RADNY LESZEK. - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

RADNY LESZEK. 2013/05/22 22:48 #46

  • ona
  • ona Avatar Autor
  • Gość

Andzia napisał: Większość reszty radnych jest niema i spragniona wysokich uposażeń za funkcje, które moim zdaniem winno się sprawować społecznie..........ciekawe ile wtedy byłoby chętnych na tę posadkę he he :sick:

Jestem przekonana w 100% ,że za 300 zł nie było by chętnych !!! A za darmo ,o czym ty mówisz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RADNY LESZEK. 2013/05/25 18:10 #47

  • mieszkaniec Henrykowa
  • mieszkaniec Henrykowa Avatar Autor
  • Gość
Jestem dumny że mogę mieszkać w tej samej wsi co LESZEK GRUBA, jest b.dobrym radnym i wspaniałym człowiekiem !!! A PRZEDE WSZYSTKIM ODWAŻNYM...Reszta rady to niemy cyrk.

RADNY LESZEK. 2013/05/25 19:47 #48

  • tt
  • tt Avatar Autor
  • Gość

mieszkaniec Henrykowa napisał: Jestem dumny że mogę mieszkać w tej samej wsi co LESZEK GRUBA, jest b.dobrym radnym i wspaniałym człowiekiem !!! A PRZEDE WSZYSTKIM ODWAŻNYM...Reszta rady to niemy cyrk.

BRAWO !!!!
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/06/02 00:55 #49

  • W.P
  • W.P Avatar Autor
  • Gość
Panie Leszku chciałabym wiedzieć , jeżeli wszystko będzie tak jak pan zaplanował kto na burmistrza.

RADNY LESZEK. 2013/06/02 07:09 #50

  • kobra
  • kobra Avatar Autor
  • Gość
Panie Leszku, niech się Pan nie przejmuje tymi wypocinami radnych, które na ostatniej sesji zostały przeczytane. Śmiać mi się chciało, jaka powaga niemej rady :) . Choć przepraszam, jak Pana nie było to radna chwilowo odzyskała głos, choć szczerze mówiąc, jednak lepiej byłoby żeby milczała. Panie Leszku, brawo dla Pana. Jestem z Paneonem i grupą osób, które organizują referendum. Szkoda, że tak późno, stracone 3 lata.

RADNY LESZEK. 2013/06/02 16:23 #51

  • Ryszard
  • Ryszard Avatar Autor
  • Gość
Uzar jak zwykle w czasie sesji wybiórczo stosuje regulamin, jednemu udzieli głosu, drugiego poucza, że tylko można zadawać pytania. I dlatego trzeba odwołać tą radę, bo jak nie odwołamy to będziemy mieli spalarnię na lotnisku. Rada dotychczas nie zajęła się tym tematem i nie wyjaśniła dlaczego pomimo tak wielkiego zadłużenia temu panu burmistrz wydał WSZYSTKIE POTRZEBNE ZAŚWIADCZENIA POTRZEBNE DO BUDOWY SPALARNI.

Odp: RADNY LESZEK. 2013/06/10 10:44 #52

  • Antoni Wieczorek
  • Antoni Wieczorek Avatar Autor
  • Gość

komediant napisał: Sesje rady w Ornecie to lepsze niż Świat według Kiepskich, to Świat według nauczycieli :cheer:



Dla tego nigdy nie wybierajcie już na radnych nauczycieli !!! Będzie lepiej się żyło !!!

Odp: RADNY LESZEK. 2013/06/11 19:27 #53

  • Ina
  • Ina Avatar Autor
  • Gość
Panie Leszku czy pan zbira podpisy na referendum ? Jesteśmy z Woli i okolic.

Odp: RADNY LESZEK. 2013/06/12 11:57 #54

  • Iola
  • Iola Avatar Autor
  • Gość
Bardzo dziwię się organizatorom referendum , że nie chcą poinformować ludzi gdzie można składać podpisy .

RADNY LESZEK. 2013/06/12 14:17 #55

  • Anna Kowalska
  • Anna Kowalska Avatar Autor
  • Gość
Dziękuję Panu za to że podjął Pan tak znaczącą inicjatywę zrobienia porządku z tym wszystkim co się wyprawia w Ornecie.

RADNY LESZEK. 2013/06/15 21:36 #56

  • lola
  • lola Avatar Autor
  • Gość
Bardzo ładne koszulki macie panie LESZKU.

RADNY LESZEK. 2013/06/21 10:43 #57

  • Patryk Kowalski
  • Patryk Kowalski Avatar Autor
  • Gość
Panie Leszku tylko Pan może doprowadzić skutecznie sprawę do końca!!!


Jeżeli ktoś z mieszkańców Ornety i okolicznych miejscowości nie zauważył tego że dalej nic nie zrobiono w temacie wstrzymania budowy zakładu mineralizacji na lotnisku to proszę o ponowne wysłuchanie tego oczym była mowa podczas programu interwencyjnego telewizji TRWAM.

Dla ułatwienia wypunktuję kilka szczegółów.
1. Odwołanie od wydanej decyzji przez Pana Burmistrza Popiela mogły wnieść
dwie strony, czyli;
A/ Polskie Koleje Państwowe

B/ Państwo Brydzcy......w tym Pani Brydzka obecnie sekretarz Urzędu w Ornecie.

2. Takiego odwołania nie złożono ..........tak więc wydane warunki przez Pana Burmistrza Popiela zostały utrzymane w mocy.


Proszę Państwa na tym etapie postępowania jakiekolwiek działania podjęte przez Pana Burmistrza czy też Radę Miejską nie miały i nie mogą już mieć skutecznego wymiaru prawnego w powstrzymaniu tej inwestycji.

Pytaniem otwartym pozostaje sprawa dla czego Państwo Bryccy uchylili się od złożenia takiego odwołania???

RADNY LESZEK. 2013/06/21 13:35 #58

  • zefir
  • zefir Avatar Autor
  • Gość
Ta całe działania przeciwko unieważnieniu decyzji popielatego przez popielatego grubymi nićmi szyta. Decyzja ważna parę lat i warszawiacy teraz napewno robią dokumentację. Czyli popielaty goni któliczka, żeby go nie dogonić. No a nasza szanowna rada nie widzi zagrożenia, Jóźo i Adaś mają ważniejsze zmartwienie czeka ich sprawa czasowo odsunięta za niepicie wody mineralnej w szkole w Bażynach.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/06/21 13:57 #59

  • Ornecianin
  • Ornecianin Avatar Autor
  • Gość
Na forum ukazują się różne żarty, a sprawa budowy spalarni jest naprawdę poważna. Przeglądałem wyroki Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego i Naczelnego Sądu Administracyjnego, unieważnienie decyzji środowiskowej nie jest wcale łatwe. Żeby ją unieważnić trzeba wskazać rażące błędy przy jej podejmowaniu. Ale sądy różnie podchodzą do tych sprawy. Obecne działanie burmistrza mnie nie przekonuje, za bardzo starał się, żeby ją wydać. Podstawowy zarzut brak konsultacji społecznych i w czasie trwania procedury administracyjnej nie było żadnych wystąpień mieszkańców i organizacji i to daje dużo do myślenia. Zarzut następny to, że Rada Miejska i Komisja Rewizyjna nie chcą zająć się tak bardzo poważną sprawą, która w najbliższych latach może rzutować na życie mieszkańców Ornety. To mi wszystko nieładnie pachnie i dlatego wczoraj podpisałem się pod listą referendalną. Przyjdzie komisarz i wszystko w uczciwy sposób wyjaśni bo Popielowi i Radzie nie wierzę. Zatroskany mieszkaniec o losy Ornety.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/06/24 09:07 #60

  • Markowski Damian
  • Markowski Damian Avatar Autor
  • Gość
Czy nikt w Ornecie nie jest już zainteresowany tym żeby wstrzymać budowę spalarni na lotnisku???
Burmistrza trzeba odwołać za to że wydał taką decyzję i po to żeby jego kolejni następcy pamiętali o tym że Mieszkańców trzeba szanować.
ALE GORĄCO NAMAWIAM DO PODJĘCIA OSTATECZNYCH DZIAŁAŃ W CELU NIE DOPUSZCZENIA DO WYBUDOWANIA TEJ SPALARNI.
Może warto podjechać z taczkami pod urząd po burmistrza, zastępcę i sekretarz..............a na braniewską z wywrotką ????