Gdzie jest opozycja!!! - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/01 15:26 #61

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

opozycja napisał:

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?

Przestań pieprzyć , nie dobrze się robi jak czytam takie wypociny !!!

Oto wypowiedź człowieka aktywnego!! Przepraszam że przerwałem drzemkę!!

A tymczasem - V sesja rady miejskiej. Pytanie przewodniczacego - czy ktoś z mieszkańców chce zabrać głos? - odpowiedź cisza i tylko echo niosło słowa : czy ktos z mieszkańców, .. kanców,.... ców...

Wczesniej odbyło się otwarte posiedzenie komisji rady miejskiej. Bez kamer, bez mikrofonu. zeby mieszkancy mogli czuc się swobodnie. Kto przybył? - NIKT.

Gdzie są ci wszyscy kandydaci na radnych, nie wspomne juz o kandydatach na burmistrza - pełni pomysłów - przed wyborami. No gdzie?

Tak - niedobrze sie robi, zgadzam się. Zero zainteresowania - zero aktywności,.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/01 16:49 #62

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

opozycja napisał:

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?

Przestań pieprzyć , nie dobrze się robi jak czytam takie wypociny !!!

Oto wypowiedź człowieka aktywnego!! Przepraszam że przerwałem drzemkę!!

A tymczasem - V sesja rady miejskiej. Pytanie przewodniczacego - czy ktoś z mieszkańców chce zabrać głos? - odpowiedź cisza i tylko echo niosło słowa : czy ktos z mieszkańców, .. kanców,.... ców...

Wczesniej odbyło się otwarte posiedzenie komisji rady miejskiej. Bez kamer, bez mikrofonu. zeby mieszkancy mogli czuc się swobodnie. Kto przybył? - NIKT.

Gdzie są ci wszyscy kandydaci na radnych, nie wspomne juz o kandydatach na burmistrza - pełni pomysłów - przed wyborami. No gdzie?

Tak - niedobrze sie robi, zgadzam się. Zero zainteresowania - zero aktywności,.
POPIERAM KAŻDE SŁOWO PISANE WYŻEJ, OBECNY PRZEWODNICZĄCY I OBECNA RADA MIEJSKA PRÓBUJE NAWIĄZAĆ DIALOG Z MIESZKAŃCAMI ,ALE NIC Z TEGO !!!! LEPIEJ KLAPAĆ JĘZOREM ZAMIAST PRZYJŚĆ NA SESJĘ I PYTAĆ LUB ZADAWAĆ PYTANIA .....! WIĘC RADA DLA RADY , MIEJCIE TO W D.... !!!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 10:49 #63

  • Zoska
  • Zoska Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

strach ma wielkie oczy napisał:
Kto mi zagwarantuje że nie odbije się to na moich dzieciach, żonie i rodzinie? Nie ufam panu Burmistrzowi, dla mnie jest nieobliczalny to małe miasteczko ręce władzy sięgają daleko.


I pewnie znowu tak ludzi zastraszył, że wygrał wybory z niespotykaną gdzie indziej przewagą? Człowieku obudź się - to już nie PRL i rządy sekretarzy.
Jestem niesłychanie ciekawy w jaki sposób zadanie pytania na sesji miałoby odbić się na dzieciach, żonie i rodzinie? Może trzeba było dopisac że obawiam się że skutki mojego pytania odczują nie tylko dzieci ale aż do siódmego pokolenia bedzie siegac zemsta burmistrza.

Co za brednie i to tak na poważnie?

To jeszcze gorzej niz PRL widac po artykule o Bronkobusie w Ornecie polecam artykul na stronie www.debata.olsztyn.pl
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 10:55 #64

  • Zenek
  • Zenek Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

opozycja napisał:

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?

Przestań pieprzyć , nie dobrze się robi jak czytam takie wypociny !!!

Oto wypowiedź człowieka aktywnego!! Przepraszam że przerwałem drzemkę!!

A tymczasem - V sesja rady miejskiej. Pytanie przewodniczacego - czy ktoś z mieszkańców chce zabrać głos? - odpowiedź cisza i tylko echo niosło słowa : czy ktos z mieszkańców, .. kanców,.... ców...

Wczesniej odbyło się otwarte posiedzenie komisji rady miejskiej. Bez kamer, bez mikrofonu. zeby mieszkancy mogli czuc się swobodnie. Kto przybył? - NIKT.

Gdzie są ci wszyscy kandydaci na radnych, nie wspomne juz o kandydatach na burmistrza - pełni pomysłów - przed wyborami. No gdzie?

Tak - niedobrze sie robi, zgadzam się. Zero zainteresowania - zero
Nie kus losu.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 10:58 #65

  • Zenek
  • Zenek Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

opozycja napisał:

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?

Przestań pieprzyć , nie dobrze się robi jak czytam takie wypociny !!!

Oto wypowiedź człowieka aktywnego!! Przepraszam że przerwałem drzemkę!!

A tymczasem - V sesja rady miejskiej. Pytanie przewodniczacego - czy ktoś z mieszkańców chce zabrać głos? - odpowiedź cisza i tylko echo niosło słowa : czy ktos z mieszkańców, .. kanców,.... ców...

Wczesniej odbyło się otwarte posiedzenie komisji rady miejskiej. Bez kamer, bez mikrofonu. zeby mieszkancy mogli czuc się swobodnie. Kto przybył? - NIKT.

Gdzie są ci wszyscy kandydaci na radnych, nie wspomne juz o kandydatach na burmistrza - pełni pomysłów - przed wyborami. No gdzie?

Tak - niedobrze sie robi, zgadzam się. Zero zainteresowania - zero
Nie kuś losu narazie czekamy na zalecenia pokontrolne NIK szkoda strzępić nadarmo jęzora.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 19:46 #66

  • Mieszkaniec Ornety
  • Mieszkaniec Ornety Avatar Autor
  • Gość
Informuję krzykaczy że N.I.K. odjechał z ratusza , a wy milczycie !!! A może by ktoś za was po pyszczył ? TACY MIELIŚCIE BYĆ AKTYWNI.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 20:03 #67

  • nikoś
  • nikoś Avatar Autor
  • Gość
NIK nie zablokowała kont bankowych gminy Orneta. Nie wykryto żadnych przekrętów finansowych.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/16 22:01 #68

  • Obserwator
  • Obserwator Avatar Autor
  • Gość

nikoś napisał: NIK nie zablokowała kont bankowych gminy Orneta. Nie wykryto żadnych przekrętów finansowych.

Ja się bardzo cieszę.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 07:01 #69

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Wy tu bijecie pianę, a prawdziwy wróg czai się u wrót miasta i okolicznych miejscowosci! spalarnia śmieci

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 07:30 #70

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

Mieszkaniec Ornety napisał: Informuję krzykaczy że N.I.K. odjechał z ratusza , a wy milczycie !!! A może by ktoś za was po pyszczył ? TACY MIELIŚCIE BYĆ AKTYWNI.


Tak NIK odjechal ale jeszcze nie przeslal protokolu i zalecen pokontrolnych wtedy zobaczymy . :)

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 07:47 #71

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
NIK nikogo nie aresztował. NIK był bardzo zadowolony że w Ornecie tyle się dzieję pozytywnego za Ireneusza Popiela i Józefa Uzara. Jesteśmy trzecią gminą w Polsce pod względem dynamiki rozwoju w stosunku do budżetu. Maruderzy będą wiecznie narzekać.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 07:59 #72

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: NIK nikogo nie aresztował. NIK był bardzo zadowolony że w Ornecie tyle się dzieję pozytywnego za Ireneusza Popiela i Józefa Uzara. Jesteśmy trzecią gminą w Polsce pod względem dynamiki rozwoju w stosunku do budżetu. Maruderzy będą wiecznie narzekać.


To jest tylko twoje zdanie dla mnie nic w Ornecie sie nie dzieje a Pan Uzar powinien zajac sie uczeniem dzieci bo za to bierze pieniądze jak tak dalej będzie to nie będzie kogo uczyć dzisiaj aby dostać się na dobrą uczelnię trzeba zmian w naszych orneckich szkołach . Poczekamy na protokół to zobaczymy jak kontrolerzy NIk ocenia to co sie w naszym mieście dzieje i jak wygląda dynamika naszego burmistrza.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 09:44 #73

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Zenon napisał:
To jest tylko twoje zdanie dla mnie nic w Ornecie sie nie dzieje a Pan Uzar powinien zajac sie uczeniem dzieci bo za to bierze pieniądze jak tak dalej będzie to nie będzie kogo uczyć dzisiaj aby dostać się na dobrą uczelnię trzeba zmian w naszych orneckich szkołach . Poczekamy na protokół to zobaczymy jak kontrolerzy NIk ocenia to co sie w naszym mieście dzieje i jak wygląda dynamika naszego burmistrza.


"W Ornecie nic się nie dzieje" - to jest dopiero ciekawe stwierdzenie. Tymczasem w porównaniu z marazmem panujacym za poprzednich burmistrzów zmieniło się i to bardzo dużo. Przykładowo w końcu coś się dzieje z dawną jednostką - jakoś wcześniej nikt nie potrafił z tym coś zrobić, targowica itd. - i to oznacza że nic się nie dzieje? Bielmem oko waćpanu zarosło.

Jeżeli wiecie co robić aby w Ornecie coś się działo to dlaczego milczycie? Odnoszę wrażenie że jedyna przejawy istnienia tzw. opozycji to czekanie na ewentualne błędy burmistrza, teraz bedzie czekanie na protokół NIK. A gdzie jakieś konstruktywne postulaty?
No i co zrobicie gdy nic nadzwyczajnego protokół pokontrolny nie pokaże? Jestem niezmiernie ciekawy co wtedy - tzw. ornecka opozycjo.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 10:11 #74

  • Zenon
  • Zenon Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Zenon napisał:
To jest tylko twoje zdanie dla mnie nic w Ornecie sie nie dzieje a Pan Uzar powinien zajac sie uczeniem dzieci bo za to bierze pieniądze jak tak dalej będzie to nie będzie kogo uczyć dzisiaj aby dostać się na dobrą uczelnię trzeba zmian w naszych orneckich szkołach . Poczekamy na protokół to zobaczymy jak kontrolerzy NIk ocenia to co sie w naszym mieście dzieje i jak wygląda dynamika naszego burmistrza.


"W Ornecie nic się nie dzieje" - to jest dopiero ciekawe stwierdzenie. Tymczasem w porównaniu z marazmem panujacym za poprzednich burmistrzów zmieniło się i to bardzo dużo. Przykładowo w końcu coś się dzieje z dawną jednostką - jakoś wcześniej nikt nie potrafił z tym coś zrobić, targowica itd. - i to oznacza że nic się nie dzieje? Bielmem oko waćpanu zarosło.

Jeżeli wiecie co robić aby w Ornecie coś się działo to dlaczego milczycie? Odnoszę wrażenie że jedyna przejawy istnienia tzw. opozycji to czekanie na ewentualne błędy burmistrza, teraz bedzie czekanie na protokół NIK. A gdzie jakieś konstruktywne postulaty?
No i co zrobicie gdy nic nadzwyczajnego protokół pokontrolny nie pokaże? Jestem niezmiernie ciekawy co wtedy - tzw. ornecka opozycjo.

A co takiego dzieje sie z jednostka moze napiszesz . Jak ostatnio tamtędy przejezdzalem to nic takigo nie zauwazylem.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/03/17 10:34 #75

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
W jednostce od grudnia są mieszkania socjalne dla najbardziej potrzebujących zgodnie z obietnicą Popiela.