Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/04 14:52 #61

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

nie popieram napisał: TV Orneta nagłośniła sprawę rzekomego nepotyzmu w orneckim ratuszu.

"Mamy wizjonera w Ornecie, który przewidział już cztery ostatnie konkursy na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie. Czy to przypadek ? Zwłaszcza ostatni konkurs ogłoszony 28 stycznia 2020 r. na stanowisko Młodszy Referent d/s windykacji należności...Wizjoner z Ornety przewidział wygranie konkursu przez osobę o inicjałach K.K. Rozstrzygnięcie konkursu trwało wyjątkowo długo, gdyż nabór trwał do 7 lutego a w BIP dopiero 21 lutego 2020 r pojawiła się informacja o wyborze osoby na to stanowisko. Przepowiednia wizjonera sprawdziła się w 100%, gdyż inicjały K.K. zgadzały się z imieniem i nazwiskiem osoby wybranej, która jest bliską rodziną pani sekretarz gminy. Czy mamy tu do czynienia z nepotyzmem ?."

tvorneta.pl/index.php?option=com_content...wydarzenia&Itemid=91



Nie przypuszczałem, że coś takiego może mieć miejsce w Ornecie - zwłaszcza chodzi mi o stosowanie wysokich standardów przejrzystości w zatrudnieniu osób w urzędzie i spółkach gminnych

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/04 18:57 #62

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Standardowa formułka, kandydatka spełniła wszystkie wymogi konkursu. Może reszta nie spełniała wymogów?

Burmistrz Ornety informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko wybrano Panią K K.
Uzasadnienie dokonanego wyboru:
Kandydatka, która została wybrana na stanowisko Młodszego referenta ds. windykacji należności podatkowych w Urzędzie Miejskim w Ornecie spełniła
wszystkie wymogi konkursu.



Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/04 20:49 #63

  • zdrowy rozsądek
  • zdrowy rozsądek Avatar Autor
  • Gość
Racjonalną decyzję podjąć można tylko wtedy, kiedy się posiada dostateczny zasób informacji. Komisja taki zasób wiedzy posiadała. My jedynie możemy gdybać i wymyślać spiskowe teorie.
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2020/03/05 13:12 #64

  • obserwator
  • obserwator Avatar Autor
  • Gość
Każda władza wypacza się po 2 kadencji. Jest sposób żeby to naprawić. Referendum ewentualnie wybory za 2 lata.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2020/03/06 09:00 #65

  • orneta
  • orneta Avatar Autor
  • Gość
Gównoburza rozkręcona przez redaktora telewizji orneta to skutek. Zastanawia mnie natomiast przyczyna