Kobieta Burmistrzem Ornety - Strona 24 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/15 15:44 #346

  • Anna Z.
  • Anna Z. Avatar Autor
  • Gość

Wanda napisał:

kobieta urażona stylem kandydatki napisał:

Kniaź napisał: Orneta czeka na swojego nowego Burmistrza - Panią Marzenę Ołtuszewską.
Pani Marzeno Orneta jest z Panią, życzymy wygranej w I turze. :kiss:


Przywrócę uczciwość i zaufanie - hasło wyborcze Pani Marzeny
Tu na forum już widać uczciwość w pisaniu jakiś bzdur propagandowych bez podpisu (anonimowo) Tak zawsze postępował małżonek kandydatki wysługując się innymi albo anonimowo. Chyba Pan Redaktor Gońca Orneckiego najbardziej się o tym przekonał we współpracy z nim? Najlepiej żeby sam się tutaj wypowiedział.
Kandydatka pisze tak:
dotrzymuje słowa - oj oj oj
pomagam ludziom - aj aj aj
Informacje zawsze sprawdzam - ci co nie sprawdzają źle na tym wychodzą (tylko jakie informacje)
Jestem przyjazna i życzliwa - pycha w największym wydani jeszcze trzeba było dodać że jestem ładna...
Wszystkich traktuję poważnie - czy siebie też?
Nie kłamię - wchodzimy w dekalog nie pije, nie pale, nie używam i przeżywam ciekawy piar
Nie mszczę się - może lepiej nie jestem mściwa (styl) pani magister i podyplomówka
Nie daję sobą manipulować - ha ha ha ha ha ha ha
Nie zastraszam - uuuuuuuuuu mafia odpuszcza
Nie jestem podejrzliwa - hihihihihhiiiiiiiiiiihhhhiiiiiiiiihhhhiihahahaaaaaahahhhaaaaaaaaaaaa

Brawo brawo brawo szkoła reklamy na poziomie odpowiednim do wykształcenia. Jeśli takie też przygotowanie do funkcji burmistrza to ja głosuję
ale na innego kandydata...
Pozdrawiam i podziwiam za taką publiczną kompromitację. Orneta to nie ciemnogród, ludzie trochę się znają na rzeczy Pani Marzeno. Wykształcenie magisterskie i podyplomówki to dzisiaj standard dla sprzątaczki i ekspedientki? To nie mistrzostwo świata.

Tak..tak...doktor kazał przytakiwać, jak ktoś od rzeczy gada. Ja uważam, że to są bardzo ważne czynniki mające wpływ na pracę z ludźmi. Wyobraź sobie burmistrza, który (na zasadzie przeciwieństwa):
- nie dotrzymuje słowa
- nie pomaga ludziom
- nie zawsze sprawdza informacje
- jest nieprzyjazny i nieżyczliwy
- nikogo nie traktuję poważnie
- kłamie
- jest mściwy
- daje sobą manipulować
- zastrasza innych
- jest podejrzliwy

Jeżeli chcesz takiego burmistrza to gratuluję. Pisząc w taaaki sposób domyślam się, że możesz mieć istną pustkę w głowie - dlatego wystrzegaj się wiatru. Może ci zaszkodzić. Sam/a się też nie podpisujesz, więc jakim prawem żądasz tego od innych ???? Poza tym nic nie mam do Pani Marzeny Ołtuszewskiej. Jest bardzo dobrym kandydatem.

A SAM/A GDZIE SPRZĄTASZ?????????????????????????????????????????

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/16 15:39 #347

  • Małgorzata Z.
  • Małgorzata Z. Avatar Autor
  • Gość
To przykre, że co niektórzy tak bezczelnie napadają na Marzenę Ołtuszewską. Poznałam ją wiele lat temu i byłam pod wielkim wrażeniem. Przebojowa, dynamiczna, rozważna a przy tym niezwykle uśmiechnięta, z dużym poczuciem humoru. Bardzo angażuje się w pomoc ludziom, w tym osobom starszym. Ma wyjątkowy dar rozwiązywania konfliktów. Nigdy nie odmówiła pomocy, chociaż wielokrotnie jej potrzebowałam. Sama często też wychodziła z inicjatywą pomocy w stosunku do innych ludzi. Uważam, że to bardzo dobra kandydatka na burmistrza i właśnie na nią oddam swój głos. Pozdrawiam.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/18 17:07 #348

  • mlody prawnik
  • mlody prawnik Avatar Autor
  • Gość

popieram napisał: Popieram Panią Marenę Ołtuszewską w wyborze na burmistrza całym sercem ! Ale nie popieram chamskiej kampanii wyborczej !!! Pani Marzeno jest Pani górą w sporach z innymi kandydatami proszę mi wierzyć, do czego potrzebny Pani mąż w kampanii , sama sobie Pani poradzi , ma Pani fajnych ludzi w okół siebie !!! Dobrych kandydatów do rady miejskiej , SPOKÓJ I OPANOWANIE JEST PANI POTRZEBNE.Jeżeli będą Panią atakować niech Pani się nie waha i podaje do sądu wszystkich co Pani żle życzą.Pozdrawiam Panią i sztab Pani.


Racja! Mąż niepotrzebny do niczego, wrecz przeciwnie - szkodzi kampanii.

Ma Pani moj glos :)
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/18 20:11 #349

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

popieram napisał: ma Pani fajnych ludzi w okół siebie !!! Dobrych kandydatów do rady miejskiej ,


Znamy tych kandydatów. Czy to nie ci co się 4 lata temu nie dostali do rady?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/18 21:06 #350

  • Dolores
  • Dolores Avatar Autor
  • Gość
Nie chce mi się patrzeć na co niektóre wpisy. To tylko świadczy o niskim poziomie intelektualnym tych osób. Ale cóż, są i tacy którzy czają się jak rasowe skunksy psując swoim wyziewem wizerunek kandydatki .
Mam nadzieję, że Pani Marzena Ołtuszewska wygra te wybory i zostanie Burmistrzem Ornety. Marzeno wygraj i zrób porządek !!!

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/20 20:11 #351

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 15:54 #352

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Tylko kobieta i tylko pani Bogusława Karpińska-Głowacka. Jedyna osoba która nie jest wplątana w miejscowe układy towarzysko koleżeńskie. Jako jedyna w programie postuluje obniżenie diet radnych. Jeśli spojrzeć na bezaktywność obecnej rady to świetny pomysł. Jest doktorem nauk prawnych, zna miejscowe problemy szczególnie osób ze wsi. Czas na kobietę w Ornecie.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 16:09 #353

  • skojarzenia
  • skojarzenia Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:


Zastanawiałem się czemu piszecie Pani Marzena O. a nie Pani M.O. No niestety ma Pani bardzo źle kojarzące się inicjały?

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 16:28 #354

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:


Najlepsza bo? - ludzie litości!! Podajcie choć jeden merytoryczny powód na poparcie tej kandydatury. Te głosy poparcia na forum podobne do tego to tylko bicie piany i nic poza tym. Zero.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 16:49 #355

  • Radny
  • Radny Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Tylko kobieta i tylko pani Bogusława Karpińska-Głowacka. Jedyna osoba która nie jest wplątana w miejscowe układy towarzysko koleżeńskie. Jako jedyna w programie postuluje obniżenie diet radnych. Jeśli spojrzeć na bezaktywność obecnej rady to świetny pomysł. Jest doktorem nauk prawnych, zna miejscowe problemy szczególnie osób ze wsi. Czas na kobietę w Ornecie.

Co ma burmistrz do diet radnych ? Nie masz pojęcia co piszesz , to rada może obniżyć pensję burmistrzowi a sobie podnieść, co ty anonimie możesz wiedzieć o samorządzie, lepiej się nie ośmieszaj i to jest w ulotce Pani z Henrykowa , KANDYDATCE NA BURMISTRZA ŚMIAĆ SIĘ CHCE.

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 17:13 #356

  • ali
  • ali Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał:

Anonim napisał: Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:


Najlepsza bo? - ludzie litości!! Podajcie choć jeden merytoryczny powód na poparcie tej kandydatury. Te głosy poparcia na forum podobne do tego to tylko bicie piany i nic poza tym. Zero.

A dlaczego NIE??????

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 17:24 #357

  • Szeregowiec Szwejk
  • Szeregowiec Szwejk Avatar Autor
  • Gość

ali napisał:

wyborca napisał:

Anonim napisał: Pani Ołtuszewska rzeczywiście jest najlepszą kandydatką spośród wszystkich innych. Tak uważamy z całą rodziną z Ornety i Henrykowa. Pani Marzeno O. ma pani nasze głosy. :kiss:


Najlepsza bo? - ludzie litości!! Podajcie choć jeden merytoryczny powód na poparcie tej kandydatury. Te głosy poparcia na forum podobne do tego to tylko bicie piany i nic poza tym. Zero.

A dlaczego NIE??????

Dlatego nie bo to z nadania pana pułkownika który mści się na Ołtuszeskim i wystawia konkurencję. Jesli ta Pani pokaże że sama potrafi coś zdziałać to może wart się zastanowić. Panu Pułkownikowi już dziękujemy za służbę Pana metryka wskazuje że czas na zasłużony odpoczynek. Pa

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 20:25 #358

  • bezzębny
  • bezzębny Avatar Autor
  • Gość

Dolores napisał: Nie chce mi się patrzeć na co niektóre wpisy. To tylko świadczy o niskim poziomie intelektualnym tych osób. Ale cóż, są i tacy którzy czają się jak rasowe skunksy psując swoim wyziewem wizerunek kandydatki .
Mam nadzieję, że Pani Marzena Ołtuszewska wygra te wybory i zostanie Burmistrzem Ornety. Marzeno wygraj i zrób porządek !!!


To prawda ze poziom tego forum jest gorszący ale jak tu głównie pisze Ołtuszewski i Ołtuszewska to kto ma zawyżyć ten poziom. Przestańcie pisać a od razu poziom pójdzie w górę...

Pani Ołtuszewska to może zrobić porządek w domku ale nie w mieście. Tu potrzeba mocnej ręki. Tylko Bogdan Wiszowaty może uporządkować to miasto.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 20:42 #359

  • Florian
  • Florian Avatar Autor
  • Gość
Słuchaj no bezzębny. Pisz za siebie. Wypraszam sobie aby ktokolwiek pisał, że jestem kimś innym niż jestem. Takie tanie chwyty to sobie rób na bazarze, żeby sprzedać stary kożuch a nie tutaj. Jeśli ktoś chce głosować na Marzenę Ołtuszewską to ma do tego pełne prawo. I ja go popieram.
REKLAMA

Kobieta Burmistrzem Ornety 2014/10/24 21:51 #360

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość

Radny napisał:

anonim napisał: Tylko kobieta i tylko pani Bogusława Karpińska-Głowacka. Jedyna osoba która nie jest wplątana w miejscowe układy towarzysko koleżeńskie. Jako jedyna w programie postuluje obniżenie diet radnych. Jeśli spojrzeć na bezaktywność obecnej rady to świetny pomysł. Jest doktorem nauk prawnych, zna miejscowe problemy szczególnie osób ze wsi. Czas na kobietę w Ornecie.

Co ma burmistrz do diet radnych ? Nie masz pojęcia co piszesz , to rada może obniżyć pensję burmistrzowi a sobie podnieść, co ty anonimie możesz wiedzieć o samorządzie, lepiej się nie ośmieszaj i to jest w ulotce Pani z Henrykowa , KANDYDATCE NA BURMISTRZA ŚMIAĆ SIĘ CHCE.

GDZIE SPROSTOWANIE PANI KANDYDAT NA BURMISTRZA Z HENRYKOWA ? NA ULOTCE TEJ PANI JEST NAPISANA NIEPRAWDA !!! BURMISTRZ NIE MOŻE ZABRAĆ ANI ZMNIEJSZYĆ DIETY RADNEGO , A TAM TO JEDNO Z HASEŁ !!