Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/06 18:53 #46

  • ino
  • ino Avatar Autor
  • Gość

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/06 22:04 #47

  • mieszkanka 2
  • mieszkanka 2 Avatar Autor
  • Gość
napewno te stanowisko obejmie koleżanka p.sekretarz tak jak to było z panią Skuratko w końcu dobre przyjaciółki niby wykształcona a na prostych przepisach się nie zna, lata i się podpytuje ale tak to jest jak się zatrudnia ustawionych kolesi

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/06 23:12 #48

  • nr
  • nr Avatar Autor
  • Gość
A który to nr?
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/09 17:59 #49

  • stołek
  • stołek Avatar Autor
  • Gość
strach się bać... myślicie że na tym teście, który ma być będą trudne pytania? ktoś już może kiedyś był na takim teście w urzędzie i może podzielić się doświadczeniem?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/13 17:15 #50

  • **--*
  • **--* Avatar Autor
  • Gość
no i została piątka, która przeszła testy, mam swój typ, chociaż łatwiej było odbstawiać, kto odpoadnie niż zostanie.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/19 21:25 #51

  • ciekawa
  • ciekawa Avatar Autor
  • Gość
Wygrał ktoś ten konkurs śmieciowy ? Bo na bip-ie nic nie ma, a już po drugim etapie dawno? A może najlepszą osobą okazała się nie ta co trzeba? Pytam z ciekawości , bo cisza jak makiem zasiał, zebrał i usnął :)

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/20 09:10 #52

  • ***
  • *** Avatar Autor
  • Gość
21 czerwca pięc osób będzie odpowiadało na pytania komisji, info na bipie jest, nazwiska też, ktoś ma swój typ?

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/20 11:21 #53

  • Anka
  • Anka Avatar Autor
  • Gość
A ja szukam w BIPie i znaleźć nie mogę tych 5 szczęśliwców.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2013/06/20 14:25 #54

  • ***
  • *** Avatar Autor
  • Gość

Anka napisał: A ja szukam w BIPie i znaleźć nie mogę tych 5 szczęśliwców.


bip, zakładka
"Informacje dla kandydatów"

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/02 16:35 #55

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
TV Orneta nagłośniła sprawę rzekomego nepotyzmu w orneckim ratuszu.

"Mamy wizjonera w Ornecie, który przewidział już cztery ostatnie konkursy na stanowiska pracy w Urzędzie Miejskim w Ornecie. Czy to przypadek ? Zwłaszcza ostatni konkurs ogłoszony 28 stycznia 2020 r. na stanowisko Młodszy Referent d/s windykacji należności...Wizjoner z Ornety przewidział wygranie konkursu przez osobę o inicjałach K.K. Rozstrzygnięcie konkursu trwało wyjątkowo długo, gdyż nabór trwał do 7 lutego a w BIP dopiero 21 lutego 2020 r pojawiła się informacja o wyborze osoby na to stanowisko. Przepowiednia wizjonera sprawdziła się w 100%, gdyż inicjały K.K. zgadzały się z imieniem i nazwiskiem osoby wybranej, która jest bliską rodziną pani sekretarz gminy. Czy mamy tu do czynienia z nepotyzmem ?."

tvorneta.pl/index.php?option=com_content...wydarzenia&Itemid=91
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/03 10:08 #56

  • wróżka
  • wróżka Avatar Autor
  • Gość
Zwykła ludzka zawiść drodzy ornecianie. Osoba o inicjałach K.K była najlepszym kandydatem komisja rekrutacyjna nie miała wyboru merytoryka wygrała. Ewentualne pokrewieństwo z panią sekretarz jest rzeczą poboczną. Nie ma w konstytucji zapisu mówiącego o tym że osoby powiązane rodzinnie są pozbawione praw obywatelskich.

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2020/03/03 10:43 #57

  • smutna
  • smutna Avatar Autor
  • Gość

jasia napisał: pracę w urzędzie miasta w ornecie dostają przydupasy pani sekretarz i lizusy burmistrza


Wygląda z boku znajomo. Nic się nie zmieniło od komuny, ręka rękę myje a głupiemu radość.

Dzieje się - wizjoner pracy w Ornecie ! 2020/03/03 14:44 #58

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

wróżka napisał: Zwykła ludzka zawiść drodzy ornecianie. Osoba o inicjałach K.K była najlepszym kandydatem komisja rekrutacyjna nie miała wyboru merytoryka wygrała. Ewentualne pokrewieństwo z panią sekretarz jest rzeczą poboczną. Nie ma w konstytucji zapisu mówiącego o tym że osoby powiązane rodzinnie są pozbawione praw obywatelskich.


Także przychylam się do takiej interpretacji. Liczą się kompetencje i przygotowanie osoby o inicjałach kk
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2020/03/03 21:50 #59

  • wiemy jak jest
  • wiemy jak jest Avatar Autor
  • Gość
Pan Butkiewicz stanął okoniem władzy? Co to się porobiło na tym świcie.
REKLAMA

Jak dostać pracę w Urzędzie Miejskim w Ornecie? 2020/03/04 12:26 #60

  • ciekawy
  • ciekawy Avatar Autor
  • Gość
Czy pani KK jest rodziną Jarosława K?