Wypadek ze skutkiem śmiertelnym za Ornetą

Wypadek ze skutkiem śmiertelnym za Ornetą

Fot. OSP Orneta

Policja

Lidzbarscy policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło pomiędzy Karbowem a Ornetą. W wyniku uderzenia w drzewo kierujący 26-latek został przetransportowany do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała gdzie po kilku godzinach zmarł. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

W czwartek (21.07.2022) rano na trasie Karbowo - Orneta kierujący samochodem VW T6 26-letni mieszkaniec Elbląga z nieznanych na ten moment przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Żeby wydobyć mężczyznę z auta potrzebna była interwencja strażaków. 26-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Informujemy, że po zweryfikowaniu wszystkich danych w systemach informatycznych ustalono, że samochód, którym jechał 26-letni mężczyzna posiadał aktualne badania techniczne natomiast kierujący miał aktywny półroczny zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązywał go od 16 czerwca tego roku. Ponadto wcześniej zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania. Niestety po kilku godzinach kierowca zmarł szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

REKLAMA

Oprócz policji do wypadku dysponowano także zastęp GBA 3.5/27 i SRT z orneckiej jednostki, zastęp z OSP Lubomino, zastęp z JRG KP PSP Lidzbark Warmiński oraz ZRM z Ornety

Źródło zdjęć - OSP Orneta

 

NIE PRZEPŁACAJ ZA OC
reklama

 

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA