RADNY LESZEK. - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

RADNY LESZEK. 2013/05/13 21:08 #16

  • Iga
  • Iga Avatar Autor
  • Gość

IRENA napisał: Nigdzie tak niema że, radny jako jedyny jest w opozycji.Podziwiam za pana za odwagę panie Leszku.

Bardzo się mylisz, a Andrzejek, Stasio,Robercik i.t.d. A pani Natalka !

RADNY LESZEK. 2013/05/13 21:53 #17

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Iga napisał:

IRENA napisał: Nigdzie tak niema że, radny jako jedyny jest w opozycji.Podziwiam za pana za odwagę panie Leszku.

Bardzo się mylisz, a Andrzejek, Stasio,Robercik i.t.d. A pani Natalka !


To oni są w opozycji? a co ma pani Natalia do tego? nie zrozumiałam niestety o co chodzi

RADNY LESZEK. 2013/05/14 10:02 #18

  • IGA
  • IGA Avatar Autor
  • Gość

zdegustowana napisał: Wśród radnych i tak nikt nie przebije milczącego od 3 lat trwania kadencji milczącego Maciusia he he :woohoo:

I TAKICH RADNYCH NARÓD WYBIERA ! CO TO ZA NIEMOTY !? ANI BE ANI ME ANI SŁOWA ! MYŚLĘ ŻE MÓWIĆ POTRAFIĄ ,TYLKO MAJĄ ZAKAZ BURMISTRZA I PRZEWODNICZĄCEGO.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/14 12:14 #19

  • Gabbi
  • Gabbi Avatar Autor
  • Gość

IGA napisał:

zdegustowana napisał: Wśród radnych i tak nikt nie przebije milczącego od 3 lat trwania kadencji milczącego Maciusia he he :woohoo:

I TAKICH RADNYCH NARÓD WYBIERA ! CO TO ZA NIEMOTY !? ANI BE ANI ME ANI SŁOWA ! MYŚLĘ ŻE MÓWIĆ POTRAFIĄ ,TYLKO MAJĄ ZAKAZ BURMISTRZA I PRZEWODNICZĄCEGO.




Dobrze że jest Pan Gruba ja bym mu dała diety wszystkich radnych bo w pracy jest tak ,że pieniądze się dostaje za wykonaną pracę a ich pracą jest dbanie o nasz interes np przeprowadzenie konsultacji społecznych. Niestety Pan Gruba potrzebuje wsparcia więc może w ramach solidarności społecznej zjednoczymy się z nim na sesji bo nas jest więcej niż radnych :)

RADNY LESZEK. 2013/05/15 08:39 #20

  • IRENA
  • IRENA Avatar Autor
  • Gość
Panie Leszku na burmistrza proszę wystartować .

RADNY LESZEK. 2013/05/20 22:39 #21

  • Nareszcie
  • Nareszcie Avatar Autor
  • Gość
NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.

RADNY LESZEK. 2013/05/20 22:54 #22

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Nareszcie napisał: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.


Ale o co chodzi??????

RADNY LESZEK. 2013/05/21 00:00 #23

  • wykładowca
  • wykładowca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał:

Nareszcie napisał: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.


Ale o co chodzi??????
Chodzi oto że odbędzie się referendum odwoławcze burmistrza i radę miejską. To już jest pewne.Nie zapomnij iść do urny wyborczej anonimie !

RADNY LESZEK. 2013/05/21 09:00 #24

  • Do wykładowcy
  • Do wykładowcy Avatar Autor
  • Gość

wykładowca napisał:

Anonim napisał:

Nareszcie napisał: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.


Ale o co chodzi??????
Chodzi oto że odbędzie się referendum odwoławcze burmistrza i radę miejską. To już jest pewne.Nie zapomnij iść do urny wyborczej anonimie !

Ty, wykładowca, co Ty chłopie za głupoty wygadujesz??? Jakie referendum??? Kto złożył wniosek, skoro twierdzisz, że referendum jest już pewne??? Bzdury tu wypisujesz i myślisz, że uśpisz czujność i działanie mieszkańców pisząc tu, że referendum jest już pewne!!!
Ja sprawdziłem u samego źródła, jakim jest komisarz wyborczy, i wiem, że do dnia dzisiejszego żaden wniosek o referendum nie wpłynął :(
Więc siedźcie dalej na dupach i czekajcie :(

RADNY LESZEK. 2013/05/21 09:17 #25

  • Damian
  • Damian Avatar Autor
  • Gość
Na co mamy czekać? jezeli odbędzie się referendum to moim zdaniem każdy z Ornety powinien iść bo lepiej zagłosować niż siedzieć na d.... i nie pisze jak kto ma głosować bo to każdego indywidualna sprawa.Mnie się ten pomysł podoba bo wejdzie na urzad bezstronna osoba i skończą się te kłótnie pomiędzy obecnym a byłym burmistrzem .Brak konsultacji społecznych może sprowadzić komisarza do Ornety.

RADNY LESZEK. 2013/05/21 09:50 #26

  • Do Ornecian
  • Do Ornecian Avatar Autor
  • Gość
Powtarzam raz jeszcze: DO KOMISARZA WYBORCZEGO NIE WPŁYNĄŁ ŻADEN WNIOSEK O REFERENDUM W ORNECIE.
Ja sprawdziłem u samego źródła, jakim jest komisarz wyborczy, i wiem, że do dnia dzisiejszego żaden wniosek o referendum nie wpłynął .

RADNY LESZEK. 2013/05/21 10:14 #27

  • ucieszony
  • ucieszony Avatar Autor
  • Gość

Do Ornecian napisał: Powtarzam raz jeszcze: DO KOMISARZA WYBORCZEGO NIE WPŁYNĄŁ ŻADEN WNIOSEK O REFERENDUM W ORNECIE.
Ja sprawdziłem u samego źródła, jakim jest komisarz wyborczy, i wiem, że do dnia dzisiejszego żaden wniosek o referendum nie wpłynął .

Sprawdż jutro z rana, właśnie dokumenty pojechały do Elbląga.I nie zapomnij pomóc w zbieraniu podpisów i w samym głosowaniu.

RADNY LESZEK. 2013/05/21 10:23 #28

  • wykładowca
  • wykładowca Avatar Autor
  • Gość

Do wykładowcy napisał:

wykładowca napisał:

Anonim napisał:

Nareszcie napisał: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.


Ale o co chodzi??????
Chodzi oto że odbędzie się referendum odwoławcze burmistrza i radę miejską. To już jest pewne.Nie zapomnij iść do urny wyborczej anonimie !

Ty, wykładowca, co Ty chłopie za głupoty wygadujesz??? Jakie referendum??? Kto złożył wniosek, skoro twierdzisz, że referendum jest już pewne??? Bzdury tu wypisujesz i myślisz, że uśpisz czujność i działanie mieszkańców pisząc tu, że referendum jest już pewne!!!
Ja sprawdziłem u samego źródła, jakim jest komisarz wyborczy, i wiem, że do dnia dzisiejszego żaden wniosek o referendum nie wpłynął :(
Więc siedźcie dalej na dupach i czekajcie :(
ANONIM PAMIĘTAJ BYŚ MNIE PRZEPROSIŁ JAK DOWIESZ SIĘ ŻE REFERENDUM SIĘ ODBĘDZIE ! NA RAZIE WPROWADZASZ WŚRÓD CZYTELNIKÓW FORUM NIEPOKÓJ. I JESZCZE MAM PROŻBĘ ,BYŚ TEŻ SIĘ ZAANGAŻOWAŁ.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/21 11:37 #29

  • ucieszona
  • ucieszona Avatar Autor
  • Gość
CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ MINĘ BURMISTRZA JAK OFICJALNIE DOWIE SIĘ O REFERENDUM !!!
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/21 12:41 #30

  • ja
  • ja Avatar Autor
  • Gość

wykładowca napisał:

Do wykładowcy napisał:

wykładowca napisał:

Anonim napisał:

Nareszcie napisał: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ REFERENDUM !!! DZIĘKUJEMY CI LESZKU.


Ale o co chodzi??????
Chodzi oto że odbędzie się referendum odwoławcze burmistrza i radę miejską. To już jest pewne.Nie zapomnij iść do urny wyborczej anonimie !

Ty, wykładowca, co Ty chłopie za głupoty wygadujesz??? Jakie referendum??? Kto złożył wniosek, skoro twierdzisz, że referendum jest już pewne??? Bzdury tu wypisujesz i myślisz, że uśpisz czujność i działanie mieszkańców pisząc tu, że referendum jest już pewne!!!
Ja sprawdziłem u samego źródła, jakim jest komisarz wyborczy, i wiem, że do dnia dzisiejszego żaden wniosek o referendum nie wpłynął :(
Więc siedźcie dalej na dupach i czekajcie :(
ANONIM PAMIĘTAJ BYŚ MNIE PRZEPROSIŁ JAK DOWIESZ SIĘ ŻE REFERENDUM SIĘ ODBĘDZIE ! NA RAZIE WPROWADZASZ WŚRÓD CZYTELNIKÓW FORUM NIEPOKÓJ. I JESZCZE MAM PROŻBĘ ,BYŚ TEŻ SIĘ ZAANGAŻOWAŁ.

Jeśli referendum okaże się prawdą, to osobiście Cię przeproszę :) , o ile zdołasz się ujawnić :)
Wiedz, że mi też zależy na wspólnej sprawie.