Programy wyborcze kandydatów - sprawy biznesowe - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Programy wyborcze kandydatów - sprawy biznesowe 2010/10/02 19:03 #1

  • ewa
  • ewa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 20
[size=150:37ijvog9]Co ciekawego proponują kandydaci w swoich programach dla biznesu orneckiego:[/size]

Pan Jarosław Kogut napisał na swojej stronie, cytuje:

Aby nasze miasto i gmina rozwijały się, Burmistrz potrzebuje opinii i współdziałania lokalnych przedsiębiorców. Deklaruję, że gdy zostanę Burmistrzem, powołam Radę Przedsiębiorców przy urzędzie Burmistrza Ornety. Jestem przekonany, że konstruktywna współpraca Rady Przedsiębiorców i Burmistrza może przynieść wiele praktycznych i korzystnych dla Ornety rozwiązań. Jedną z podstawowych i najpilniejszych kwestii, którą chciałbym zaproponować Radzie Przedsiębiorców do dyskusji, to sposoby aktywizacji i rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz powstanie nowych miejsc pracy
dla mieszkańców Ornety.


Pan Ireneusz Popiel napisał na swojej stronie, cytuje:

- dołączenie terenów wokół Ornety do istniejącej strefy ekonomicznej w Województwie Warmińsko ? Mazurskim
- współudział w programach aktywnego zwalczania bezrobocia takich jak: Fundusz Pracy, Programy przygotowania do zawodu
- stworzenie infrastruktury niezbędnej do tworzenia nowych firm inwestujących w Ornecie
- stworzenie Orneckiej Rady Przedsiębiorców
- rozszerzanie systemu ulg dla firm tworzących nowe miejsca pracy i inwestujących w Gminie Orneta ( gotowy projekt uchwały do wdrożenia)


Pan Andrzej Ołtuszewski napisał na swojej stronie, cytuję:

- Wspieranie zamierzeń prorozwojowych i prozatrudnieniowych oraz porządkujących infrastrukturę komunalną.

Strony internetowe kandydatów:

jaroslawkogut.pl
ireneuszpopiel.pl
oltuszewski.eu

Re: Programy wyborcze kandydatów - sprawy biznesowe 2010/12/11 20:50 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
  • Gość
Panie Popiel proszę pamiętać że wyborca to wielokroć człek prosty - nie mylić z głupim - i o konkrety prosi. A konkret jest taki , że jak oskubiemy pana program wyborczy z płatków - basen - to zostaje "mniej niż zero" dla biznesu jak śpiewała kiedyś znana kapela
  • Strona:
  • 1