Komisariat Policji w Ornecie od piatku ma nowego zastępcę komendanta

Komisariat Policji w Ornecie od piatku ma nowego zastępcę komendanta

Policja

Komisariat Policji w Ornecie od piatku ma nowego zastępcę komendanta. St.asp.Tomasz Gładkowski jest policjantem z 14-letnim stażem.

Do 30 listopada br. służył na stanowisku kierownika ogniwa ds. kryminalnych w orneckim komisariacie. Uroczystego wprowadzenia na nowe stanowisko dokonał Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim insp. Tomasz Kamiński. Podczas uroczystości orneccy policjanci otrzymali też nowy samochód służbowy. Pojazd został zakupiony z budżetu policji, Nadleśnictwa Orneta i lokalnych samorządów – Starostwa Lidzbarskiego i gminy Lubomino. St.asp. Tomasz Gładkowski od 1 grudnia objął stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Ornecie.

W miniony piątek nowego komendanta uroczyście wprowadził Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim, insp. Tomasz Kamiński. St.asp. Gładkowski pracę w policji rozpoczął w 1999 r. Od początku swojej drogi służbowej związany był z Komisariatem Policji w Ornecie. Nowy zastępca będzie nadzorował pracę pionu kryminalnego. W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele lokalnych władz powiatowych i samorządowych, Nadleśnictwa Orneta oraz policjanci. Podczas uroczystości orneccy policjanci otrzymali nowy samochód służbowy. Nieoznakowana skoda trafi do służby kryminalnej.

Pojazd został zakupiony z budżetu policji, Nadleśnictwa Orneta, Starostwa Lidzbarskiego i gminy Lubomino. Jak podkreślił insp. Tomasz Kamiński, bez wsparcia przedstawicieli lokalnych samorządów - Pana Jana Harhaja Starosty Lidzbarskiego, Pana Andrzeja Mazura Wójta gminy Lubomino i Pana Piotra Matusika z Nadleśnictwa Orneta, zakup nowego auta nie byłby możliwy. Z całą pewnością nowy radiowóz przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa. Jeszcze raz w imieniu swoim i policjantów dziękuję”. W imieniu kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych policji nowemu zastępcy serdecznie gratulujemy awansu i życzymy sukcesów w pracy.

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA