Podręczniki szkolne - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Podręczniki szkolne 2011/08/26 21:00 #16

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

alicja napisał: słowa na strat 4 podręcznik tam 22,50 w ornecie 25,5
ćwiczenia sztuk 2 tam po 12,00, w ornecie 13,5
zeszyt i tu i tam 7 zł
różnica.... 6 złotych
w której księgarni kosztuje 37 zł? bo nie w ornecie, pofatygowałam się i sprawdziłam, proszę nie pisać kłamstw, bo niektórzy tu wchodzą i czytają


Osobiście oglądałem w księgarni koło BS jest naklejona na foli naklejka z kwotą 37. No chyba że ta naklejka to nie cena..
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: Podręczniki szkolne 2011/08/27 21:30 #17

  • zadowolona
  • zadowolona Avatar
  • Gość

Danka napisał: Głupie gadanie o patriotyzmie za 100 zł bo tyle miałam taniej przy zakupie podręczników do 1 i 3 klasy SP. Sprawdzałam ceny w obu orneckich księgarniach, u pana na Pionierów są średnio złotówkę tańsze niż na 1 Maja. W tamtym roku sama się bałam kupić przez internet, w tym roku poszłam po rozum do głowy i w internecie zamówiliśmy z koleżankami wspólnie. Wszystko bez problemu. Zero komplikacji.

Pozdrawiam


Różnica wynosi nie 100zł tylko 150zł na 2 kompletach na korzyść sklepu internetowego. Pewnie to w nie smak właścicielom naszych miejscowych księgarń ale taka jest prawda. Muszą obniżyć niebotyczne marże do realnego poziomu.

Odp: Podręczniki szkolne 2011/08/28 08:32 #18

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

zadowolona napisał:

Danka napisał: Głupie gadanie o patriotyzmie za 100 zł bo tyle miałam taniej przy zakupie podręczników do 1 i 3 klasy SP. Sprawdzałam ceny w obu orneckich księgarniach, u pana na Pionierów są średnio złotówkę tańsze niż na 1 Maja. W tamtym roku sama się bałam kupić przez internet, w tym roku poszłam po rozum do głowy i w internecie zamówiliśmy z koleżankami wspólnie. Wszystko bez problemu. Zero komplikacji.

Pozdrawiam


Różnica wynosi nie 100zł tylko 150zł na 2 kompletach na korzyść sklepu internetowego. Pewnie to w nie smak właścicielom naszych miejscowych księgarń ale taka jest prawda. Muszą obniżyć niebotyczne marże do realnego poziomu.

Proszę podawać nazwy sklepów w których kupowaliście ksiązki
Prawda? Nie ma takiej.
REKLAMA

Odp: Podręczniki szkolne 2011/09/06 13:14 #19

  • PGR-owiec
  • PGR-owiec Avatar
  • Gość
To wina nieudolnych rządów. Oddanie procesu tworzenia, wydawania i dystrybucji podręczników w prywatne ręce doprowadziło do chaosu. Nikt nie wie jakie książki są potrzebne. Na rynku istnieje z 50 różnych podręczników opartych na 50 różnych programach które nie są ze sobą zamienne. Podstawa programowa nie zawiera żadnego programu. Nic nie jest określone co ma być nauczana w danej klasie i w jakiej kolejności. Zero synchronizacji między przedmiotami. Panie nauczycielki zamawiają zestawy za które dostają dobre upominki nie patrząc na ich przydatność dla ucznia. Nikogo nie obchodzi skąd rodzice mają brać po 300 zł na książki. Oczywiście z tamtego roku nie pasują, trzeba nowe. Reforma oświaty doprowadziła do zapaści z której Polska szybko się nie wygrzebie.

Odp: Podręczniki szkolne 2011/09/07 18:28 #20

  • Szłuszny wybór
  • Szłuszny wybór Avatar
  • Gość
Głosujemy na PIS który zagwarantuje limit cen na podręczniki. PO-gnajmy Tuska i jego wataszków jeśli nie chcemy śmierci głodowej.

Odp: Podręczniki szkolne 2011/09/09 08:37 #21

  • alicja
  • alicja Avatar
  • Gość
Zadowolonej życzę prowadzenia biznesu w Ornecie, tak, by wszyscy robili zakupy poza naszym miastem , wtedy sie utrzyma, na pewno z utargów, które będzie miała, jak zwykle gadanie o oszczędnościach, które rzekomo miały być, ale tak naprawdę nie wiadomo, czy są. Nieobotyczne marże? luuudzie, skąd ta wiedza???Popieram , głosuję na PiS