Pani sekretarz - Strona 4 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Pani sekretarz 2013/05/17 15:39 #46

  • Wyborca
  • Wyborca Avatar Autor
  • Gość

IRENA.U napisał: PANI NATALKO, DLA CZEGO PANI NIE PROTESTUJE W SPRAWIE SPALARNI ŚMIECI, PRZECIEŻ PANI MIESZKA BARDZO BLISKO TEGO MIEJSCA . MA PANI PIĘKNE MIEJSCE NA AGROTURYSTYKĘ I MAŁE DZIECI ! NIE ROZUMIE JA PANI. CZY PRACA KTÓRĄ PANI WYKONUJE JEST DLA PANI NAJWAŻNIEJSZA ? BURMISTRZ ZA CHWILE PRZESTANIE BYĆ BURMISTRZEM , A PANI ZOSTANIE I CO WTEDY .

I ja dziwie się pani , pani Natalio.

Odp: Pani sekretarz 2013/05/17 16:09 #47

  • Jadwisia
  • Jadwisia Avatar Autor
  • Gość

IRENA.U napisał: PANI NATALKO, DLA CZEGO PANI NIE PROTESTUJE W SPRAWIE SPALARNI ŚMIECI, PRZECIEŻ PANI MIESZKA BARDZO BLISKO TEGO MIEJSCA . MA PANI PIĘKNE MIEJSCE NA AGROTURYSTYKĘ I MAŁE DZIECI ! NIE ROZUMIE JA PANI. CZY PRACA KTÓRĄ PANI WYKONUJE JEST DLA PANI NAJWAŻNIEJSZA ? BURMISTRZ ZA CHWILE PRZESTANIE BYĆ BURMISTRZEM , A PANI ZOSTANIE I CO WTEDY .

Czy pani myśli że burmistrz , to przyjaciel ? On nie wie co te słowo oznacza.

Odp: Pani sekretarz 2013/05/18 20:39 #48

  • puknijcie się w łeb
  • puknijcie się w łeb Avatar Autor
  • Gość
a wy byście podskoczyli zarabiając 6000? Czy lepiej mieć najniższą krajową i własne zdanie? Ja bym wolała 6000. Mogłabym śmiało kupić chatę w zdrowszym miejscu. Też byście nie fikali tyle zarabiając.
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/05/18 22:19 #49

  • zielona
  • zielona Avatar Autor
  • Gość
sprostuje bo przecież zadeklarowała telefonicznie. a to ile zarabia to w bipie chyba jest.

Odp: Pani sekretarz 2013/05/18 22:51 #50

  • Sąsid
  • Sąsid Avatar Autor
  • Gość

puknijcie się w łeb napisał: a wy byście podskoczyli zarabiając 6000? Czy lepiej mieć najniższą krajową i własne zdanie? Ja bym wolała 6000. Mogłabym śmiało kupić chatę w zdrowszym miejscu. Też byście nie fikali tyle zarabiając.

Godząc się .żeby
powstała spalarnia na naszym terenie, i 6000 tys miesiecznie na lekarzy może okazać się za mało !

Pani sekretarz 2013/05/19 11:03 #51

  • kolega
  • kolega Avatar Autor
  • Gość
Natalio jak mogłaś dać tak się zmanipulować dla ireneusza ? Straciłaś dużo znajomych przez tą znajomość !!! Czy pieniądze w życiu są najważniejsze? Czy brakowało Ci czegoś ? Jeżeli w referendum odwołają zarozumialca, to co się z tobą stanie ? A odwołają ,daje Ci słowo.

Pani sekretarz 2013/05/25 16:21 #52

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość
Natalia pakuj się, już nie długo głowa ci opadnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani sekretarz 2013/05/25 17:28 #53

  • Kinga
  • Kinga Avatar Autor
  • Gość
A razem z Natalcią polecą jej psiapsióły z klubu wzajemnej adoracji he he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pani sekretarz 2013/05/25 17:51 #54

  • nowy
  • nowy Avatar Autor
  • Gość

wiem napisał: Natalia pakuj się, już nie długo głowa ci opadnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Natalia na pewno.

Pani sekretarz 2013/05/25 18:01 #55

  • pamiętam
  • pamiętam Avatar Autor
  • Gość
Czy pamiętacie jak Natalia wyświęcała drzwi wejściowe do gabinetu byłej sekretarz ? Urzęduje w tym samym gabinecie już wyświęconym i to nic nie pomogło, jest gorsza od poprzedniej !!! Teraz trzeba będzie sprowadzić biskupa , albo i kilku...

Pani sekretarz 2013/05/25 19:07 #56

  • beata
  • beata Avatar Autor
  • Gość
a jakie to psiapsiuły?

Pani sekretarz 2013/05/25 19:21 #57

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

beata napisał: a jakie to psiapsiuły?

Pozostałe blondynki myślę że pozostaną , wystarczy jak jeden czyści !!!

Pani sekretarz 2013/05/25 19:24 #58

  • ola
  • ola Avatar Autor
  • Gość
a co macie do blondyn?
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/05/25 19:43 #59

  • JA
  • JA Avatar Autor
  • Gość

ola napisał: a co macie do blondyn?

SĄ PIĘKNE !!
REKLAMA

Pani sekretarz 2013/05/25 20:17 #60

  • beata
  • beata Avatar Autor
  • Gość
no własnie , czepiacie sie blondyn psiapsiołek jak sa piekne to moze piszą to jakieś zazdrosnice brzydkie