Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/24 15:41 #31

  • x
  • x Avatar Autor
  • Gość
obecnie jest kontrola w UM z Inspekcji Pracy :evil:

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/24 21:16 #32

  • y
  • y Avatar Autor
  • Gość
Ciekawe czemu ta kontrola, może ktoś wie coś na ten temat? Nie pamiętam żeby w ostatnich latach nasz urząd był kontrolowany przez PIP. Skąd nagle ta wizyta???

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/24 21:57 #33

  • zosia samoosia
  • zosia samoosia Avatar Autor
  • Gość

y napisał: Ciekawe czemu ta kontrola, może ktoś wie coś na ten temat? Nie pamiętam żeby w ostatnich latach nasz urząd był kontrolowany przez PIP. Skąd nagle ta wizyta???





zapewne coś jest nie tak skoro PIP wkroczył .tylko pracownicy UM może wiedzą o co chodzi ale kto Tobie na forum napisze ;)
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/02 20:30 #34

  • z łapanki
  • z łapanki Avatar Autor
  • Gość
Było ogłoszenie o naborze na referenta ds. opłat komunalnych. Łakomy kąsek- nowe stanowisko, które ma szansę długo się utrzymać. Podobno zgłosiło się ponad 50 osób. Kogo typujecie? Pewnie znowu najlepszy pracownik świata z mega kwlifikacjami. . .i każdą ustawą w małym palcu. Jakie macie zdanie?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/02 22:34 #35

  • Justa
  • Justa Avatar Autor
  • Gość
Obserwuję i analizuję BIP . Zgodnie z odgórnym nakazem i kierunkiem rozwoju UM- wystarczy średnie wykształcenie, oczekiwane przez władze predyspozycje oraz ma być wierny i .............. . :whistle:

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 08:37 #36

  • pracę dostanie
  • pracę dostanie Avatar Autor
  • Gość
zapewne któraś ze stażystek albo pań , które pracowały w pu orneta

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 10:34 #37

  • Kama
  • Kama Avatar Autor
  • Gość
Podobno ma być również konkurs na Strażnika Miejskiego, tak słyszałam. Ciekawe czy kobiety też mają szanse. Podobno pensja mała, ale jak to sprawdzić?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 16:59 #38

  • urzędniczka
  • urzędniczka Avatar Autor
  • Gość
Ktoś napisał podobno, ale zanim konkurs się przeprowadzi osoby są wybrane. Wygranie konkursu nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pracy. Przekonały się o tym osoby startujące na dyrektora MDK. W Ornecie nie ma fachowców i trzeba sprowadzać z zewnątrz. Zgadnijcie kto tak mówi?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 18:00 #39

  • ha-ha
  • ha-ha Avatar Autor
  • Gość
ja nie wiem kto tak mówi ale mogę się domyślać skoro " W Ornecie nie ma fachowców i trzeba sprowadzać z zewnątrz." to w sumie burmistrz powinien być też z zewnątrz? ;)

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 19:02 #40

  • kama
  • kama Avatar Autor
  • Gość
Ostatnio dało się zauważyć, że fachowcy są zmuszeni uciekać z Ornety. Zasilają inne urzędy w miastach wojewódzkich, a nawet w stolicy. Ornecki urząd ma dla nich zbyt wysoko ustawioną poprzeczkę, toż to nie lada metropolia i nie lada figury!!!

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 20:38 #41

  • malkolm
  • malkolm Avatar Autor
  • Gość
Zawsze przegrany ma pretensję do wszystkich, ale nie do siebie!

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/03 21:16 #42

  • shetssumolde
  • shetssumolde Avatar Autor
  • Gość

urzędniczka napisał: Ktoś napisał podobno, ale zanim konkurs się przeprowadzi osoby są wybrane. Wygranie konkursu nie jest jednoznaczne z otrzymaniem pracy. Przekonały się o tym osoby startujące na dyrektora MDK. W Ornecie nie ma fachowców i trzeba sprowadzać z zewnątrz. Zgadnijcie kto tak mówi?

...........lubię zgadywać. najłatwiej z rebusów. mogą być też puzzle, albo SUDOKU. zbyt wielu zwycięstw jednak nie posiadam. Zawsze zajmuję pierwsze WOLNE

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/04 07:59 #43

  • k.k
  • k.k Avatar Autor
  • Gość

kama napisał: Ostatnio dało się zauważyć, że fachowcy są zmuszeni uciekać z Ornety. Zasilają inne urzędy w miastach wojewódzkich, a nawet w stolicy. Ornecki urząd ma dla nich zbyt wysoko ustawioną poprzeczkę, toż to nie lada metropolia i nie lada figury!!!


Kama, jesteś niedoinformowana, nie mieszaj w to K.W bo tego nie chce. Nie dlatego odeszła, więc nie pisz kłamstw, zajmij się swoją "poprzeczką"
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/04 16:28 #44

  • wyluzuj
  • wyluzuj Avatar Autor
  • Gość

k.k napisał:

kama napisał: Ostatnio dało się zauważyć, że fachowcy są zmuszeni uciekać z Ornety. Zasilają inne urzędy w miastach wojewódzkich, a nawet w stolicy. Ornecki urząd ma dla nich zbyt wysoko ustawioną poprzeczkę, toż to nie lada metropolia i nie lada figury!!!


Kama, jesteś niedoinformowana, nie mieszaj w to K.W bo tego nie chce. Nie dlatego odeszła, więc nie pisz kłamstw, zajmij się swoją "poprzeczką"

Ja mam naprawdę dobre kwalifikacje, jako jedna z niewielu osób z Ornety ukończyłam Jagielloński, całą masę uprawnień, doświadczenie i nie jestem stara- mam 35 lata.
W moim rodzinnym mieście nikt mnie nie chciał :) No cóż, może nie byłam godna :)
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/06 18:11 #45

  • ornecka ruletka
  • ornecka ruletka Avatar Autor
  • Gość
Jest już na BIP-ie lista osób, które przeszły do II etapu konkursu śmieciowego. Kogo typujecie? To ktoś wam znany czy same nowości?