Gdzie jest opozycja!!! - Strona 6 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 11:16 #76

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: W jednostce od grudnia są mieszkania socjalne dla najbardziej potrzebujących zgodnie z obietnicą Popiela.


A kto tam mieszka i kto to wyremontowal

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 19:57 #77

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: NIK nikogo nie aresztował. NIK był bardzo zadowolony że w Ornecie tyle się dzieję pozytywnego za Ireneusza Popiela i Józefa Uzara. Jesteśmy trzecią gminą w Polsce pod względem dynamiki rozwoju w stosunku do budżetu. Maruderzy będą wiecznie narzekać.

Tu nie ma co narzekać , ale gdzie praca !!!!! Ludzie pracują na obczyżnie , Wstyd.Gdzie strefa przedsiębiorczości... !!!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/18 18:14 #78

  • obiektywna
  • obiektywna Avatar Autor
  • Gość
żeby nie Popiel, to by była ruina na jednostce, i wówczas byłyby krzyki, że zapuścił. Będą lokale socjalne, gdyż czekano na dofinansowanie. Budynki zostały sprzedane, tworzy się tam biznes krawiecki, są wpływy z podatków. A co do pracy w Ornecie i takie tam, to wszędzie jest trudno. Kto bardzo chce, to nie biadoli, tylko w tym czasie szuka pracy. A Popiel to nie cudotwórca, żeby wszystkim dogodzić. Zmiany w mieście i gminie są b. pozytywne, co widać. A nawet jeżeli kiedyś NIK czy ktoś inny wytknie niewielkie nieprawidłowości to i tak kropla w morzu tak wielu pozytywnych działań.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/18 20:11 #79

  • Pracownik
  • Pracownik Avatar Autor
  • Gość

obiektywna napisał: żeby nie Popiel, to by była ruina na jednostce, i wówczas byłyby krzyki, że zapuścił. Będą lokale socjalne, gdyż czekano na dofinansowanie. Budynki zostały sprzedane, tworzy się tam biznes krawiecki, są wpływy z podatków. A co do pracy w Ornecie i takie tam, to wszędzie jest trudno. Kto bardzo chce, to nie biadoli, tylko w tym czasie szuka pracy. A Popiel to nie cudotwórca, żeby wszystkim dogodzić. Zmiany w mieście i gminie są b. pozytywne, co widać. A nawet jeżeli kiedyś NIK czy ktoś inny wytknie niewielkie nieprawidłowości to i tak kropla w morzu tak wielu pozytywnych działań.

Idż i daj mu buzi !!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/18 20:36 #80

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

obiektywna napisał: żeby nie Popiel, to by była ruina na jednostce, i wówczas byłyby krzyki, że zapuścił. Będą lokale socjalne, gdyż czekano na dofinansowanie. Budynki zostały sprzedane, tworzy się tam biznes krawiecki, są wpływy z podatków. A co do pracy w Ornecie i takie tam, to wszędzie jest trudno. Kto bardzo chce, to nie biadoli, tylko w tym czasie szuka pracy. A Popiel to nie cudotwórca, żeby wszystkim dogodzić. Zmiany w mieście i gminie są b. pozytywne, co widać. A nawet jeżeli kiedyś NIK czy ktoś inny wytknie niewielkie nieprawidłowości to i tak kropla w morzu tak wielu pozytywnych działań.


Przygotowujesz nas na te nieprawidłowości w nie do końca zawoalowany sposób?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/19 10:13 #81

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

obiektywna napisał: żeby nie Popiel, to by była ruina na jednostce, i wówczas byłyby krzyki, że zapuścił. Będą lokale socjalne, gdyż czekano na dofinansowanie. Budynki zostały sprzedane, tworzy się tam biznes krawiecki, są wpływy z podatków. A co do pracy w Ornecie i takie tam, to wszędzie jest trudno. Kto bardzo chce, to nie biadoli, tylko w tym czasie szuka pracy. A Popiel to nie cudotwórca, żeby wszystkim dogodzić. Zmiany w mieście i gminie są b. pozytywne, co widać. A nawet jeżeli kiedyś NIK czy ktoś inny wytknie niewielkie nieprawidłowości to i tak kropla w morzu tak wielu pozytywnych działań.[/quote

Zdejmij rożowe okulary to może zobaczysz ornecką rzeczywistość. Jaki zakład krawiecki ciekaw jestem kto w te ruiny da pozwolenie na wprowadzenie ludzi do tych budynków.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/19 20:43 #82

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

Zenon napisał:

obiektywna napisał: żeby nie Popiel, to by była ruina na jednostce, i wówczas byłyby krzyki, że zapuścił. Będą lokale socjalne, gdyż czekano na dofinansowanie. Budynki zostały sprzedane, tworzy się tam biznes krawiecki, są wpływy z podatków. A co do pracy w Ornecie i takie tam, to wszędzie jest trudno. Kto bardzo chce, to nie biadoli, tylko w tym czasie szuka pracy. A Popiel to nie cudotwórca, żeby wszystkim dogodzić. Zmiany w mieście i gminie są b. pozytywne, co widać. A nawet jeżeli kiedyś NIK czy ktoś inny wytknie niewielkie nieprawidłowości to i tak kropla w morzu tak wielu pozytywnych działań.[/quote

Zdejmij rożowe okulary to może zobaczysz ornecką rzeczywistość. Jaki zakład krawiecki ciekaw jestem kto w te ruiny da pozwolenie na wprowadzenie ludzi do tych budynków.


Czystki kolejne w ratuszu, zwalnia się tych co się narazili wielkiej władzy. "Przyjdzie kryska na Matyska"

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 09:25 #83

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jakaś pomroczność wisi chyba nad Ornetą . Szkoda że opanowała część mieszkańców. Oni uwazaja że najlepiej jest wtedy gdy nic się nie robi - patrz przykład nieszczęsnej jednostki.
Jak przez 15 lat nic sie nie robiło i tylko drzewa rosły na dachach to było to w porządku - nikomu to nie przeszkadzało, nikt nie czepiał sie władzy. Teraz gdy obecny burmistrz próbuje cos z tym robić - to źle. To za tanio sprzedał, oddał za bezcen tak cenne działki, cos obiecał i nie dotrzymał terminu - no po prostu katastrofa.
Jaka radośc zapanuje gdy jednak ktos z nabywców zbankrutuje - niewazne ze jednak jakieś pieniądze wpłynęły do gminnej kasy, ważne że powinęła się noga. Jednak najlepiej nic nie robić - a potem dziwicie sie że jest jak jest?
Chcecie aby przez kilka lat nadrobic wieloletnie zaniedbania?
Obudźcie się krzykacze - wieczni malkontenci i przestańcie przeszkadzać jezeli nie potraficie pomagać.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 09:54 #84

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość
B)

Anonim napisał: Jakaś pomroczność wisi chyba nad Ornetą . Szkoda że opanowała część mieszkańców. Oni uwazaja że najlepiej jest wtedy gdy nic się nie robi - patrz przykład nieszczęsnej jednostki.
Jak przez 15 lat nic sie nie robiło i tylko drzewa rosły na dachach to było to w porządku - nikomu to nie przeszkadzało, nikt nie czepiał sie władzy. Teraz gdy obecny burmistrz próbuje cos z tym robić - to źle. To za tanio sprzedał, oddał za bezcen tak cenne działki, cos obiecał i nie dotrzymał terminu - no po prostu katastrofa.
Jaka radośc zapanuje gdy jednak ktos z nabywców zbankrutuje - niewazne ze jednak jakieś pieniądze wpłynęły do gminnej kasy, ważne że powinęła się noga. Jednak najlepiej nic nie robić - a potem dziwicie sie że jest jak jest?
Chcecie aby przez kilka lat nadrobic wieloletnie zaniedbania?
Obudźcie się krzykacze - wieczni malkontenci i przestańcie przeszkadzać jezeli nie potraficie pomagać.




Jak masz taka wiedze to napisz ile juz trafilo pieniedzy z rat do miejskiej kasy.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 11:34 #85

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Zenon napisał: B)

Jak masz taka wiedze to napisz ile juz trafilo pieniedzy z rat do miejskiej kasy.


Gdybyś naprawdę interesował sie tym co dzieje się w Ornecie, to potrafiłbyś sam udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie. Wystarczy przyjść na sesję - chociażby na ostatnią.
Podpowiem - na pewno kasy trafiło wadium które musi wplacic kazda osoba przystepująca do przetargu, a jaka to była kwota - taka informację tez mozna znaleźć.
Ale to trzeba chcieć znaleźć, zadac sobie trochę trudu - o ile łatwiej jest po prostu narzekać.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 12:43 #86

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Zenon napisał: B)

Jak masz taka wiedze to napisz ile juz trafilo pieniedzy z rat do miejskiej kasy.


Gdybyś naprawdę interesował sie tym co dzieje się w Ornecie, to potrafiłbyś sam udzielić odpowiedzi na powyższe pytanie. Wystarczy przyjść na sesję - chociażby na ostatnią.
Podpowiem - na pewno kasy trafiło wadium które musi wplacic kazda osoba przystepująca do przetargu, a jaka to była kwota - taka informację tez mozna znaleźć.
Ale to trzeba chcieć znaleźć, zadac sobie trochę trudu - o ile łatwiej jest po prostu narzekać.

Ja nie mam czasu chodzic po sesjach bo musze pracowac moze oswiecisz mnie jak chodzisz na sesje to bedziesz wiedzial

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 13:21 #87

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Zenon napisał:
Ja nie mam czasu chodzic po sesjach bo musze pracowac moze oswiecisz mnie jak chodzisz na sesje to bedziesz wiedzial


Rozumiem że jest to wyjątkowa intensywna praca polegająca na siedzeniu przed komputerem?
Jeżeli więc nie masz czasu chodzic na sesje to istnieje wersja dla leniwych - zdradzę sekret. Nagrania z sesji są na internecie - możesz je obejrzeć i wysłuchać. Informacje o przetargach także mozna znaleźć w sieci.

Lenistwa nie mam zamiaru premiować podając odpowiedzi na tacy. Trzeba trochę popracować a nie narzekać.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 13:50 #88

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Zenon napisał:
Ja nie mam czasu chodzic po sesjach bo musze pracowac moze oswiecisz mnie jak chodzisz na sesje to bedziesz wiedzial


Rozumiem że jest to wyjątkowa intensywna praca polegająca na siedzeniu przed komputerem?
Jeżeli więc nie masz czasu chodzic na sesje to istnieje wersja dla leniwych - zdradzę sekret. Nagrania z sesji są na internecie - możesz je obejrzeć i wysłuchać. Informacje o przetargach także mozna znaleźć w sieci.

Lenistwa nie mam zamiaru premiować podając odpowiedzi na tacy. Trzeba trochę popracować a nie narzekać.

Ty chyba jestes z tych co za kazda sesje dostaje pieniadze jak burmistrz zaplaci mi dniowke to tez bede siedzial i sluchal go uwaznie
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 16:27 #89

  • szerlok cholms
  • szerlok cholms Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?


Jaka opozycja, człowieku puknij się w ten pusty baniak! dwóch, trzech ludzi ma odwagę mówić, co myśli, reszta paple co im ślina na język przyniesie, ale cichcem, najlepiej tu, na forum, a weź się chłopie, czy też babo OPOZYCJO i jak graja larum, to nie udawaj głuchego i nie zwalaj na innych odpowiedzialności mądralo!
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/20 20:09 #90

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość

szerlok cholms napisał:

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?


Jaka opozycja, człowieku puknij się w ten pusty baniak! dwóch, trzech ludzi ma odwagę mówić, co myśli, reszta paple co im ślina na język przyniesie, ale cichcem, najlepiej tu, na forum, a weź się chłopie, czy też babo OPOZYCJO i jak graja larum, to nie udawaj głuchego i nie zwalaj na innych odpowiedzialności mądralo!

Dobrze napisane!!!! Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!