Gdzie jest opozycja!!! - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/07 20:00 #16

  • Mieszkanka Ornety
  • Mieszkanka Ornety Avatar Autor
  • Gość
Jakoś burmistrz się nie chwali wynikiem kontroli NIKu. Gdyby było ok. już dawno by grzmiał, a tu cisza....

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/07 20:18 #17

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka Ornety napisał: Jakoś burmistrz się nie chwali wynikiem kontroli NIKu. Gdyby było ok. już dawno by grzmiał, a tu cisza....


Tylko megaloman chwali się tym że po prostu porządnie pracuje.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/09 07:51 #18

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

Mieszkanka Ornety napisał: Jakoś burmistrz się nie chwali wynikiem kontroli NIKu. Gdyby było ok. już dawno by grzmiał, a tu cisza....

Mogę zapewnić że jest o.k. Pozdrawiam
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/10 07:24 #19

  • nie wiem
  • nie wiem Avatar Autor
  • Gość

wiem napisał:

Mieszkanka Ornety napisał: Jakoś burmistrz się nie chwali wynikiem kontroli NIKu. Gdyby było ok. już dawno by grzmiał, a tu cisza....

Mogę zapewnić że jest o.k. Pozdrawiam

Ja też pozdrawiam, ale chetnie skorzystam z twojej wiedzy. Co sie dzieje w sprawie spalarni na lotnisku? Podobno w przyszłym tygodniu ma być rozprawa w sądzie w tej sprawie?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/10 14:07 #20

  • Józek
  • Józek Avatar Autor
  • Gość
Czarne chmury gromadzą się nad popielatym i jego drużyną. NIK kończy kontrolę.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/10 17:11 #21

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Józek napisał: Czarne chmury gromadzą się nad popielatym i jego drużyną. NIK kończy kontrolę.


Już sie gromadziły - przed wyborami i co? zero czyli nic.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/10 20:21 #22

  • KOLA
  • KOLA Avatar Autor
  • Gość

Józek napisał: Czarne chmury gromadzą się nad popielatym i jego drużyną. NIK kończy kontrolę.[/quote

NO I NARESZCIE POWINNO SIĘ POWYJAŚNIAĆ , WTEDY MOŻE ZAPANUJE SPOKÓJ .....
NIK TO JESZCZE NIE KONIEC ŚWIATA !!! GORZEJ SPALARNIA, MNIE TEŻ TRAFIŁ BY SZLAK.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/10 21:37 #23

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Józek napisał: Czarne chmury gromadzą się nad popielatym i jego drużyną. NIK kończy kontrolę.


Już sie gromadziły - przed wyborami i co? zero czyli nic.

Rżniesz głupa?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 13:29 #24

  • WITEK
  • WITEK Avatar Autor
  • Gość

Józek napisał: Czarne chmury gromadzą się nad popielatym i jego drużyną. NIK kończy kontrolę.

Są ludzie którym każda władza przeszkadzać będzie , to tak zwani zadymiacze !!! Cieszą się wtedy jeżeli komuś się nie powiedzie ...

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 14:42 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

WITEK napisał: Są ludzie którym każda władza przeszkadzać będzie , to tak zwani zadymiacze !!! Cieszą się wtedy jeżeli komuś się nie powiedzie ...


Najgorsze jest w nich to, że nie maja nic konstruktywnego do zaoferowania poza jednym hasłem - jaka ta władza jest zła i niedobra.
Ale co w zamian? - jakies konkretne pomysły, konkretne zamierzenia - nic, cisza i jedynie hasła - pora na zmiany itd.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 17:57 #26

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
A kto ma mieć coś konstruktywnego do zaoferowania, konkretne pomysly, konkretne zamierzenia(cytuję twoje slowa)?
Chyba ci, co biorą za to pieniądze, nieprawdaż?

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 18:16 #27

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: A kto ma mieć coś konstruktywnego do zaoferowania, konkretne pomysly, konkretne zamierzenia(cytuję twoje slowa)?
Chyba ci, co biorą za to pieniądze, nieprawdaż?


To jedynym zadaniem opozycji jest negowanie poczynan władzy i radocha z gromadzenia się tzw. "ciemnych chmur"? - prawdziwa opozycja ma swoje pomysły i propozycje ktore powinna przedstawić na sesjach rady, tak jak robi to kazda opozycja dla której celem jest dobro obywatelskie a nie tylko zdobycie władzy i pobieranie odpowiedniego wynagrodzenia.

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 19:11 #28

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

anonim napisał: A kto ma mieć coś konstruktywnego do zaoferowania, konkretne pomysly, konkretne zamierzenia(cytuję twoje slowa)?
Chyba ci, co biorą za to pieniądze, nieprawdaż?


To jedynym zadaniem opozycji jest negowanie poczynan władzy i radocha z gromadzenia się tzw. "ciemnych chmur"? - prawdziwa opozycja ma swoje pomysły i propozycje ktore powinna przedstawić na sesjach rady, tak jak robi to kazda opozycja dla której celem jest dobro obywatelskie a nie tylko zdobycie władzy i pobieranie odpowiedniego wynagrodzenia.

Celem opozycji na całym świecie jest punktowanie nieudolnej władzy by następnie ją przejąć. W Ornecie tylko jest odwrotnie bo mamy władzę doskonałą.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 19:53 #29

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:
Celem opozycji na całym świecie jest punktowanie nieudolnej władzy by następnie ją przejąć. W Ornecie tylko jest odwrotnie bo mamy władzę doskonałą.


U nas dlatego mamy władze doskonała gdyż celem tzw. orneckiej opozycji jest jedynie przejęcie władzy. i o nic więcej jej nie chodzi, dlatego tez własnie wyniki wyborów były takie a nie inne. W dodatku jest problem gdyz tym razem argument o zastraszaniu społeczenstwa przez burmistrza nie ma sensu.

Normalna opozycja ma program, uczestniczy w wydawaniu decyzji, wnosi swoje projekty ustaw - a co robi ornecka opozycja? - nic, ożywia sie tylko przed wyborami krzycząc że pora na zmiany.
REKLAMA

Gdzie jest opozycja!!! 2015/01/12 20:06 #30

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

anonim napisał: A kto ma mieć coś konstruktywnego do zaoferowania, konkretne pomysly, konkretne zamierzenia(cytuję twoje slowa)?
Chyba ci, co biorą za to pieniądze, nieprawdaż?


To jedynym zadaniem opozycji jest negowanie poczynan władzy i radocha z gromadzenia się tzw. "ciemnych chmur"? - prawdziwa opozycja ma swoje pomysły i propozycje ktore powinna przedstawić na sesjach rady, tak jak robi to kazda opozycja dla której celem jest dobro obywatelskie a nie tylko zdobycie władzy i pobieranie odpowiedniego wynagrodzenia.

Czy ty sie na pewno dobrze czujesz?