SP 4 do zamknięcia ? - Strona 5 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/01/21 15:13 #61

  • nie popieram
  • nie popieram Avatar
  • Wylogowany
  • Sekcja historyczna
  • Posty: 52
  • Otrzymane podziękowania: 0
Urzędowa TV nie zauważa problemu likwidacji szkoły nr 4. Zakazane? Materiał o bojkocie obwodnicy zrobili szybciutko.
Nie głosowałem na Ireneusza Popiela i jego ekipę w wyborach 2010/14/18.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/01/22 12:23 #62

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

nie popieram napisał: Urzędowa TV nie zauważa problemu likwidacji szkoły nr 4. Zakazane? Materiał o bojkocie obwodnicy zrobili szybciutko.


Jak wiemy mamy trzy rodzaje prawdy, jedną z nich jest gówn.... prawda. Jeszcze groźniejsza jest w skutkach prawda selektywna.
Dzisiaj na roboczym spotkaniu w Bażynach Przewodniczący RM oraz Burmistrz spotkał się z mieszkańcami. Okazało się że nie są jeszcze znane ekonomiczne skutki połączenia szkół. Być może oczekiwane oszczędności przyniosą stratę :S

Jednym z bardziej istotnych motywów którymi kieruje się samorząd jest zamiar utworzenia w dotychczasowym budynku sp mieszkań socjalnych.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/02/25 18:31 #63

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem program najbliższej sesji rady w Ornecie. Ale jednym z punktów XVIII sesji będzie:

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wniesienia skargi na opinię Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w przedmiocie utworzenia Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Ornecie – druk 138

Jako że treści samej opinii kuratora nie znamy bo i skąd :sad: to możemy przypuszczać iż nie była ona zgodna z oczekiwaniami władz Ornety skoro zamierzają wnieść skargę.
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/02/26 08:29 #64

  • jola
  • jola Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem program najbliższej sesji rady w Ornecie. Ale jednym z punktów XVIII sesji będzie:

Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie wniesienia skargi na opinię Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w przedmiocie utworzenia Zespołu Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Ornecie – druk 138

Jako że treści samej opinii kuratora nie znamy bo i skąd :sad: to możemy przypuszczać iż nie była ona zgodna z oczekiwaniami władz Ornety skoro zamierzają wnieść skargę.

ZIUTEK LEPIEJ NIE DOCIEKAJ O CO CHODZI, PONIEWAŻ I Z TOBĄ PÓJDĄ DO SĄDU !!!! ONI MAJĄ ZAWSZE RACJE.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/02/26 09:18 #65

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

jola napisał: ZIUTEK LEPIEJ NIE DOCIEKAJ O CO CHODZI, PONIEWAŻ I Z TOBĄ PÓJDĄ DO SĄDU !!!! ONI MAJĄ ZAWSZE RACJE.


ONI to znaczy kto? Możesz rozwinąć swoją myśl. ONI to tak naprawdę także MY. Moim skromnym zdaniem opinia kuratora powinna być znana także rodzicom z 4. Czy ONI mają zawsze rację to by można podyskutować :cheer: Nawet premier Tusk musiał poluzować.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/02/26 14:13 #66

  • jola
  • jola Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

jola napisał: ZIUTEK LEPIEJ NIE DOCIEKAJ O CO CHODZI, PONIEWAŻ I Z TOBĄ PÓJDĄ DO SĄDU !!!! ONI MAJĄ ZAWSZE RACJE.


ONI to znaczy kto? Możesz rozwinąć swoją myśl. ONI to tak naprawdę także MY. Moim skromnym zdaniem opinia kuratora powinna być znana także rodzicom z 4. Czy ONI mają zawsze rację to by można podyskutować :cheer: Nawet premier Tusk musiał poluzować.
TO IREK I JEGO ASYSTA .....

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/01 19:57 #67

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
skan decyzji kuratora znajduje się na oficjalnej stronie Pana Burmistrza, jak i wiele innych ciekawych wiadomości i uzasadnień, co do sprawy sp4 cytuję Burmistrza "Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych. Według nas wszedł bezprawnie w kompetencje Burmistrza czyli moje"

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/01 20:32 #68

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: "Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych. Według nas wszedł bezprawnie w kompetencje Burmistrza czyli moje"


To skandal że jakaś pani kurator wchodzi w kompetencje naszego wodza.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 07:38 #69

  • joanna
  • joanna Avatar Autor
  • Gość

anonim napisał:

Alicja napisał: "Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych. Według nas wszedł bezprawnie w kompetencje Burmistrza czyli moje"


To skandal że jakaś pani kurator wchodzi w kompetencje naszego wodza.
Nawet nie kurator tylko wicekurator !!!!! Jak mozna podwzac opinie tak wybitnego medrca ireneusza......!

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 07:45 #70

  • woźna
  • woźna Avatar Autor
  • Gość
W Polsce kto wcześniej rano wstanie ten rządzi. Zobaczycie że dojdzie do tego że jakaś woźna w kuratorium zacznie wchodzić w kompetencję Burmistrza Ornety. Jak tu rządzić ponad podziałami ?

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 09:52 #71

  • JOLA
  • JOLA Avatar Autor
  • Gość

woźna napisał: W Polsce kto wcześniej rano wstanie ten rządzi. Zobaczycie że dojdzie do tego że jakaś woźna w kuratorium zacznie wchodzić w kompetencję Burmistrza Ornety. Jak tu rządzić ponad podziałami ?

RZĄDZENIE PONAD PODZIAŁAMI!!!! ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE JAK SIĘ UŻYWA TAKIEGO SFORMUŁOWANIA ...BURMISTRZ POPIEL I RZĄDZENIE PONAD PODZIAŁAMI , BOŻE JEDYNY !!!

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 16:08 #72

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Alicja napisał: skan decyzji kuratora znajduje się na oficjalnej stronie Pana Burmistrza, jak i wiele innych ciekawych wiadomości i uzasadnień, co do sprawy sp4 cytuję Burmistrza "Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych. Według nas wszedł bezprawnie w kompetencje Burmistrza czyli moje"


Jest skan opinii kuratora. Nie ma opinii vice-kuratora o której tu mówimy. A to dwa różne pisma. Vice zarzucił naszym władzom że nie napisali co zrobią z budynkiem po przeniesionej czwórce. Pan Burmistrz stwierdził że vicekuratora "guzik" to powinno obchodzić ponieważ nieruchomość jest własnością samorządu. W rzeczy samej jest to prawdą. Budynek "4" jest własnością gminy. Ale jego dalsze lost są być może powodem likwidacji, znaczy się przeniesienia SP4 do gimnazjum. Oczywiście Burmistrz nie powie otwarcie rodzicom że gminie jest potrzebny budynek więc cała sprawa przebiega pod hasłem oszczędności. I w tym nie było by nic złego gdyby tylko ktokolwiek pokazał czarno na białym że oszczędności rzeczywiście będą. I to takie które konkretnie przeważą negatywne skutki połączenia szkół dla rodziców i dzieci.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 16:21 #73

  • Jan z Krosna
  • Jan z Krosna Avatar Autor
  • Gość
:woohoo: W kuratorium śmieją się z naszego burmistrza , że nie zna swoich kompetencji. Wszedzie szuka asekuracji dla swoich działań, jednak nie wszyscy dają się na to nabrać. Chciał po prostu kuratorium wrobić w gminny problem. W bardzo prosty sposób kurator obnażył brak wiedzy burmistrza z zakresu zarządzania oświatą .
Burmistrz jak zwykle porażkę chce przekuć na swój sukces i dlatego świadomie w chamski sposób zaatakował na sesji w-ce kuratorze a dokładnie jego kompetencje. Wyraźnie widać ,że ten facet ma nas wszystkich za debili , i że można nam wcisnąć każdy głupi pomysł .Teraz brnie w zakłamaniu i obłudzie dalej zamiast przyznać się do błędu. Ktoś kiedyś powiedział i miał świętą rację. Władza ludzi ogłupia a władza absolutna ogłupia ludzi absolutnie. :lol:
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 18:17 #74

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
prawdę mówiąc już nie wiem, o co chodzi... są dwa pisma od kuratora i vice??? Cytat ze strony Pana Burmistrza"Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych" a obok jest pismo podpisane przez panią kurator, chyba głupieję.....
REKLAMA

Odp: SP 4 do zamknięcia ? 2012/03/03 18:33 #75

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Alicja napisał: prawdę mówiąc już nie wiem, o co chodzi... są dwa pisma od kuratora i vice??? Cytat ze strony Pana Burmistrza"Otrzymałem opinię negatywną podpisaną przez Wicekuratora Oświaty, który nie wziął pod uwagę argumentów przez nas przytaczanych" a obok jest pismo podpisane przez panią kurator, chyba głupieję.....


Są dwa pisma. Na stronie Pana Ireneusza Popiela jest zamieszczone tylko jedno, nazwijmy je "pozytywne" czyli te od kuratora. Pismo drugie czyli "negatywne" od vicekuratora znamy tylko ze słuchu. Te pismo uchwałą Rady zostanie zaskarżone w ramach tak zwanych walk o Ornetę.
Prawda? Nie ma takiej.