Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/04/30 21:04 #23

zdziwiona

 Avatar

masakra napisał: Kompletna paranoja. Pani Rodz. z alei zabrano 2 synów do pogotowia opiekuńczego bo mamusia po pijaku się truła a tatuś napity w trupa(dziecko 3-letnie i 3-miesieczne) Kiedy były zgłaszane nie prawidłowości do mopsu i Pani kurator która miała mieć nadzór nad ta rodziną stwierdzono że nie można zabrać matce dzieci tylko dlatego ze nie są umyte na czas. Gdy powiedziałam że matka daje dziecku rocznemu makaron z keczupem to usłyszałam ze może tak lubi, było zgłaszane że dziecko często płacze a matka sie na nie wydziera.Drwina walili jej kasę jak miała dzieci przy sobie (zasiłek okresowy, celówki co miesiąc, alimenty na jedno z dzieci, rodzinne, konkubent pracuje na czarno) i teraz jak ich nie ma też przyznali jej zasiłek. Obiecali pomóc w odzyskaniu dzieci(pewnie tak się stanie), lecz nikt nie martwi się dobrem tych dzieci.Może pani dyrektor mopsu zanim wyśle dokumenty do sądu zastanowi się 10 razy nad ich treścią????

To głupie-nierozsądne tak się obnażać?
Widać że osoba z MOPSu to pisała- zna urzędniczy slang, a że wie co kto ma w talerzu to też coś znaczy.
2014/04/29 22:54 #22

Ali

 Avatar

Przeczytaj posty powyżej, to będziesz wiedzieć czy Pani Dyrektor zastanowi się na tym???/ :lol: