspedientki? To nie mistrzostwo świata.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/14 23:57 #337

  • Elka
  • Elka Avatar Autor
  • Gość

OBSERWATOR napisał:

Kniaź napisał: Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:


PANI MARZENO JACY KANDYDACI SĄ U PANI DO RADY MIEJSKIEJ, MAM NADZIEJE ŻE NIE TAKIE NIEMOTY JAK W OBECNEJ RADZIE.

Czy prawdą jest że na wiejskich okręgach kandyduje od Pani Jaroń i Zamyślewski. Jeśli tak to pakt z samoobroną nie potwierdza tych hasełek na plakacie?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 08:30 #338

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość

kobieta urażona stylem kandydatki napisał:
Kandydatka pisze tak:
dotrzymuje słowa - oj oj oj
pomagam ludziom - aj aj aj
Informacje zawsze sprawdzam - ci co nie sprawdzają źle na tym wychodzą (tylko jakie informacje)
Jestem przyjazna i życzliwa - pycha w największym wydani jeszcze trzeba było dodać że jestem ładna...
Wszystkich traktuję poważnie - czy siebie też?
Nie kłamię - wchodzimy w dekalog nie pije, nie pale, nie używam i przeżywam ciekawy piar
Nie mszczę się - może lepiej nie jestem mściwa (styl) pani magister i podyplomówka
Nie daję sobą manipulować - ha ha ha ha ha ha ha
Nie zastraszam - uuuuuuuuuu mafia odpuszcza
Nie jestem podejrzliwa - hihihihihhiiiiiiiiiiihhhhiiiiiiiiihhhhiihahahaaaaaahahhhaaaaaaaaaaaa
.


I to jest cały program wyborczy tak zachwalanej kandydatki? - nie kłamię, nie jestem podejrzliwa i faktycznie ciekawe sformułowanie nie mszczę się? - i to wystarczy, aby uważac powyższa kandydature za najlepszą?

A ja chciałbym przykładowo dowiedziec się co zamierza kandydatka zrobic z biurowcem po dawnej Fabryce Śrub? Dopiero czytając posty na forum dowiedziałem sie że został za kadencji poprzedniego burmistrza przejety przez miasto - ciekawe za ile i w jakim celu. No i co teraz z tym fantem zrobić? Jeżeli rzeczywiście jest to prawda.
Inna kwestia to szkolnictwo - dzieci jest coraz mniej, a koszty pozostają na tym samym poziomie. Trzeba będzie podjąć jakies działania w tym kierunku - może jakies propozycje?

Może więc zamiast populistycznych haseł jakieś konkrety? Bo jak na razie poza propaganda prowadzoną w miernym stylu niczego więcej nie mozna dowiedzieć się

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 09:06 #339

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nie bądź taka niecierpliwa, na wszystkie twoje pytania Marzena odpowie na spotkaniu wyborczym w dniu 10.11.1014 r. , które odbędzie się w MDK. Na spotkaniu ma też przedstawić swój program wyborczy. Po wysłuchaniu na pewno zagłosujesz na Marzenę.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 09:23 #340

  • Wanda
  • Wanda Avatar Autor
  • Gość

kobieta urażona stylem kandydatki napisał:

Kniaź napisał: Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:


Przywrócę uczciwość i zaufanie - hasło wyborcze Pani Marzeny
Tu na forum już widać uczciwość w pisaniu jakiś bzdur propagandowych bez podpisu (anonimowo) Tak zawsze postępował małżonek kandydatki wysługując się innymi albo anonimowo. Chyba Pan Redaktor Gońca Orneckiego najbardziej się o tym przekonał we współpracy z nim? Najlepiej żeby sam się tutaj wypowiedział.
Kandydatka pisze tak:
dotrzymuje słowa - oj oj oj
pomagam ludziom - aj aj aj
Informacje zawsze sprawdzam - ci co nie sprawdzają źle na tym wychodzą (tylko jakie informacje)
Jestem przyjazna i życzliwa - pycha w największym wydani jeszcze trzeba było dodać że jestem ładna...
Wszystkich traktuję poważnie - czy siebie też?
Nie kłamię - wchodzimy w dekalog nie pije, nie pale, nie używam i przeżywam ciekawy piar
Nie mszczę się - może lepiej nie jestem mściwa (styl) pani magister i podyplomówka
Nie daję sobą manipulować - ha ha ha ha ha ha ha
Nie zastraszam - uuuuuuuuuu mafia odpuszcza
Nie jestem podejrzliwa - hihihihihhiiiiiiiiiiihhhhiiiiiiiiihhhhiihahahaaaaaahahhhaaaaaaaaaaaa

Brawo brawo brawo szkoła reklamy na poziomie odpowiednim do wykształcenia. Jeśli takie też przygotowanie do funkcji burmistrza to ja głosuję
ale na innego kandydata...
Pozdrawiam i podziwiam za taką publiczną kompromitację. Orneta to nie ciemnogród, ludzie trochę się znają na rzeczy Pani Marzeno. Wykształcenie magisterskie i podyplomówki to dzisiaj standard dla sprzątaczki i ekspedientki? To nie mistrzostwo świata.




Czytając ten wpis jestem trochę zaniepokojona . Nie chodzi mi o osobę Pani Marzeny, ale bardziej o osobę która ten post napisała. Ile w tym poście złości i negatywnych emocji, aż mnie ciary przeszły. Jeżeli o mnie chodzi, to plakat Pani Marzeny uważam za interesujący i akurat do mnie przemawia.Pani Marzena opisała swoją osobę ,no oczywiście czas pokaże czy informacje przedstawione na plakacie są zgodne z prawdą. Moim zdaniem powinniśmy dać Pani Marzenie kredyt zaufania, dlaczego nie? Nie zamierzam sugerować się jakimś anonimowym wpisem . Jeżeli chodzi o publiczną kompromitację, to moim zdaniem takie nieuzasadnione wypowiedzi typu- oj oj, aj aj, uuuu to ,dopiero kompromitacja.! To ma być argument dyskredytujący kandydatkę ?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 09:36 #341

  • raffi
  • raffi Avatar Autor
  • Gość

a napisał:

kobieta urażona stylem kandydatki napisał:
Kandydatka pisze tak:
dotrzymuje słowa - oj oj oj
pomagam ludziom - aj aj aj
Informacje zawsze sprawdzam - ci co nie sprawdzają źle na tym wychodzą (tylko jakie informacje)
Jestem przyjazna i życzliwa - pycha w największym wydani jeszcze trzeba było dodać że jestem ładna...
Wszystkich traktuję poważnie - czy siebie też?
Nie kłamię - wchodzimy w dekalog nie pije, nie pale, nie używam i przeżywam ciekawy piar
Nie mszczę się - może lepiej nie jestem mściwa (styl) pani magister i podyplomówka
Nie daję sobą manipulować - ha ha ha ha ha ha ha
Nie zastraszam - uuuuuuuuuu mafia odpuszcza
Nie jestem podejrzliwa - hihihihihhiiiiiiiiiiihhhhiiiiiiiiihhhhiihahahaaaaaahahhhaaaaaaaaaaaa
.


I to jest cały program wyborczy tak zachwalanej kandydatki? - nie kłamię, nie jestem podejrzliwa i faktycznie ciekawe sformułowanie nie mszczę się? - i to wystarczy, aby uważac powyższa kandydature za najlepszą?

A ja chciałbym przykładowo dowiedziec się co zamierza kandydatka zrobic z biurowcem po dawnej Fabryce Śrub? Dopiero czytając posty na forum dowiedziałem sie że został za kadencji poprzedniego burmistrza przejety przez miasto - ciekawe za ile i w jakim celu. No i co teraz z tym fantem zrobić? Jeżeli rzeczywiście jest to prawda.
Inna kwestia to szkolnictwo - dzieci jest coraz mniej, a koszty pozostają na tym samym poziomie. Trzeba będzie podjąć jakies działania w tym kierunku - może jakies propozycje?

Może więc zamiast populistycznych haseł jakieś konkrety? Bo jak na razie poza propaganda prowadzoną w miernym stylu niczego więcej nie mozna dowiedzieć się



biurowiec to mały pikuś mnie bardziej zastanawia co ze spalarnią będzie bo ta sprawa podobno się ciągnie i nadal nie możemy spać spokojnie ,inna kwestia co z budynkami jednostki czy ci którzy je kupili regularnie spłacają raty bo chyba za gotówkę tego nie kupili można się tego jakoś dowiedzieć?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 09:41 #342

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Nie bądź taka niecierpliwa, na wszystkie twoje pytania Marzena odpowie na spotkaniu wyborczym w dniu 10.11.1014 r. , które odbędzie się w MDK. Na spotkaniu ma też przedstawić swój program wyborczy. Po wysłuchaniu na pewno zagłosujesz na Marzenę.[/quote

Na pewno nie zagłosuję.
Głosowanie na jedynie słusznych kandydatów już przerabialiśmy. Agitacja wyborcza uprawiana na forum przez tzw. zwolenników nowej gwiazdy na firmamencie orneckiej polityki zbyt mocno przypomina lata PRL. Prawie jak bym czytał "Trybunę Ludu".
Brakuje tylko apelu: Ornecianie - pomożecie?

I jeszcze jedno - program wyborczy przedstawia sie na początku kampanii wyborczej a nie na jej zakonczenie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 09:59 #343

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość

raffi napisał:
biurowiec to mały pikuś mnie bardziej zastanawia co ze spalarnią będzie bo ta sprawa podobno się ciągnie i nadal nie możemy spać spokojnie ,inna kwestia co z budynkami jednostki czy ci którzy je kupili regularnie spłacają raty bo chyba za gotówkę tego nie kupili można się tego jakoś dowiedzieć?


Nie taki to mały pikuś - gabarytowo raczej duży i ciekawe ile ten "mały pikuś" kosztował budżet gminy? Bo chyba nie został za darmo przejęty. I przede wszystkim - po co? Jeżeli oczywiście informacje podawane na forum są prawdziwe.
Co do spalarni to lepiej chyba opierac się na konkretach a nie na sformułowaniach "podobno". Jak na razie to na stronie urżedu widnieje wyraźna informacja - "Spalarni nie będzie". Dla mnie to wystarczy. Nie mam w zwyczaju obracać się w kregu zasłyszanych "podobno prawdziwych" informacji czyli plotek.

Natomiast co do budynkow jednostki to mozna odnieśc wrażenie że co niektorym mieszkancom odpowiadała sytuacja gdy na dachach rosły drzewa i budynki niszczały. Teraz gdy w koncu cos z tym zrobiono pojawiają sie ustawiczne pretensje do burmistrza - a to za tanio sprzedano, a na pewno nikt nie płaci itd. - wypisz wymaluj jak w filmowych Wilkowyjach. Najlepszy burmistrz to taki co nic nie robi.

Poza tym - zawsze mozna przyjśc na sesje i zapytac sie burmistrza o kwestię spłaty rat. Zreszta chyba nawet na ostatniej sesji ten temat był poruszany. Na szczęście sa nagrania z sesji i mozna je obejrzeć w internecie.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 10:51 #344

  • Michał
  • Michał Avatar Autor
  • Gość
Rozmawiałem z radnym z poprzedniej kadencji przejęcie biurowca w śrubach było swoistym szantażem. Poprzedni Prezes Dalki powiedział, że jak przejmiecie biurowiec to poprowadzę ciepłociąg do wojskowych bloków i dalej do gimnazjum. Miasto miało wybór, albo przejąć biurowiec i dalej ciepłociąg albo remontować zdewastowaną kotłownię w powojskowych blokach. Szkoda, że do dnia dzisiejszego władze nie zagospodarowały bloku. A ty Grzesiu zamiast się zapytać piszesz głupoty. Co do spalarni temat faktycznie jest niezakończony i sprawa dalej się ciągnie w sądzie.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 10:54 #345

  • Adam
  • Adam Avatar Autor
  • Gość
Na pewno nie zagłosuję.
Głosowanie na jedynie słusznych kandydatów już przerabialiśmy. Agitacja wyborcza uprawiana na forum przez tzw. zwolenników nowej gwiazdy na firmamencie orneckiej polityki zbyt mocno przypomina lata PRL. Prawie jak bym czytał "Trybunę Ludu".
Brakuje tylko apelu: Ornecianie - pomożecie?

I jeszcze jedno - program wyborczy przedstawia sie na początku kampanii wyborczej a nie na jej zakonczenie.

GRZESIU CO DO PROGRAMU PODPOWIEDZ TO PANU WISZOWATEMU, KTÓREGO NA FORUM CHYBA REPREZENTUJESZ.