Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : TO JA NA PANA GŁOSOWAŁEM

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2011/11/03 16:45 #33

anonim

 Avatar

wilczy szaniec napisał:

anonim napisał:

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU


TAK WŁAŚNIE PONIEŚLI I WILKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TAK NA MARGINESIE TO POWIADAJĄ ŻE W RATUSZU POWSTAJE WILCZY SZANIEC..........JEST WILK I SZANIEC !!! BARDZO DOBRZE BĘDZIE CO ZWIEDZAĆ.

co ty za brednie wymyślasz opanuj się chłopie weź się w garść i przestań jątrzyć
2011/10/31 19:54 #32

słuchałem

 Avatar

wilczy szaniec napisał:

anonim napisał:

aleeee napisał: Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Potrzeba zmian w kadrach jest kilka osób, które nie spełniają podstawowych kryteriów na objęte przez siebie stanowisko. Od 3 kadencji piastując stanowiska.


NOSIŁ WILK RAZY KILKA PONIEŚLI I WILKA PANIE BURMISTRZU


TAK WŁAŚNIE PONIEŚLI I WILKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A TAK NA MARGINESIE TO POWIADAJĄ ŻE W RATUSZU POWSTAJE WILCZY SZANIEC..........JEST WILK I SZANIEC !!! BARDZO DOBRZE BĘDZIE CO ZWIEDZAĆ.

Ostatnia sesja rady pokazała,jak emocjonalnie burmistrz reaguje na pytania wyrażane przez aktywnych i znających zagadnienia sołtysów, mam na myśli pana ZAMYŚLEWSKIEGO.BRAWO PANIE GABRIELU.