RADNY LESZEK. - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

RADNY LESZEK. 2013/05/21 13:18 #31

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Nie kłóćcie sie zobaczymy czy to prawda czy nie .Ja czekam tydzień jeżeli do następnego wtorku nikt nie potwierdzi o referendum to znaczy że to nie prawda.

RADNY LESZEK. 2013/05/21 13:46 #32

  • Leonard
  • Leonard Avatar Autor
  • Gość
Nie gorączkujcie się Państwo referendum macie jak w banku, a pośpiech jest tylko przy łapaniu pcheł. Do komisarza już wpłynęła skarga, od kogo to się domyślacie, że w Ornecie zbierają podpisy. Podpisy zaczną zbierać jak na mieście ukażą obwieszczenia. Zajączek z lotniska, który protestuje przeciwko spalarni twierdzi, że niedługo. Popielaty z radnymi już powinni ogryzać paznokcie.

RADNY LESZEK. 2013/05/21 13:48 #33

  • Leonard
  • Leonard Avatar Autor
  • Gość
Nie gorączkujcie się Państwo referendum macie jak w banku, a pośpiech jest tylko przy łapaniu pcheł. Do komisarza już wpłynęła skarga, od kogo to się domyślacie, że w Ornecie już zbierają podpisy. Podpisy zaczną zbierać jak na mieście ukażą obwieszczenia. Zajączek z lotniska ten, który protestuje przeciwko spalarni twierdzi, że niedługo. Popielaty z radnymi już powinni ogryzać paznokcie.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/21 14:26 #34

  • J23 Alfred aus Ermland
  • J23 Alfred aus Ermland Avatar Autor
  • Gość
z referendum to nie nasze miasto pierwsze ani nie ostatnie i nie bójmy się bo to nie zwykła złośliwość a demokracja :) jak pięć osób zainicjuje to wtedy reszta zależy od 10procent spoleczeństwa czy wyrażają na to ochotę, jeżeli wyrażą to wtedy rostrzygną wszyscy mieszkańcy przy urnach i władzę dokonczy komisarz

RADNY LESZEK. 2013/05/21 15:34 #35

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

J23 Alfred aus Ermland napisał: z referendum to nie nasze miasto pierwsze ani nie ostatnie i nie bójmy się bo to nie zwykła złośliwość a demokracja :) jak pięć osób zainicjuje to wtedy reszta zależy od 10procent spoleczeństwa czy wyrażają na to ochotę, jeżeli wyrażą to wtedy rostrzygną wszyscy mieszkańcy przy urnach i władzę dokonczy komisarz






prawda :)

RADNY LESZEK. 2013/05/21 19:47 #36

  • wykładoeca
  • wykładoeca Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Nie kłóćcie sie zobaczymy czy to prawda czy nie .Ja czekam tydzień jeżeli do następnego wtorku nikt nie potwierdzi o referendum to znaczy że to nie prawda.

Anonim przepraszam , ale musimy poczekać do końca tego tygodnia, nie dało się wcześniej. Pozdrawiam.

RADNY LESZEK. 2013/05/21 19:49 #37

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

wykładoeca napisał:

Anonim napisał: Nie kłóćcie sie zobaczymy czy to prawda czy nie .Ja czekam tydzień jeżeli do następnego wtorku nikt nie potwierdzi o referendum to znaczy że to nie prawda.

Anonim przepraszam , ale musimy poczekać do końca tego tygodnia, nie dało się wcześniej. Pozdrawiam.

Ot i masz :( No cóż, lepiej późno niż wcale. Czekam kuźwa czekam, aż nogami z niecierpliwości przebieram :woohoo:

RADNY LESZEK. 2013/05/21 19:50 #38

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

Leonard napisał: Nie gorączkujcie się Państwo referendum macie jak w banku, a pośpiech jest tylko przy łapaniu pcheł. Do komisarza już wpłynęła skarga, od kogo to się domyślacie, że w Ornecie już zbierają podpisy. Podpisy zaczną zbierać jak na mieście ukażą obwieszczenia. Zajączek z lotniska ten, który protestuje przeciwko spalarni twierdzi, że niedługo. Popielaty z radnymi już powinni ogryzać paznokcie.

TO WSZYSTKO PRAWDA !!! NARESZCIE !!!

RADNY LESZEK. 2013/05/21 20:06 #39

  • Man in the mirror
  • Man in the mirror Avatar Autor
  • Gość
I tak większość mieszkańców Ornety będzie głosowało na obecnego burmistrza więc po co trzepać pianę?
Kto normalny będzie chciał głosować na p. Radzieckiego :-) i jego klikę ? Ci ludzie mają wyroki sądowe na swoim koncie, no i czas aby wiało z zachodu a nie ze wschodu znowu :-)

pozdro dla wszystkich referendowiczów co przebierają nogami - uwaga można dostać liszajów między udami.... buuuuhahahahahahahaa...

RADNY LESZEK. 2013/05/21 20:17 #40

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: I tak większość mieszkańców Ornety będzie głosowało na obecnego burmistrza więc po co trzepać pianę?
Kto normalny będzie chciał głosować na p. Radzieckiego :-) i jego klikę ? Ci ludzie mają wyroki sądowe na swoim koncie, no i czas aby wiało z zachodu a nie ze wschodu znowu :-)

pozdro dla wszystkich referendowiczów co przebierają nogami - uwaga można dostać liszajów między udami.... buuuuhahahahahahahaa...


Spoko, liszaje już mamy buhahahahahahaha :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

RADNY LESZEK. 2013/05/21 21:01 #41

  • Jadwiga
  • Jadwiga Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: I tak większość mieszkańców Ornety będzie głosowało na obecnego burmistrza więc po co trzepać pianę?
Kto normalny będzie chciał głosować na p. Radzieckiego :-) i jego klikę ? Ci ludzie mają wyroki sądowe na swoim koncie, no i czas aby wiało z zachodu a nie ze wschodu znowu :-)

pozdro dla wszystkich referendowiczów co przebierają nogami - uwaga można dostać liszajów między udami.... buuuuhahahahahahahaa...

OBECNY NIE ZOSTANIE.UWIERZ !!!

RADNY LESZEK. 2013/05/21 21:08 #42

  • oho
  • oho Avatar Autor
  • Gość

Man in the mirror napisał: I tak większość mieszkańców Ornety będzie głosowało na obecnego burmistrza więc po co trzepać pianę?
Kto normalny będzie chciał głosować na p. Radzieckiego :-) i jego klikę ? Ci ludzie mają wyroki sądowe na swoim koncie, no i czas aby wiało z zachodu a nie ze wschodu znowu :-)

pozdro dla wszystkich referendowiczów co przebierają nogami - uwaga można dostać liszajów między udami.... buuuuhahahahahahahaa...




Niedługo niektórzy też mają sprawę i ciekawe jak to się skończy :P ale masz racje każdy zagłosuje jak będzie chciał ważne tylko o ile będzie referendum żeby ludzie poszli później zobaczymy ilu było na tak ilu na nie

RADNY LESZEK. 2013/05/22 19:06 #43

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość
Leszek Gruba jako jedyny radny mówi TAK referendum , a reszta milczy !!!!!!! Ciężko odejść od koryta.
REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/22 21:28 #44

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość

JA napisał: Leszek Gruba jako jedyny radny mówi TAK referendum , a reszta milczy !!!!!!! Ciężko odejść od koryta.[/quote



,
Nie wiem czy pamiętacie ale każdy radny złożył uroczysta przysięgę że bedzie działał dla dobra publicznego, zgodnie z prawem dla pomyślności miasta no coś bynajmniej w tym stylu . Ja z tym tekstem kojarzę tylko Pana Grubę bo ten Pan stara się i nie daje się i właśnie za to podziwiam Pana Grubę

REKLAMA

RADNY LESZEK. 2013/05/22 21:43 #45

  • Andzia
  • Andzia Avatar Autor
  • Gość
Większość reszty radnych jest niema i spragniona wysokich uposażeń za funkcje, które moim zdaniem winno się sprawować społecznie..........ciekawe ile wtedy byłoby chętnych na tę posadkę he he :sick: