TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/04 20:11 #16

  • Marek
  • Marek Avatar Autor
  • Gość
Załączniki:

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/07 14:31 #17

  • Mariusz
  • Mariusz Avatar Autor
  • Gość
Prawde panowie piszą u góry;)

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/07 22:57 #18

  • mariuszek
  • mariuszek Avatar Autor
  • Gość

Mariusz napisał: Prawde panowie piszą u góry;)





Mariusz jaką prawdę popierasz ? Każda prawda ma kilku ojców.Choć prawda zawsze będzie na górze!
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/10 10:55 #19

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Ooo taki pomysł powinien zainteresować pana Burmistrza Popieram:)

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/11 08:44 #20

  • wyborca
  • wyborca Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Ooo taki pomysł powinien zainteresować pana Burmistrza Popieram:)



ANONIM gdybyś wiedział ile pomysłów ma burmistrz, to by ci się mózg zlasował .....i jeden lepszy od drugiego.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/15 18:10 #21

  • ANO
  • ANO Avatar Autor
  • Gość

wyborca napisał:

anonim napisał: Ooo taki pomysł powinien zainteresować pana Burmistrza Popieram:)



ANONIM gdybyś wiedział ile pomysłów ma burmistrz, to by ci się mózg zlasował .....i jeden lepszy od drugiego.



pomysł burmistrza by wybudować basen w Ornecie, był strzałem w 10 w wyborach samorządowych.Nadal czekam, by wykąpać się w czystej i docieplanej wodzie....Wierze głęboko że nie był to tylko pomysł.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/15 18:44 #22

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Takie pomysły po kilku piwach to mi przychodzą tysiącami :lol: i pewnie są tyle samo warte co burmistrzowe

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/15 19:08 #23

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Donald Tusk naobiecywał nam znacznie więcej i także gówno z tego wyszło. Tylko wprowadzenie finansowej odpowiedzialności za wyborcze obiecanki cacanki może uzdrowić demokrację. Może jeden z drugim przestanie rzucać kiełbasą wyborczą. Wałęsa obiecał po 100 mln dla każdego, Kaczyński 3 mln mieszkań dla młodych, Popiel basen i inne cuda. A głupi naród to kupuje.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/17 21:25 #24

  • już niedługo
  • już niedługo Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: Donald Tusk naobiecywał nam znacznie więcej i także gówno z tego wyszło. Tylko wprowadzenie finansowej odpowiedzialności za wyborcze obiecanki cacanki może uzdrowić demokrację. Może jeden z drugim przestanie rzucać kiełbasą wyborczą. Wałęsa obiecał po 100 mln dla każdego, Kaczyński 3 mln mieszkań dla młodych, Popiel basen i inne cuda. A głupi naród to kupuje.



dla narodu to terapia wstrząsowa,głupota nie boli !!! Mają to czego chcieli... to początek rządzenia przez wybrańców.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/09/25 08:14 #25

  • SMUTNY WYBORCA
  • SMUTNY WYBORCA Avatar Autor
  • Gość

już niedługo napisał:

anonim napisał: Donald Tusk naobiecywał nam znacznie więcej i także gówno z tego wyszło. Tylko wprowadzenie finansowej odpowiedzialności za wyborcze obiecanki cacanki może uzdrowić demokrację. Może jeden z drugim przestanie rzucać kiełbasą wyborczą. Wałęsa obiecał po 100 mln dla każdego, Kaczyński 3 mln mieszkań dla młodych, Popiel basen i inne cuda. A głupi naród to kupuje.



dla narodu to terapia wstrząsowa,głupota nie boli !!! Mają to czego chcieli... to początek rządzenia przez wybrańców.

WYBRAŃCY RZĄDZĄ DOTĄD KIEDY MAJĄ KASĘ, KASA SIĘ SKOŃCZY WYBRAŃCY UCIEKNĄ...............TAK TO DZIAŁA!!!!!!!!!!! PRZYJDĄ NASTĘPNI I BĘDZIE TO SAMO!!!!!!!!!!!!! NIKT ICH NIE ROZLICZA, WIEDZ BIORĄ CAŁYMI GARŚCIAMI, DLATEGO PCHAJĄ SIĘ DO KORYTA RĘKOMA I NOGAMI.......TAK JEST NA GÓRZE I TAK NA DOLE. A MY CO? IDZIEMY NA WYBORY.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/21 08:21 #26

  • pracownik ratusza
  • pracownik ratusza Avatar Autor
  • Gość

SMUTNY WYBORCA napisał:

już niedługo napisał:

anonim napisał: Donald Tusk naobiecywał nam znacznie więcej i także gówno z tego wyszło. Tylko wprowadzenie finansowej odpowiedzialności za wyborcze obiecanki cacanki może uzdrowić demokrację. Może jeden z drugim przestanie rzucać kiełbasą wyborczą. Wałęsa obiecał po 100 mln dla każdego, Kaczyński 3 mln mieszkań dla młodych, Popiel basen i inne cuda. A głupi naród to kupuje.



dla narodu to terapia wstrząsowa,głupota nie boli !!! Mają to czego chcieli... to początek rządzenia przez wybrańców.

WYBRAŃCY RZĄDZĄ DOTĄD KIEDY MAJĄ KASĘ, KASA SIĘ SKOŃCZY WYBRAŃCY UCIEKNĄ...............TAK TO DZIAŁA!!!!!!!!!!! PRZYJDĄ NASTĘPNI I BĘDZIE TO SAMO!!!!!!!!!!!!! NIKT ICH NIE ROZLICZA, WIEDZ BIORĄ CAŁYMI GARŚCIAMI, DLATEGO PCHAJĄ SIĘ DO KORYTA RĘKOMA I NOGAMI.......TAK JEST NA GÓRZE I TAK NA DOLE. A MY CO? IDZIEMY NA WYBORY.


Pracownicy ratusza boją się własnego cienia, burmistrz wprowadził reżim totalitarny. Pracownicy urzędu dobrze wam tak, CHCIELIŚCIE ZMIAN TO JE MACIE!

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/23 09:18 #27

  • popieram
  • popieram Avatar Autor
  • Gość
Bardzo dobrze że w końcu ktoś wprowadził porządek w ratuszu. Nie ma latania po sklepach w godzinach pracy.Teraz kolej na wywalenie niekompetentnych darmozjadów.

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/24 12:44 #28

  • aleeee
  • aleeee Avatar Autor
  • Gość
Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/24 13:07 #29

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU
REKLAMA

Odp: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM 2011/10/24 13:14 #30

  • Smiechu
  • Smiechu Avatar Autor
  • Gość
Wilczy to jest ale apetyt na zmiany na które juz dawno nadszedł czas!!! A ponieśli worek z ziemniakami na wykopkach.