POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/23 19:38 #16

  • amerykancki
  • amerykancki Avatar Autor
  • Gość
A taka piękna afera mogła być-szkoda! :woohoo: :lol:

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/23 21:32 #17

  • iza
  • iza Avatar Autor
  • Gość
jeżeli kierownik przymyka oko na zaniedbania w stosunku do dziecka a ma przeciez przede wszystkim stać na straży dobra dziecka to cos tu jest nie tak , myśle ze jesli to prawda to powinna ta pani zrezygnowac zeby patrzec sobie w oczy , bo nieszczescie dzieci jest dla mnie okrutne

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/27 20:44 #18

  • na tak
  • na tak Avatar Autor
  • Gość

amerykancki napisał: A taka piękna afera mogła być-szkoda! :woohoo: :lol:

A mnie afery nie obchodzą, tylko cieszy mnie że zostałam przez tą nową dziewczynę dobrze obsłużona i udzieliła mi wielu ważnych informacji. Jest bardzo uprzejma i zaangażowana i odnosi się z szacunkiem do drugiego człowieka.
REKLAMA

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/27 22:11 #19

  • nareszcie zmiana
  • nareszcie zmiana Avatar Autor
  • Gość

Po znajomości napisał: A co to za zmiany personalne w opiece? Czy to ma coś wspólnego ze znajomościami czy z referemdum?


Chrzanić znajomości! Chrzanić referendum! Bez różnicy skąd ta pani się wzieła, ważne że zmiana na dobre. Poszłam parę dni temu do zasiłków bo mi był potrzebny dokument z przed roku i ta nowa od razu go znalazła. Co jest na plus bo może teraz będzie porządek w rejonie. Bo kiedyś musiałam dwa razy nosić te same akty urodzenia bo znikały, a w zimę koleżanka dwa razy chodziła z tą samą umową o pracę i wiecznie coś trzeba było donosić. A nikt nie lubi po 10 razy chodzić żeby jedną rzecz załatwić. Teraz jakoś to szybciej idzie. Nie wiem skąd ją dyrektorka wzieła, ale dobrze zrobiła.

Odp: POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/27 23:19 #20

  • ornecki PUDELEK
  • ornecki PUDELEK Avatar Autor
  • Gość
Ostatnio gdzie się nie ruszę tam coś słyszę o tej nowej z zasiłków. A co śmieszniejsze rozmawiają już o niej nawet ci, którzy wcale nie biorą rodzinnego :) Też nie mam rodzinnego a informacje o nowej spływają do mnie szerokim strumieniem. Bardzo się popularna zrobiła dziewczyna, temat referendum się chyba społeczeństwu znudził, więc szukają nowych sensacji. Nie bardzo wiem o co chodzi i czemu to się tak rozkręciło, bo znam tą panią z widzenia i sprawia wrażenie po prostu sympatycznej osoby. I bardzo rodzinnej, bo najczęściej ją widzę z córeczkami bliżniaczkami i mężem. Skąd ta jej nagła popularność to nie wiem, jak coś wiecie to napiszcie. Nie zajmuję się plotkami, ale mnie to ciekawi.

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2013/09/27 23:32 #21

  • ?
  • ? Avatar Autor
  • Gość
Ludzie, idźcie lepiej spać a nie po forach buszujecie i szukacie sensacji. A swoją drogą to ciekawe czy nowa pani popiera referendum czy nie.

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2014/04/29 00:39 #22

  • masakra
  • masakra Avatar Autor
  • Gość
Kompletna paranoja. Pani Rodz. z alei zabrano 2 synów do pogotowia opiekuńczego bo mamusia po pijaku się truła a tatuś napity w trupa(dziecko 3-letnie i 3-miesieczne) Kiedy były zgłaszane nie prawidłowości do mopsu i Pani kurator która miała mieć nadzór nad ta rodziną stwierdzono że nie można zabrać matce dzieci tylko dlatego ze nie są umyte na czas. Gdy powiedziałam że matka daje dziecku rocznemu makaron z keczupem to usłyszałam ze może tak lubi, było zgłaszane że dziecko często płacze a matka sie na nie wydziera.Drwina walili jej kasę jak miała dzieci przy sobie (zasiłek okresowy, celówki co miesiąc, alimenty na jedno z dzieci, rodzinne, konkubent pracuje na czarno) i teraz jak ich nie ma też przyznali jej zasiłek. Obiecali pomóc w odzyskaniu dzieci(pewnie tak się stanie), lecz nikt nie martwi się dobrem tych dzieci.Może pani dyrektor mopsu zanim wyśle dokumenty do sądu zastanowi się 10 razy nad ich treścią????

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2014/04/29 22:54 #23

  • Ali
  • Ali Avatar Autor
  • Gość
Przeczytaj posty powyżej, to będziesz wiedzieć czy Pani Dyrektor zastanowi się na tym???/ :lol:

POD SKRZYDŁAMI OPIEKI SPOŁECZNEJ W ORNECIE 2014/04/30 21:04 #24

  • zdziwiona
  • zdziwiona Avatar Autor
  • Gość

masakra napisał: Kompletna paranoja. Pani Rodz. z alei zabrano 2 synów do pogotowia opiekuńczego bo mamusia po pijaku się truła a tatuś napity w trupa(dziecko 3-letnie i 3-miesieczne) Kiedy były zgłaszane nie prawidłowości do mopsu i Pani kurator która miała mieć nadzór nad ta rodziną stwierdzono że nie można zabrać matce dzieci tylko dlatego ze nie są umyte na czas. Gdy powiedziałam że matka daje dziecku rocznemu makaron z keczupem to usłyszałam ze może tak lubi, było zgłaszane że dziecko często płacze a matka sie na nie wydziera.Drwina walili jej kasę jak miała dzieci przy sobie (zasiłek okresowy, celówki co miesiąc, alimenty na jedno z dzieci, rodzinne, konkubent pracuje na czarno) i teraz jak ich nie ma też przyznali jej zasiłek. Obiecali pomóc w odzyskaniu dzieci(pewnie tak się stanie), lecz nikt nie martwi się dobrem tych dzieci.Może pani dyrektor mopsu zanim wyśle dokumenty do sądu zastanowi się 10 razy nad ich treścią????

To głupie-nierozsądne tak się obnażać?
Widać że osoba z MOPSu to pisała- zna urzędniczy slang, a że wie co kto ma w talerzu to też coś znaczy.