Pani sekretarz - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Pani sekretarz 2011/08/02 20:39 #16

  • człowiek
  • człowiek Avatar Autor
  • Gość

xxx napisał:

Lukasz Michalkiewicz napisał: to ile zarabia jest mniej ważne. mnie tylko interesuje czy takie stanowisko jest potrzebne w tak malej miejscowości jak Orneta? do krezusów nie należymy i raczej należeć nigdy nam nie będzie dane. wyjściem jest stworzenie e-urzędu, e-ratusza i zostawienie tylko tylu urzędników ilu faktycznie będzie potrzebnych do odpowiedniego prowadzenia spraw gminy.


jak to nie jest ważne ile zarabia urzędnik z naszych podatków
dla pani sekretarz liczy sie tylko kasa..... oby po skończeniu kadencji pozostał pani choć jeden przyjaciel.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/02 20:50 #17

  • ratuszowa woźna
  • ratuszowa woźna Avatar Autor
  • Gość
Prosta dziewczyna ze wsi trafiła los na loterii. Jej merytoryczne przygotowanie do tej funkcji jest dla mnie mało przekonywujące. Można by rzec że nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera. Niewłaściwa kobieta nie niewłaściwym stanowisku utrzymywana z naszych podatków. Do tego skandaliczne zachowanie w stosunku do niektórych interesantów. Jaka władza taki sekretarz.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 09:09 #18

  • czesiek
  • czesiek Avatar Autor
  • Gość
Jaka władza taki sekretarz, przepraszam sekretarzowa.
REKLAMA

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 14:37 #19

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
W ratuszu za dużo jest chamstwa, ponuractwa, cynizmu i nieżyczliwości w stosunku do interesantów. Wielkie panie urzędniczki myślą że są elitą w Ornecie. Przoduje pani była strażnik miejski. Co na to RM.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 14:44 #20

  • sołtysik
  • sołtysik Avatar Autor
  • Gość
Prawie same panie po nieudanych związkach, porzucone albo stare panny czekają żeby zepsuć komuś dzień na dzień dobry. Inna kategoria to wstrętne babska materialistki zrobią wszystko dla kasy nawet najgorszą nikczemność. Co mnie obchodzi że remontuje chałupę na wsi. Ma być uprzejma i tyle. To jej obowiązek. Jeśli nie potrafi pan Burmistrz powinien natychmiast reagować. Książka skarg i zażaleń gdzie jest ?

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 15:07 #21

  • może
  • może Avatar Autor
  • Gość
Wredny babsztyl pokazała już co z niej za źiółko gdy robiła w straży miejskiej. Sama się chwaliła do koleżanki że lubi rządzić facetami. Może się podnieca na stanowisku.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 15:31 #22

  • Q12
  • Q12 Avatar Autor
  • Gość

może napisał: Wredny babsztyl pokazała już co z niej za źiółko gdy robiła w straży miejskiej. Sama się chwaliła do koleżanki że lubi rządzić facetami. Może się podnieca na stanowisku.

Podsłuchiwałeś(aś)? To Ty jesteś ziółko. Może Ciebie podnieca podsłuchiwanie?

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 16:00 #23

  • napalony
  • napalony Avatar Autor
  • Gość

może napisał: Sama się chwaliła do koleżanki że lubi rządzić facetami. Może się podnieca na stanowisku.


A ja lubie takie seksowne i dominujące laseczki. Za niewielki sponsoring oczywiście.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 16:14 #24

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: W ratuszu za dużo jest chamstwa, ponuractwa, cynizmu i nieżyczliwości w stosunku do interesantów. Wielkie panie urzędniczki myślą że są elitą w Ornecie. Przoduje pani była strażnik miejski. Co na to RM.


Takie elementy pan Burmistrz dawno pogonił na siedem wiatrów. Zostały same pogodne i sympatyczne miłe panie.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 17:00 #25

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
O gustach się nie dyskutuje. Seksowne są kobiety, które mają biust większy niż 12- latki :)

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 17:02 #26

  • :)
  • :) Avatar Autor
  • Gość
Ale jak dla mnie całkiem sympatyczna i uprzejma.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 17:16 #27

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
Dobrze wie komu może podskoczyć a komu lizać tyłek. Każdy urzędnik zna ratuszowe zagrywki.

Odp: Pani sekretarz 2011/08/04 18:15 #28

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał: może wdraża ISO9001 Po pierwsze jakość – wdrożenie nowoczesnych metod zarządzania w urzędach administracji samorządowej?


Dobre dobre jakość w Ornecie koń by sie uśmiał
REKLAMA

Odp: Pani sekretarz 2011/08/05 08:41 #29

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

napalony napisał:

może napisał: Sama się chwaliła do koleżanki że lubi rządzić facetami. Może się podnieca na stanowisku.


A ja lubie takie seksowne i dominujące laseczki. Za niewielki sponsoring oczywiście.

:) napisał: O gustach się nie dyskutuje. Seksowne są kobiety, które mają biust większy niż 12- latki :)


Wasze posty za dużo merytorycznie nie wnoszą do dyskusji. Proszę z lekka wyhamować.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: Pani sekretarz 2011/08/05 09:14 #30

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość
To ja nie mogę mieć własnej opini. Nikogo nie obrażam nie oczerniam.