Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: Za Polela kominy się walą

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : Za Polela kominy się walą

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/12/13 18:14 #6

anonim

 Avatar

Za obecnych rządów strach wyjść na miasto wynieść śmieci. Za obecnych rządów strach patrzeć w niebo bo może na ciebie komin spaść. Ogromne zaniedbania. Nie wiem za co oni biorą kasę.
2011/12/13 17:24 #5

Robcio

Robcio Avatar

Hm, zawsze można zamieszanie nawet na kominach :) . Rozumiem , ze to wpływ Lidzbarka i odbywajacych się tam kabaretów.
Proste: budynki w administracji sa wiadomo czyjej, ludziska płacą administracji i mogą wymagać aby się czuli bezpiecznie, kominiarze sprawdzają przwody kominowe i daja poświadczenia zgodności z prawem ( audyt). Może jakby poszkodowany zwrócił sie do sądu z zawiadmieniem zaistenienia przypadku zagrożenia zycia to osoby odpowiedzialne zostałyby pociagnięte do odpowiedzialności. Byc może...
I proszę mi nie mówić o opieszłości sądów. Najpierw skierować pozew lub zrobić cokolwiek w tym kierunku a potem zacząc narzekać.
Aha, moze ktos mi przypomni za czyich rządów w Ornecie spłonęły kamieniczki, albo dokonano przestepstw kryminalnych albo, albo...można tak wymieniać i dopasowywac zdarzenia do osób. Oczywiście w taki sposób jaki jest wygodny.