Auto w jeziorze

Auto w jeziorze

fot G. Radzicki

Policja

Policjanci i strażacy przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku drogowego, w wyniku którego kierowca nissana navara wjechał do jeziora Mieczowego. Kiedy płetwonurkowie wyciągnęli 52-latka na brzeg natychmiast podjęto jego reanimację.

Niestety mieszkaniec Ornety zmarł. Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku. Dzisiaj w Ornecie na ul. Wodnej doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący pojazdem marki Nissan Navara z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w kierującego pojazdem m-ki Opel Astra. W wyniku tego uderzenia kierujący nissanem przejechał pas zieleni i wjechał kilkanaście metrów w głąb Jeziora Mieczowego.

Na miejsce wypadku natychmiast przyjechali policjanci oraz grupa płetwonurków ze Straży Pożarnej z Lidzbarka Warmińskiego oraz płetwonurkowie z Olsztyna. Po wyciągnięciu mężczyzny na brzeg podjęto jego reanimację. Niestety mieszkaniec Ornety zmarł. Z jeziora wydobyto i zabezpieczono samochód 52-latka. Na miejscu nadal pracują policjanci i prokurator, którzy ustalają świadków, zabezpieczają ślady oraz odtwarzają przebieg zdarzenia.

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA