Funkcjonariusze zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez holenderską policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez holenderską policję.

Policja

Funkcjonariusze z Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Ornecie zatrzymali 46-latka poszukiwanego przez holenderską policję. Mężczyzna miał na terenie Holandii dopuścić się przestępstwa spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu innej osoby.

Wczoraj (11.02.20) w godzinach przedpołudniowych policjanci zatrzymali poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna trafił do Aresztu Śledczego, a w dalszej kolejności sąd zadecyduje o jego dalszym losie.

46-latek był poszukiwany przez organ Królestwa Niderlandów za przestępstwo spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu obywatela Holandii. Za mężczyzną został wydany Europejski Nakaz Aresztowania w celu jego aresztowania lub ekstradycji. Z uwagi na informacje, że człowiek ten może przebywać na terenie powiatu lidzbarskiego w działania włączyli się policjanci z Zespołu Dzielnicowych Komisariatu Policji w Ornecie. Funkcjonariusze tej komórki, którzy na co dzień spotykają się ze społeczeństwem w ramach obchodu swojego rejonu uzyskali informację, że taka osoba może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Lubomina. Uzyskane przez policjantów informacje potwierdziły się. 

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA