POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/03/17 19:08 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Każdy kto ma znajomości w MOPS Orneta może nie dbać o dzieci( głodzić, bić, doprowadzać do choroby) Ochrona zapewniona

Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/03/18 08:19 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Każdy kto ma znajomości w MOPS Orneta może nie dbać o dzieci( głodzić, bić, doprowadzać do choroby) Ochrona zapewniona

Wszystkie dzieci są nasze i bezbronne ! Jeśli są takie przypadki znane to obywatelskim obowiązkiem jest powiadomienie policji.Tym bardziej jeśli ten fakt jest znany MOPS i nic w tej sprawie nie czyni.Jeśli są na to dowody,należy powiadomić Rzecznika Praw Dziecka.
Niestety dość często MOPS nie wykonują swych obowiązków.a dzieci cierpią !

Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/03/18 09:15 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Otrzymałem dziwne pismo od Kierownik MOPS Orneta( na prawdę dziwne) ale myśl przewodnia tego pisma to taka ze nie mogą ingerować w życie prywatne. Tylko nie wiem dlaczego pani kierownik nie wiedziała o tym jak wypisywała nieprawdziwe zaświadczenia dla swojej znajomej pani Olechwir. Proszę przeczytać post pod tytułem NIEKOMPETENCJA. Czy to przypadek czy zamierzone działanie? :o shock: :shock: :shock:
REKLAMA

Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/03/18 19:20 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Wszystkie dzieci są nasze i bezbronne ! Jeśli są takie przypadki znane to obywatelskim obowiązkiem jest powiadomienie policji.Tym bardziej jeśli ten fakt jest znany MOPS i nic w tej sprawie nie czyni.Jeśli są na to dowody,należy powiadomić Rzecznika Praw Dziecka.
Niestety dość często MOPS nie wykonują swych obowiązków.a dzieci cierpią ![/quote]

No jak ma się znajomości!! Dziwne ze kierownik MOPS nie interesuje ze mamusia nie interesowała się dzieckiem przez trzy miesiące. Nie obchodziło czy dobrze się czuje czy może tęskni. Nawet nie pamiętała o urodzinach dziecka. Ale jak się ma znajomą to można wypisywać lewe kwity do sądu. Bez względu na fakty. Pozdrawiam

Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/03/19 14:02 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Ciekawe czy kierownik MOPS Orneta wie co dzieje się z synem pani Olechwir KAMILEM którego też wychowuje ojciec. U mamy był bity, głodzony i okradany przez środowisko pani Olechwir. MOPS Orneta nie ingerował. Ponieważ ważniejsze są znajomości jak dziecko. :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Odp: Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/07/18 13:06 #6

  • OJCIEC
  • OJCIEC Avatar Autor
  • Gość
Nie pomogły lewe kwity wypisywane przez kierowniczkę Henrykę Wołodźkową MOPS ORNETA dla Olechwirowej. Sprawa zakończona, wyrok prawomocny Przez sąd rejonowy i apelacyjny!!

Odp: Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/08/01 16:33 #7

  • Jowita
  • Jowita Avatar Autor
  • Gość
W MOPS Orneta działo i dzieje się ŹLE !!!!! W chwili obecnej dotychczasowe opiekunki nie wiedzą co z nimi będzie dalej.Zostały okłamane przez .p Wolodźko H. ,że nie dostała odpowiedzi i środków z Ministerstwa.Fakty są inne ! Więc znowu krętactwo ?

Odp: Re: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/08/05 17:56 #8

  • OPIEKUNKA
  • OPIEKUNKA Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Masz pewne wiadomości ??? Sądzę że na ten temat powinny się wypowiadać opiekunki, które wiedzą co z nimi będzie.

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/08/05 19:08 #9

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
MOPS najlepiej się sobą samym opiekuje i menelami. Porządny człowiek jest zbywany. Kierowniczka do wymiany.

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/08/09 13:29 #10

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość
Masz całkowitą rację DO WYMIANY. Brawo

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2011/08/09 13:32 #11

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: MOPS najlepiej się sobą samym opiekuje i menelami. Porządny człowiek jest zbywany. Kierowniczka do wymiany.


menela się boją bo zrobi awanturę a porządny nic nie zrobi to się go olewa mops to chora instytucja

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/22 19:29 #12

  • Po znajomości
  • Po znajomości Avatar Autor
  • Gość
A co to za zmiany personalne w opiece? Czy to ma coś wspólnego ze znajomościami czy z referemdum?

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/22 21:32 #13

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Jeżeli był nabór na stanowisko to powinno być ogłoszenie na stronie urzędu -którego nie ma- sprawdziłam. Nie wiem o kim piszesz ale może ta pani poszła na jakieś zwolnienie i jest w zastępstwie inna pani ?
REKLAMA

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/22 21:37 #14

  • Zainteresowany
  • Zainteresowany Avatar Autor
  • Gość
Informacja o naborze na stanowisko musiała być na BIP Urzedu Miejskliego, taki jest obowiazek . Jezeli nie było a do konano naboru to sprawa śmierdzi .
REKLAMA

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/23 18:09 #15

  • bez przesady
  • bez przesady Avatar Autor
  • Gość
Proszę nie pisać głupstw. Pani z rodzinnego jest po prostu na zwolnieniu lekarskim i dlatego ktoś musi pracować w zastępstwie. Przestańcie się wszędzie doszukiwać spisków. Często się zdarza, że ktoś musi pracować za kogoś w zastępstwie i nie ma w tym nic dziwnego. W tym przypadku też tak jest. I do tego nie trzeba żadnych konkursów, nie ma takiego wymogu, ponieważ gdy kończy się zwolnienie, pracownik po prostu wraca do swoich obowiązków. I to nie ma związku z żadną polityką. Teraz jest czas składania nowych wniosków o rodzinne i jest z tym dużo pracy. Kto bierze rodzinne to o tym wie.