Gdzie jest opozycja!!! - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 21:33 #31

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

Anonim napisał:

anonim napisał: A kto ma mieć coś konstruktywnego do zaoferowania, konkretne pomysly, konkretne zamierzenia(cytuję twoje slowa)?
Chyba ci, co biorą za to pieniądze, nieprawdaż?


To jedynym zadaniem opozycji jest negowanie poczynan władzy i radocha z gromadzenia się tzw. "ciemnych chmur"? - prawdziwa opozycja ma swoje pomysły i propozycje ktore powinna przedstawić na sesjach rady, tak jak robi to kazda opozycja dla której celem jest dobro obywatelskie a nie tylko zdobycie władzy i pobieranie odpowiedniego wynagrodzenia.

Czy ty sie na pewno dobrze czujesz?

Merytoryczna wypowiedź!! - Brawo !!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/23 18:29 #32

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
OPOZYCJO!!!! - Nie śpij!!!! Punktuj!!!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/31 16:47 #33

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Wyraznie jesteście zaniepokojeni tą ciszą, prawda? Macie rację, przeczucia was nie mylą.


Minął miesiąc i cisza nadal trwa. To w koncu są jakieś konkretne zarzuty wobec naszej władzy czy też ich nie ma? No i gdzie jest ornecka opozycja? Może warto urządzić konkurs z nagrodami? Ten, kto pierwszy odnajdzie ornecką opozycję zostanie nominowany w kategorii "dziennikarstwo śledcze" - etat w telewizji pewny, gdyż będzie to sukces na skalę co najmniej ogólnopolską.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/31 16:58 #34

  • socjalny
  • socjalny Avatar Autor
  • Gość
Może opozycja zamieszkała w mieszkaniach socjalnych po byłej jednostce co to burmistrz Ireneusz Popiel obiecał oddać do użytku do końca 2014 roku ;)

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/31 18:31 #35

  • OLA
  • OLA Avatar Autor
  • Gość

socjalny napisał: Może opozycja zamieszkała w mieszkaniach socjalnych po byłej jednostce co to burmistrz Ireneusz Popiel obiecał oddać do użytku do końca 2014 roku ;)

CZEMU SAMI NIE PRZYJDZIECIE NA SESJĘ I NIE ZADAJECIE PYTAŃ, DLA BURMISTRZA .... !

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/31 22:51 #36

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Przedmowcy, co tak niecierpliwie przebieracie nozkami i odliczacie miesiace? Pomyslow brak?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/01 07:50 #37

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

anonim napisał: Wyraznie jesteście zaniepokojeni tą ciszą, prawda? Macie rację, przeczucia was nie mylą.


Minął miesiąc i cisza nadal trwa. To w koncu są jakieś konkretne zarzuty wobec naszej władzy czy też ich nie ma? No i gdzie jest ornecka opozycja? Może warto urządzić konkurs z nagrodami? Ten, kto pierwszy odnajdzie ornecką opozycję zostanie nominowany w kategorii "dziennikarstwo śledcze" - etat w telewizji pewny, gdyż będzie to sukces na skalę co najmniej ogólnopolską.

Po tej żenującej kompromitacji ze spalarnią na lotnisku, lepiej zacichnij, koleś!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/01 12:22 #38

  • Olek.P
  • Olek.P Avatar Autor
  • Gość
Wszystkich tych którym brakuje sensacji politycznych informuję , nikt nie będzie z siebie błazna robił , by błaznów zaspokoić !!! Uważam że cała opozycja to siedzi w domach i podburza innych , taka to nasza opozycja !!! Gdzie jesteście mąciciele polityczni ? Zacznijcie przychodzić na posiedzenia rady miejskiej i pytajcie !!! Na ostatniej sesji pan przewodniczący ogłosił , że komisje wspólne odbywać się będą na sali sesyjnej na dole ratusza , wszystko to po to by znaleźli się odważni i zaczęli przychodzić i zadawać pytania , szczególnie krzykacze żądni sensacji powinni przyjść ponieważ kamer nie będzie !!!!!! Ja przyjdę posłuchać jacy z was kozacy polityczni.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/01 13:43 #39

  • psychiczny
  • psychiczny Avatar Autor
  • Gość
Po co podjudzacie obywateli przeciwko burmistrzowi Popielowi? Chcecie mieć pana burmistrza na sumieniu? Nikt z was nie zauważył że pan burmistrz ma alergię na publiczną krytykę i bardzo źle znosi psychicznie takie sytuacje.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/01 14:16 #40

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

psychiczny napisał: Po co podjudzacie obywateli przeciwko burmistrzowi Popielowi? Chcecie mieć pana burmistrza na sumieniu? Nikt z was nie zauważył że pan burmistrz ma alergię na publiczną krytykę i bardzo źle znosi psychicznie takie sytuacje.

Na ostatniej sesji już krew go zalewała .

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/02 13:45 #41

  • Popiel
  • Popiel Avatar Autor
  • Gość
Gdzie opozycja? Wystarczy rozejrzeć się pod filarami wokół ratusza. Ja tą opozycje widzę z mojego gabinetu. Stoją z mętnymi oczami i "doją" browce z za kołnierza.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/02 23:08 #42

  • Krzysztof Junko
  • Krzysztof Junko Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czytam uważnie wszystkie posty i wniosek nasuwa się jeden:

użytkownik forum pod nickiem Anonim powinien zażyć Stoperan bo wyraznie zwieracze nie trzymają, w każdym poście ten sam jeden argument, opozycja powinna to, opozycja powinna tamto....

Ostatni post, ktoś pod nickiem Popiel, mam nadzieję że to nie burmistrz bo znaczyłoby to, że jest imbecylem uważając 7 tysięcy mieszkańców gminy, którzy na niego nie głosowali za pijaków.....

WY WSZYSCY ODWAŻNI, przynajmniej po wyborach pokażcie kim jesteście (anonimy)..........

Proponujecie, żeby przyjść na sesje, namówiliście mnie, przyjdę na najbliższą i zobaczę aktywność naszych bezradnych.....

ŻENADA!!!!!!!!!!!!!

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/03 05:37 #43

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Olek.P napisał: Na ostatniej sesji pan przewodniczący ogłosił , że komisje wspólne odbywać się będą na sali sesyjnej na dole ratusza , wszystko to po to by znaleźli się odważni i zaczęli przychodzić i zadawać pytania , szczególnie krzykacze żądni sensacji powinni przyjść ponieważ kamer nie będzie !!!!!!


Wow!, jestem pod wrażeniem! Bierzemy kurs na otwartość?!
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/03 09:52 #44

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Krzysztof Junko napisał: Czytam uważnie wszystkie posty i wniosek nasuwa się jeden:

użytkownik forum pod nickiem Anonim powinien zażyć Stoperan bo wyraznie zwieracze nie trzymają, w każdym poście ten sam jeden argument, opozycja powinna to, opozycja powinna tamto....

Ostatni post, ktoś pod nickiem Popiel, mam nadzieję że to nie burmistrz bo znaczyłoby to, że jest imbecylem uważając 7 tysięcy mieszkańców gminy, którzy na niego nie głosowali za pijaków.....

WY WSZYSCY ODWAŻNI, przynajmniej po wyborach pokażcie kim jesteście (anonimy)..........

Proponujecie, żeby przyjść na sesje, namówiliście mnie, przyjdę na najbliższą i zobaczę aktywność naszych bezradnych.....

ŻENADA!!!!!!!!!!!!!


Także czytam wszystkie posty i uważam że żenada to ludzie którzy przed wyborami mieli taaakie pomysły na poprawę sytuacji a teraz gdy nie zostali wybrani to zniknęli wraz z swoimi pomysłami.
Nasza tzw. opozycja nie wie na czym polega bycie opozycją? Podpowiem - na patrzeniu władzy na ręce, na przedstawianiu własnych propozycji rozwiązań, na byciu aktywnym.
A jak to wygląda u nas? - przed wyborami hasła, a po wyborach cisza. To jak to jest szanowna opozycjo na czym wam zależy? Na stołkach czy na dobru mieszkanców?

Gdzie zniknęli kandydaci na radnych, burmistrzów? Znowu ujawnią sie za nastepne cztery lata?
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/02/03 17:58 #45

  • OBSERWATOR
  • OBSERWATOR Avatar Autor
  • Gość
BACZNIE OBSERWUJĘ POCZYNANIA NOWO WYBRANYCH RADNYCH , I TAK NAPRAWDĘ NIC DO NICH NIE MAM , BARDZIEJ ZAWIEDLI MNIE SAMI KANDYDACI NA RADNYCH I KANDYDACI NA BURMISTRZA , GDZIE JESTEŚCIE KRZYKACZE ? A TAK MIAŁO BYĆ RAZEM !!!