TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/25 07:30 #31

  • Nioska
  • Nioska Avatar Autor
  • Gość
Worek to każden jeden może nosić ale robić nie ma komu a dla tych co chcą i powinni nie ma miejsca.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/26 11:28 #32

  • wilczy szaniec
  • wilczy szaniec Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU


TAK WŁAŚNIE PONIEŚLI I WILKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TAK NA MARGINESIE TO POWIADAJĄ ŻE W RATUSZU POWSTAJE WILCZY SZANIEC..........JEST WILK I SZANIEC !!! BARDZO DOBRZE BĘDZIE CO ZWIEDZAĆ.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/31 19:54 #33

  • słuchałem
  • słuchałem Avatar Autor
  • Gość

wilczy szaniec napisał:

anonim napisał:

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU


TAK WŁAŚNIE PONIEŚLI I WILKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TAK NA MARGINESIE TO POWIADAJĄ ŻE W RATUSZU POWSTAJE WILCZY SZANIEC..........JEST WILK I SZANIEC !!! BARDZO DOBRZE BĘDZIE CO ZWIEDZAĆ.

Ostatnia sesja rady pokazała,jak emocjonalnie burmistrz reaguje na pytania wyrażane przez aktywnych i znających zagadnienia sołtysów, mam na myśli pana ZAMYŚLEWSKIEGO.BRAWO PANIE GABRIELU.
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/11/03 16:45 #34

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

wilczy szaniec napisał:

anonim napisał:

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU


TAK WŁAŚNIE PONIEŚLI I WILKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TAK NA MARGINESIE TO POWIADAJĄ ŻE W RATUSZU POWSTAJE WILCZY SZANIEC..........JEST WILK I SZANIEC !!! BARDZO DOBRZE BĘDZIE CO ZWIEDZAĆ.

co ty za brednie wymyślasz opanuj się chłopie weź się w garść i przestań jątrzyć