Gdzie jest opozycja!!! - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/06 09:42 #46

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

Olek.P napisał: Na ostatniej sesji pan przewodniczący ogłosił , że komisje wspólne odbywać się będą na sali sesyjnej na dole ratusza , wszystko to po to by znaleźli się odważni i zaczęli przychodzić i zadawać pytania , szczególnie krzykacze żądni sensacji powinni przyjść ponieważ kamer nie będzie !!!!!!


Wow!, jestem pod wrażeniem! Bierzemy kurs na otwartość?!

No to super! W końcu nikt nie będzie wyrywał pytającym, a zwłaszcza opozycji, mikrofonu z ręki!!
W ogóle to mamy do czynienia z zadziwiającą sytuacją. Oto odbyła się już 4 sesja rady nowej kadencji i nikt z mieszkanców nie chce zabierac głosu. Nikt nie ma żadnych uwag, propozycji - cisza.

To jak to jest w końcu? - są jakieś niedociągnięcia czy tez ich nie ma?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/06 10:26 #47

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Nowa rada jest bez porównania lepsza niż stara. Cieszę się że mieszkańcy wybrali właściwe osoby do rządu. Nie chodzę na sesję ponieważ wiem że los naszego miasta jest w dobrych rękach. Dziękuje również panu Popielowi że zgodził się kierować gminą pomimo litrom wylewanej na niego żółci.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/06 22:12 #48

  • Ciekawostka
  • Ciekawostka Avatar Autor
  • Gość
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/07 16:52 #49

  • a
  • a Avatar Autor
  • Gość
a co z obiecanym autobusem na basen do Dobrego miasta ?????

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/07 18:27 #50

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

a napisał: a co z obiecanym autobusem na basen do Dobrego miasta ?????


PO wyborach to ty pocałuj go w dupę ;)

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/07 20:25 #51

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

a napisał: a co z obiecanym autobusem na basen do Dobrego miasta ?????


PO wyborach to ty pocałuj go w dupę ;)

Czy ktos broni przyjść na sesję i zapytać się? Burmistrz będzie musiał odpowiedzieć na pytanie zadane na sesji. Lepiej pyszczyć na forum?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/07 20:49 #52

  • strach ma wielkie oczy
  • strach ma wielkie oczy Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

anonim napisał:

a napisał: a co z obiecanym autobusem na basen do Dobrego miasta ?????


PO wyborach to ty pocałuj go w dupę ;)

Czy ktos broni przyjść na sesję i zapytać się? Burmistrz będzie musiał odpowiedzieć na pytanie zadane na sesji. Lepiej pyszczyć na forum?

Kto mi zagwarantuje że nie odbije się to na moich dzieciach, żonie i rodzinie? Nie ufam panu Burmistrzowi, dla mnie jest nieobliczalny to małe miasteczko ręce władzy sięgają daleko.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/07 22:46 #53

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

strach ma wielkie oczy napisał:
Kto mi zagwarantuje że nie odbije się to na moich dzieciach, żonie i rodzinie? Nie ufam panu Burmistrzowi, dla mnie jest nieobliczalny to małe miasteczko ręce władzy sięgają daleko.


I pewnie znowu tak ludzi zastraszył, że wygrał wybory z niespotykaną gdzie indziej przewagą? Człowieku obudź się - to już nie PRL i rządy sekretarzy.
Jestem niesłychanie ciekawy w jaki sposób zadanie pytania na sesji miałoby odbić się na dzieciach, żonie i rodzinie? Może trzeba było dopisac że obawiam się że skutki mojego pytania odczują nie tylko dzieci ale aż do siódmego pokolenia bedzie siegac zemsta burmistrza.

Co za brednie i to tak na poważnie?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/08 00:00 #54

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ja tam wolę siedzieć cicho. Ludzie są nieobliczalni a władza uderza do głowy tak samo jak woda mineralna.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/08 08:11 #55

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ja tam wolę siedzieć cicho. Ludzie są nieobliczalni a władza uderza do głowy tak samo jak woda mineralna.

Mam dość tego pieprzenia !!!! Co z was za ludzie !!! Kiedy wróci wam rozum !!! Ciągle źle......

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/08 16:52 #56

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ja tam wolę siedzieć cicho. Ludzie są nieobliczalni a władza uderza do głowy tak samo jak woda mineralna.


Orneta widziała wiele w czasie swojej 700-letniej historii. Wytrzymamy!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/10 20:39 #57

  • ??????
  • ?????? Avatar Autor
  • Gość

obserwator napisał:

anonim napisał: Ja tam wolę siedzieć cicho. Ludzie są nieobliczalni a władza uderza do głowy tak samo jak woda mineralna.

Mam dość tego pieprzenia !!!! Co z was za ludzie !!! Kiedy wróci wam rozum !!! Ciągle źle......
Co się dziwisz-idiotów nie sieją, oni się rodzą.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/11 18:35 #58

  • algoryt.....
  • algoryt..... Avatar Autor
  • Gość
widział......słyszał.......węszy.......dotyk......zwrot i ooootam
> % ////////musztra paradna z orkiestrą na asfaltowym
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/27 23:15 #59

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/28 23:14 #60

  • opozycja
  • opozycja Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Nie ma opozycji!!! Nie ma kto patrzeć władzy na ręce!!! Opozycja w Ornecie istnieje tylko teoretycznie - straszne!!!
Pytanie -co jest ważne stołki czy dobro współmieszkańców? Opozycjo - larum grają a ty śpisz?

Przestań pieprzyć , nie dobrze się robi jak czytam takie wypociny !!!