Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: Po co nowe miejsca pracy w Ornecie

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : Po co nowe miejsca pracy w Ornecie

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/08/07 06:31 #10

Jowita

 Avatar

Anonymous napisał: Po co nowe miejsca pracy w Ornecie ? Zasiłków jest u nas pod dostatkiem . A niektórym pasożytom społecznym za tysiąc złotych nie opłaca się zrywać skoro świt i " męczyć " 8 godzin. W Ornecie żyć nie umierać opieka nakarmi przydzieli dary po co pracować ?

Do końca Twego poglądu nie podzielam. Wiem jednak jakie są Twoje intencje o zbędności miejsc pracy!
Sceny jakie można oglądać na ul.Przemysłowej jak rozdają żywność to jest żenujące !
Koczują całe rodziny,z wózkami, przyczepkami ,rowerami i innymi wymyślnymi pojazdami. a nawet samochodami.
Po zakończeniu wydawania obraz nędzy i rozpaczy. Papiery,puste butelki itp.
2011/07/28 19:16 #9

goya

goya Avatar

Przestańcie ciamkać, że w Ornecie nie ma pracy, a ludzie tak jej poszukują. Szukałam opiekunki na dwa tygodnie do niepełnosprawnego ( zrobienie śniadania, posprzątanie, wyjście na spacer, ugotowanie obiadu, itp...) szukałam 2 miesiące, zgłosiła się jedna osoba, która jak usłyszała, że musi wyjść z wózkiem inwalidzkim na spacer to stwierdziła, że ma chory kręgosłup i nie będzie się przemęczać...w końcu pracę przyjął gimnazjalista. Z drugiej strony wiem, że osoba, która była to notoryczna utrzymanka M-GOPS w Ornecie i poza nadciśnieniem nic jej dolega.
Szukałam kogoś do posprzątania garażu, roboty na 1 dzień dla 2 mężczyzn. Płatne 60 pln za 8h uczciwej pracy. Wiem, że to nie kokosy, ale sama zarabiam tyle samo. Chętnych- 0, za ciężka praca, albo za mało płatne... To samo ze skopaniem działki... a podobno bezrobocie hula!
Druga sprawa to to nieszczęsne wojsko. Otóż mój mąż też pracuje w tej jednostce i wymagania naprawdę nie są wysokie, trzeba tylko uderzyć bezpośrednio do WKU w Lidzbarku, bez względu na to, kto gdzie przynależy. Braki wynoszą obecnie około 300 osób i jeszcze trochę a będą brać ludzi z łapanki.