Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: Szykuje się afera z wywozem śmieci

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : Szykuje się afera z wywozem śmieci

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/05/28 20:56 #45

takie są fakty

 Avatar

Liczą się fakty napisał: Fakty są porażające. Firma w porozumieniu z władzami miasta chciała wydrenować od mieszkańców setki tysiećy złotych tytułem podwyżki cen za wywóz odpadów. Przesłanki i argumenty świadczące o konieczności dokonania podwyżki z założenia były fałszywe. Jak strach przed konkurencją zajrzał w oczy, Pani prezes bardzo szybko zweryfikowała koszty i okazało się ,że podwyżka była jedynie zdzierstwem i nic więcej. Teraz powie ,że w trybie pilnym tnie koszty i poda np. redukcję zatrudnienia w postaci zwolnienia Pana Henia, który co by nie mówić posiadał ugruntowaną więdzę na temat gospodarki odpadami. Jestem przekonany ,że najbliższe miesiące rozstrzygną kto miał racje , bo dni PUK-u jeżeli nie dokonają rady A nie mówiłem. PUK-u już nie ma . Firma burmistrza została nawet wyautowana z przetargu. Winnych tej sytuacji brak. Chyba ,że tak musiało być.Śmiech na sali. kalnych zmian są w zasadzie policzone.

2013/05/28 20:52 #44

liczą się fakty

 Avatar

:woohoo: A nie mówiłem. PUK-u już nie ma . Firma burmistrza została nawet wyautowana z przetargu. Winnych tej sytuacji brak. Chyba ,że tak musiało być.Śmiech na sali. :lol: :woohoo: