TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/01 10:50 #1

  • ROZGORYCZONY WYBORCA !!!!!!!!!
  • ROZGORYCZONY WYBORCA !!!!!!!!! Avatar Autor
  • Gość
SZANOWNY PANIE BURMISTRZU POPIEL, PRAWIE ROK MIJA , OD WYBORÓW I CO? TYLE PAN NAM NAOBIECYWAŁ!!! POWIE PAN ŻE JESZCZE ZAWCZEŚNIE NA ŻNIWOWANIE , MOŻE I TAK , ALE JUŻ COKOLWIEK MOGŁO BY WZEJŚĆ...OBIECAŁ PAN OBWODNICE ORNETY , BASEN , ZAGOSPODAROWANIE JEDNOSTKI WOJSKOWEJ , UAKTYWNIENIE ŚWIETLIC WIEJSKICH(one upadają, a co z dziećmi, rodzice tych dzieci to też po części pana wyborcy) WSPIERANIE STOWARZYSZEŃ( a pan wspiera tylko w bażynach i w dąbrówce) GDZIE MONITORING ORNETY!!!! I WIELE JESZCZE OBIETNIC WYBORCZYCH. SZUKA PAN OSZCZĘDNOŚCI, TO DOBRZE, TYLKO NAIEŻAŁO BY ZACZĄĆ OD SIEBIE!!!! SZANOWNA PANI SEKRETARZ CO TA PANI ROBI??????! TYLE KASY!!! CZYM ZAJMUJE SĘ PANA ZASTĘPCA ... I.T.D. PAN PANIE BURMISTRZU POWINIEN TEŻ ZWRUCIĆ UWAGĘ NA SWOICH RADNYCH , JEST TAKI CO PANU TYLKO WSTYD PRZYNOSI, A PAN GO WSPIERA.... FORUM PISZE O NIM LEGĘDY!!!!!!! NA CO TO PANU...MAM PRAWO TAK SIĘ CZUĆ PANIE BURMISTRZU , PONIWAŻ UWAŻAŁEM ŻE COŚ BĘDZIE SIĘ ZMIENIAĆ , A ZMIENIA SIĘ TYLKO POGODA. ŻYCZĘ PANU POWODZENIA , A WYBORCOM MERYTORYCZNEGO PISANIA.....

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/01 11:42 #2

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/01 13:50 #3

  • PGR-owiec
  • PGR-owiec Avatar Autor
  • Gość
Samorząd jak sama nazwa wskazuje ma się sam rządzić i sam opłacać z naszych podatków. Nie sądzę żeby ekipa Popiela miała ochotę zmienić tradycję w tej materii. Jeśli udało się stanąć na monumencie indywidualnej pychy, trzeba wytrzymać do następnych wyborów. Codziennie licznik odmierza złocisze, czas gra na ich korzyść. Dzięki ogromnemu zaufaniu społeczeństwa Ornety mógł być burmistrzem skutecznym, pracować w poczuciu wspólnoty i społecznej akceptacji. Dziś już nawet najbardziej zatwardziali zwolennicy Popiela widzą że przedwyborcze obietnice były tylko kiełbasą wyborczą z bardzo krótkim terminem ważności. Jako mieszkańcy obudziliśmy się z ręką w nocniku. Nie od dziś wiadomo że większość nigdy nie ma racji a demokracja jest ślepa.
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/01 19:13 #4

  • poeta
  • poeta Avatar Autor
  • Gość
Ten krótki wiersz dedukuję Burmistrzowi Ornety i grupie radnych go popierających.

Znój nasz bardzo dostatni,
Cwany skończy się trud,
Gdy Sojusz nasz bratni,
Ogłupi Ornecki lud.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/01 19:44 #5

  • Miłośnik poezji
  • Miłośnik poezji Avatar Autor
  • Gość

poeta napisał: Ten krótki wiersz dedukuję Burmistrzowi Ornety i grupie radnych go popierających.

Znój nasz bardzo dostatni,
Cwany skończy się trud,
Gdy Sojusz nasz bratni,
Ogłupi Ornecki lud.


Brawa dla poety!!!!
A swoją drogą z rządów p. Koguta i p. Ołtuszewskiego społeczeństwo było niezadowolone, p. Popiel pobił na łeb i na szyję swych przeciwników w wyborach. Ludzie pchali się drzwiami i oknami aby na niego i radnych z jego ugrupowania głosować. Teraz psy wieszają. O co tu chodzi? Ornecianie czy jest ktoś kto wam w końcu dogodzi?

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/02 05:43 #6

  • wyborca PO
  • wyborca PO Avatar Autor
  • Gość
Ja na tego pana nie głosowałem więc mam czyste sumienie. Reszta dała się ponieść przedwyborczej manipulacji. Zachciało się basenu !!!!

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/02 14:20 #7

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość
WYBORCO, PO BASENIE ZOSTANIE WSPOMNIENIE.............

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/02 14:50 #8

  • pływak
  • pływak Avatar Autor
  • Gość

WYBORCA napisał: WYBORCO, PO BASENIE ZOSTANIE WSPOMNIENIE.............


Basen to była przenośnia literacka symbolizująca że Orneta się utopi pod nowymi rządami.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/02 19:10 #9

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość
w ramach oszczędności dzisiaj burmistrz ORNETY , zastępca i czcigodni dworzanie, udali się na wycieczkę krajoznawczą, na zaprzyjaźnioną LITWE..... W ciągu 10 miesięcy rządzenia , jest to już drugi wyjazd krajoznawczy, pierwszy był wyjazdem do zaprzyjażnionych NIEMIEC. TAK TRZYMAĆ CZCIGODNI PANOWIE!!!!!!!

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/02 19:13 #10

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0

WYBORCA napisał: w ramach oszczędności dzisiaj burmistrz ORNETY , zastępca i czcigodni dworzanie, udali się na wycieczkę krajoznawczą, na zaprzyjaźnioną LITWE..... W ciągu 10 miesięcy rządzenia , jest to już drugi wyjazd krajoznawczy, pierwszy był wyjazdem do zaprzyjażnionych NIEMIEC. TAK TRZYMAĆ CZCIGODNI PANOWIE!!!!!!!


na pewno wizyta przyniesie dużo korzyści dla naszego miasta popiel ściągnie inwestorów z litwy do strefy zobaczycie będzie raj w ornecie
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/03 14:25 #11

  • jestem za
  • jestem za Avatar Autor
  • Gość
Ja też głosowałam na Pana Popiela nie żałuję swojej decyzji. To co nowy burmistrz zastał po starszych poprzednikach przypomina stajnie Augiasza. Herakles aby uporać się z problemem puścił wody rzeki do wyczyszczenia ogromnego gnoju. Tak samo powinien zrobić Pan Popiel żeby oczyścić ratusz z wieloletniego brudu i zaniedbania. Trzymam kciuki za Ornetę.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/03 15:38 #12

  • WYBORCA
  • WYBORCA Avatar Autor
  • Gość
PANIE OŁTUSZEWSKI , WRACAJ I NAWRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/03 21:40 #13

  • Rozgoryczony
  • Rozgoryczony Avatar Autor
  • Gość

WYBORCA napisał: PANIE OŁTUSZEWSKI , WRACAJ I NAWRACAJ !!!!!!!!!!!!!!!!

Jak było tak było , ale było !!! ANDRZEJ WRACAJ.
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/03 23:22 #14

  • TRUDNO ZROZUMIEĆ
  • TRUDNO ZROZUMIEĆ Avatar Autor
  • Gość
Dla czego PAN PANIE ANDRZEJU pozostawił swój elektorat ? Pan zawsze będzie liderem naszym w każdych kolejnych wyborach. Czy pan już zrezygnował? Ludzie czekają na pański ruch! Jest nas coraz więcej! LUDZIE WRACAJĄ....
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/04 20:02 #15

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość

TRUDNO ZROZUMIEĆ napisał: Dla czego PAN PANIE ANDRZEJU pozostawił swój elektorat ? Pan zawsze będzie liderem naszym w każdych kolejnych wyborach. Czy pan już zrezygnował? Ludzie czekają na pański ruch! Jest nas coraz więcej! LUDZIE WRACAJĄ....





Propo zagospodarowania przestrzennego jednostki wojskowej znam prywtanego inwestora który mógłby być zainteresowany kupnem tych pustych budynków po jednostce proszę państwa 20lat doswiadczenia robiłem tam nowoczesne osiedle energooszczędne Gdańsk-Osowa przez dziesięć lat lokatorzy którzy wykupują se prywatnie mieszkanie otrzymują ciepłą wode i prąd taki inwestor napewno powinien zainteresować pana burmistrza tacy inwestorzy są nam potrzebni doświadczeni z pomysłami mam tutaj strone i projekt tego osiedla www.towarzystwo.pl/index1.php#
to powinno pana zainteresować panie burmistrzu pozdrawiam;)