Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/10 07:48 #16

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Wróce do tych zaświadczeń lekarskich, za które biedni rekruci muszą płacić. Należałoby podpytać pana Burmistrza jaka jest podstawa prawna tego żądania

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/10 16:52 #17

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Wróce do tych zaświadczeń lekarskich, za które biedni rekruci muszą płacić. Należałoby podpytać pana Burmistrza jaka jest podstawa prawna tego żądania


Komisja rekrutacyjna musie wiedzieć czy kandydat jest zdrowy psychicznie i fizycznie.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/11 21:40 #18

  • płotka
  • płotka Avatar Autor
  • Gość
Rekrutacja??? Najbardziej przypadły mi do gustu wymagania jakie były ostatnio stawiane kandydatom na pracowników samorządowych w UM w Ornecie. Dziś, gdy wykształcenie wyższe jest powszechnym standardem, jak dawniej szkoła średnia, w naszym Urzędzie wymagamy co najmniej wykształcenia średniego. zastanawiajace, jak niskie wymagania stawia się kandydatom. Ciekawe dlaczego??? Proszę mi wytłumaczyć, bo się gubię.
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/12 13:45 #19

  • ania
  • ania Avatar Autor
  • Gość
a jaki "standard" z tego wyższego? pseudo uczelni całe mnóstwo i ci z mgr nie umieją się posługiwać poprawną polszczyzną. Często roczniki w granicach 70-tego i ze średnim mają większą wiedzę i więcej w głowie, niż zeszłoroczny mgr.
A jeżeli chodzi o wymaganiania to trzeba było podejść do któregoś z konkursów i wtedy oceniać, czy są niskie. Mam inne zdanie na ten temat.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/12 21:10 #20

  • kasia
  • kasia Avatar Autor
  • Gość
droga Aniu, jeżeli obecny magister to dno więc co możemy powiedzieć o średnim wykształceniu i poziomie nauczania. Właśnie o to chodzi, że w latach 70 mógło wystarczyć wykształcenie średnie, ale nie dziś. A co do uczestnicta w tych konkursach to nie rób ze mnie żartów. W obecnej kadencji nawet nie ma takiej opcji.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/13 10:13 #21

  • ania
  • ania Avatar Autor
  • Gość
Kasiu,
czytaj ze zrozumieniem, nie piszę, że obecny magister do dno, i że wystarczało, a nie wystarcza średnie. Nie rozumiem też kwestii "A co do uczestnicta w tych konkursach to nie rób ze mnie żartów" , trzeba uczestniczyć, żeby coś o tym wiedzieć

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/13 11:53 #22

  • leon
  • leon Avatar Autor
  • Gość
Urząd Miejski to w tej chwili największy pracodawca w Ornecie

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/16 21:10 #23

  • stołek
  • stołek Avatar Autor
  • Gość
Teraz to chyba stołki się palą pod tylkami. Łatwo się traci pracę w urzędzie i bardzo widowiskwo.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/17 11:36 #24

  • Ooo?
  • Ooo? Avatar Autor
  • Gość

stołek napisał: Teraz to chyba stołki się palą pod tylkami. Łatwo się traci pracę w urzędzie i bardzo widowiskwo.

A był taki przypadek ostatnio?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/17 17:53 #25

  • stołek
  • stołek Avatar Autor
  • Gość
Jakieś tam plotki fruwają po mieście, ale nie słyszałam nic konkretnie od niby zwolnionych osób.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/03/20 10:12 #26

  • ania
  • ania Avatar Autor
  • Gość

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/08 21:04 #27

  • jasia
  • jasia Avatar Autor
  • Gość
pracę w urzędzie miasta w ornecie dostają przydupasy pani sekretarz i lizusy burmistrza

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/16 22:30 #28

  • jasia
  • jasia Avatar Autor
  • Gość

jasia napisał: pracę w urzędzie miasta w ornecie dostają przydupasy pani sekretarz i lizusy burmistrza

ciekawe czemu niektórzy dostali pracę interwencyjne poraz drugi ,ponć nie było można niektórzy mają względy u pona Popiela chyba za donoszenie ,chyba zacznę pisać nazwiskami bo nie lubię mydlenia jak ja się starałam to nie było możliwości a widzę osoby które pracują poraz drugi .Pewnie to jego ekipa :angry:
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/17 08:49 #29

  • Ja
  • Ja Avatar Autor
  • Gość

jasia napisał:

jasia napisał: pracę w urzędzie miasta w ornecie dostają przydupasy pani sekretarz i lizusy burmistrza

ciekawe czemu niektórzy dostali pracę interwencyjne poraz drugi ,ponć nie było można niektórzy mają względy u pona Popiela chyba za donoszenie ,chyba zacznę pisać nazwiskami bo nie lubię mydlenia jak ja się starałam to nie było możliwości a widzę osoby które pracują poraz drugi .Pewnie to jego ekipa :angry:

Podaj nazwiska?????
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/04/24 14:15 #30

  • demse
  • demse Avatar Autor
  • Gość
jak wygląda sprawa staży w urzędzie ?