Pani sekretarz - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Pani sekretarz 2013/05/25 20:50 #61

  • Max
  • Max Avatar Autor
  • Gość
Owszem, one są piękne, ale inaczej buhahahahaha :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Pani sekretarz 2013/05/26 00:10 #62

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

pamiętam napisał: Czy pamiętacie jak Natalia wyświęcała drzwi wejściowe do gabinetu byłej sekretarz ? Urzęduje w tym samym gabinecie już wyświęconym i to nic nie pomogło, jest gorsza od poprzedniej !!! Teraz trzeba będzie sprowadzić biskupa , albo i kilku...

WODA ŚWIĘCONA TU NIE POMOŻE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani sekretarz 2013/05/26 10:52 #63

  • petent
  • petent Avatar Autor
  • Gość
pieniądze i władza szybko uderza do głowy...
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/05/26 11:36 #64

  • Magda
  • Magda Avatar Autor
  • Gość

petent napisał: pieniądze i władza szybko uderza do głowy...


Dla mnie największą obłudą jest niewstydzenie się i oficjalne mówienie, ze jest się tam dla kasy. Niektórzy przynajmniej stwarzają chociaż pozory.

Pani sekretarz 2013/05/26 22:47 #65

  • Jedrzej
  • Jedrzej Avatar Autor
  • Gość
To prawdziwa blondynka, z woda święconą po urzędzie biegała, siarczystym językiem machała. Szczera bo nigdy nie ukrywała ,że władza j i forsa ją interesuje. I posiada wiele talentów słyszałem ,że w sytuacjach trudnych jest lekarstwem na stres . Panowie Burmistrzowie zakładam firmę chyba na strefie :P gdzie mogę znaleźć taki talent ?????

Pani sekretarz 2013/06/07 23:37 #66

  • w.w
  • w.w Avatar Autor
  • Gość
Pani sekretarz nic nie wiedziała o spalarni ? Czy to prawda ? To się w głowie nie mieści !!!

Pani sekretarz 2013/06/08 10:55 #67

  • AAA
  • AAA Avatar Autor
  • Gość

w.w napisał: Pani sekretarz nic nie wiedziała o spalarni ? Czy to prawda ? To się w głowie nie mieści !!!



to plotka, nie powtarzać dalej bzdur

Pani sekretarz 2013/06/09 12:19 #68

  • to tu, to tam ....
  • to tu, to tam .... Avatar Autor
  • Gość
Posłuchałem ludzi, poczytałem wpisy i nie rozumiem jak można tak postępować. Żadne stanowisko, ani pieniądze nie są warte utraty reputacji. I jeszcze jedno. Wszystko wraca do człowieka ze zdwojoną siłą.

Odp: Pani sekretarz 2013/06/10 10:29 #69

  • Ala bez Asa
  • Ala bez Asa Avatar Autor
  • Gość

oj tam napisał: Biorąc pod uwagę obsadę tego stanowiska w poprzednich kadencjach to obecna Pani Sekretarz jest to uosobienie kompetencji i łagodności.Czarna Pięta jest nie do pobicia



A kto to jest Czarna Pięta ????????? Nie słyszałam o takiej.............

Pani sekretarz 2013/06/10 10:31 #70

  • Ala bez Asa
  • Ala bez Asa Avatar Autor
  • Gość

w.w napisał: Pani sekretarz nic nie wiedziała o spalarni ? Czy to prawda ? To się w głowie nie mieści !!!




To co oni w tym urzędzie porabiają ????????????? Jak między sobą mają braki w komunikacji ????????

Pani sekretarz 2013/06/10 10:40 #71

  • Antoni Wieczorek
  • Antoni Wieczorek Avatar Autor
  • Gość
Adrianna B./lat 10/
ZIEMIA

Ziemia to nasz wspólny dom.
Dom wszystkich ludzi.
Dbajmy więc o nią wszyscy.
Niech trwa jak najdłużej.

Niech nadal będzie od lasów zielona,
Niebieska od mórz i jezior,
złota od piasku zbóż na polach.
Kolorami tęczy niech błyszczą kwiaty
na łąkach.

Nie budujmy więc kominów wysokich,
które kłęby dymów wypuszczają w obłoki .
Niebo musi być jasne i czyste.

Proszę mimo wszystko wysłać od siebie pismo do Głównego Dyrektora Ochrony Środowiska !!!

Pani sekretarz 2013/06/10 19:31 #72

  • Inna Blondynka
  • Inna Blondynka Avatar Autor
  • Gość
Znajoma pokazała mi w ustawie, że decyzja środowiskowa, którą wydał Popiel jest ważna 4 lata i już zaczynam się bać. Nie wierzę popielatemu, że on z tymi zarozumiałymi prawnikami z Gdańska potrafi coś zrobić. Gdzie oni byli, kiedy ukrywał całą sprawę i kiedy podpisywał decyzję. Ze ukrywał już jestem pewna bo przeczytałam wniosek Pani Bryckiej, a następnie na stronie urzędy skargę stowarzyszenia AGRORALEKS, która skarży się, że nic nie wiedzieli o przygotowaniach do budowy spalarni. Zadałabym pytanie, kto oprócz Popiela i Janulewicza o tym wiedział??????????????????????????????????????????????????????????????

Pani sekretarz 2013/06/10 19:47 #73

  • Mania
  • Mania Avatar Autor
  • Gość

Inna Blondynka napisał: Znajoma pokazała mi w ustawie, że decyzja środowiskowa, którą wydał Popiel jest ważna 4 lata i już zaczynam się bać. Nie wierzę popielatemu, że on z tymi zarozumiałymi prawnikami z Gdańska potrafi coś zrobić. Gdzie oni byli, kiedy ukrywał całą sprawę i kiedy podpisywał decyzję. Ze ukrywał już jestem pewna bo przeczytałam wniosek Pani Bryckiej, a następnie na stronie urzędy skargę stowarzyszenia AGRORALEKS, która skarży się, że nic nie wiedzieli o przygotowaniach do budowy spalarni. Zadałabym pytanie, kto oprócz Popiela i Janulewicza o tym wiedział??????????????????????????????????????????????????????????????




co to znaczy że decyzja środowiskowa jest ważna 4 lata? :ohmy:
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/06/11 09:56 #74

  • Janek Muzyka
  • Janek Muzyka Avatar Autor
  • Gość

Mania napisał:

Inna Blondynka napisał: Znajoma pokazała mi w ustawie, że decyzja środowiskowa, którą wydał Popiel jest ważna 4 lata i już zaczynam się bać. Nie wierzę popielatemu, że on z tymi zarozumiałymi prawnikami z Gdańska potrafi coś zrobić. Gdzie oni byli, kiedy ukrywał całą sprawę i kiedy podpisywał decyzję. Ze ukrywał już jestem pewna bo przeczytałam wniosek Pani Bryckiej, a następnie na stronie urzędy skargę stowarzyszenia AGRORALEKS, która skarży się, że nic nie wiedzieli o przygotowaniach do budowy spalarni. Zadałabym pytanie, kto oprócz Popiela i Janulewicza o tym wiedział??????????????????????????????????????????????????????????????




co to znaczy że decyzja środowiskowa jest ważna 4 lata? :ohmy:


Oznacza to że spalarnia zostanie wybudowana. Jak zwykle ludzie w Ornecie nie potrafią się zorganizować !!!!
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/06/11 10:04 #75

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Janek Muzyka napisał:

Mania napisał:

Inna Blondynka napisał: :ohmy:



Oznacza to że spalarnia zostanie wybudowana. Jak zwykle ludzie w Ornecie nie potrafią się zorganizować !!!!

Organizuj Janku, organizuj