III konkurs piosenki świetlicowej w Henrykowie

III konkurs piosenki świetlicowej w Henrykowie

Sołectwa

Dnia 27 sierpnia odbył się w Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie III konkurs piosenki świetlicowej w którym wzięły udział: Świetlica Wiejska z Dąbrówki Świetlica Wiejska z Nowego Dworu Świetlica Wiejska z Henrykowa.

Grupy prezentowały piosenki o tematyce dowolnej, układy choreograficzne oraz stroje. W jury byli Pani kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Henrykowie, Anna Wiewiórska, Pani nauczyciel byłej szkoły Podstawowej w Henrykowie Antonina Maruszczak, Pan Burmistrz Ornety Ireneusz Popiel, oraz Katarzyna Stakun.

Nagrodami były upominki edukacyjne. Wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Festiwal, jak co roku, miał za zadanie łamanie barier i zacieranie nierówności między dziećmi poprzez wspólne śpiewanie, słuchanie muzyki oraz odkrywanie piękna dźwięków wydawanych przez instrumenty muzyczne. Dodatkowymi celami naszego przedsięwzięcia było rozśpiewanie dzieci, a także wymiana doświadczeń i zacieśnienie współpracy ze świetlicami. Dziękujemy sponsorom, oraz organizatorom.

opiekun Świetlicy Wiejskiej w Henrykowie Renata Perczyńska

 

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA