Nowy radiowóz w Ornecie

Nowy radiowóz w Ornecie

Policja

Trzy nowe radiowozy otrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim i w Ornecie. Radiowozy już są wykorzystywane przez policjantów patrolujących miasto.

Dwa auta zostały zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz powiatu, władz samorządowych miasta i gminy Orneta, Lidzbarka Warmińskiego i Kiwit oraz Nadleśnictwa Orneta. Trzeci radiowóz zakupiono z budżetu Policji. 9 grudnia podczas uroczystej zbiórki nastąpiło przekazanie trzech nowych radiowozów. Uroczystości poświecenia samochodów odbyły się na placu komendy. W spotkaniu uczestniczyli Komendant Powiatowy Policji w Lidzbarku Warmińskim insp. Tomasz Kamiński wraz z zastępcą, kadra kierownicza KPP w Lidzbarku Warmińskim i KP w Ornecie a także przedstawiciele władz powiatu, miasta i gminy oraz Nadleśnictwa Orneta.

„Przekazane tego dnia radiowozy zostały zakupione dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz powiatu, samorządów miasta i gminy Lidzbark Warmiński, Orneta, Kiwity i przedstawicieli Nadleśnictwa Orneta, które częściowo dofinansowały zakup przedsięwzięcia” – powiedział podczas uroczystości insp. Kamiński. Komendant Powiatowy dodał, „że wsparcie nowymi radiowozami to wynik nie tylko zrozumienia, ale i dobrej współpracy przedstawicieli wszystkich władz i zaprzyjaźnionych służb mundurowych, które przyczynią się bezpośrednio ograniczaniu przestępczości i zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom powiatu”.

Trzeci nie oznakowany radiowóz został zakupiony w całości z budżetu Policji.

 

ORNECIANKA POLECA
REKLAMA