Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: RZAD JEDNOSCI NARODOWEJ

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : RZAD JEDNOSCI NARODOWEJ

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2010/12/10 06:09 #4

Lukasz Michalkiewicz

Lukasz Michalkiewicz Avatar

mojej porazki nie traktuje jakos wyjatkowo ambicjonalnie...tak samo jak startu w wyborach zatem rozpacz mnie nie ogarnia. :mrgreen: ...ale szczerze dziekuje za mile slowa.....
2010/12/09 21:42 #3

zosia

zosia Avatar

LUKASZ MICHALKIEWICZ napisał: tak...to ja...tzn..tak jakby:)..niestety sprawy zawodowe nie pozwolily zaangazowac sie w kampanie i ominela mnie ona poniekad szerokim lukiem:)....


To szkoda :( właśnie takich ludzi jak pan w ratuszu potrzeba, a nie rencistów trzymających się stołka w radzie jak rzep psiego ogona. Może za cztery lata się uda ;)

LUKASZ MICHALKIEWICZ napisał: nie trzeba zbytnio sie kochac aby uznac ze ktos ma jakis ciekawy pomysl


Niby logiczne i zrozumiałe więc dlaczego tak rzadko w przyrodzie spotykane ?

LUKASZ MICHALKIEWICZ napisał: to raczej ma byc cos w stylu "szafy do ktorej jarzabek wyspiewuje łubu dubu" z tym ze zamiast znanej nam przyspiewki beda pomysly a miejsce szafy zajmie czy to steona internetowa czy "skrzynia pomysłow" prowadzona przez kogos z ratusza...kogos z kim bedzie mozna porozmwiac o projekcie .....pokazac jakies plusy...kogos kto nie powie ze nie warte jest to jego czasu....


Warto Pana Popiela tym pomysłem zainteresować, może mu się spodoba. A wierzę że tak będzie.