Orneccy policjanci zatrzymali 23-leniego poszukiwanego.

Orneccy policjanci zatrzymali 23-leniego poszukiwanego.

Policja

Mundurowi pojechali na potrącenia pieszego a odnaleźli poszukiwanego. Jak szybko ustalono, nie doszło do żadnego wypadku. 23-letni mężczyzna był tak pijany, że przewrócił się sam. Najbliższe 7 miesięcy spędzi w areszcie, gdzie wykona orzeczoną karę.

W piątek (tj. 06.11.2020 r.) policjanci zostali powiadomieni, że prawdopodobnie doszło do potrącenia pieszego na ul. Kopernika w Lubominie. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy ustalili, okoliczności zdarzenia. Poszkodowany pieszy był tak pijany, że sam się przewrócił na chodniku i nie miał siły wstać. Z uwagi na to że leżał przy drodze, zgłaszający myślał, że został potrącony.

725x90

Za to w trakcie czynności ustalono, iż „nasz” pokrzywdzony jest osobą poszukiwaną do odbycia 7-cy kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwa niestosowania się do wyroku sądu oraz naruszenia miru domowego. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Nie zgłosił się do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności. Policjanci zaopiekowali się nim, najpierw trafił do policyjnej celi, gdzie wytrzeźwieje, a w sobotę (tj. 07.11.2020r.) trafił do aresztu, gdzie spędzi orzeczoną karę pozbawienia wolności.

 

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA