zasrana Orneta (dosłownie) - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

zasrana Orneta (dosłownie) 2011/03/14 09:25 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Dwie gorące prośby:
1. Do właścicieli psów, jak Wasze ukochane zwierzątko zesra się na chodniku to to sprzątnijcie albo oddajcie psa do uśpienia bo nie potraficie się nim zajmować.
2. Do straży miejskiej, jak wybraliście sobie takie gówniane zajęcie to do roboty ganiać właścicieli psów bo od tego do kur... jesteście.


Śnieg stopniał i jest masakra, wszędzie gdzie się nie ruszyć jest nasrane.
Jeszcze do tych którzy będą się tłumaczyć że nie mają gdzie chodzić z psem bo nie ma takich miejsc. Ja jak nie mam lotniska to nie kupuje samolotu proste jak nie ma warunków dla psa (blok, kamienica) to go nie posiadaj.

Re: zasrana Orneta (dosłownie) 2011/03/14 19:50 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
PRAWDA !!! Tylko kto to będzie egzekwować ? Śmieszna straż miejska ? Chore miasto !!! Znam takich cudaków w Ornecie co trzymają po 3-4 psy w blokach !!! Zasrana cała ulica itd. i co NIC !!!

Re: zasrana Orneta (dosłownie) 2011/03/18 08:01 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

OBSERWATOR napisał: PRAWDA !!! Tylko kto to będzie egzekwować ? Śmieszna straż miejska ? Chore miasto !!! Znam takich cudaków w Ornecie co trzymają po 3-4 psy w blokach !!! Zasrana cała ulica itd. i co NIC !!!

Plac nie utwardzony p.garażami przy Browarnej to "eldorado" dla właścicieli psów.Z wszystkich kierunków Ornety :( ugeek:
REKLAMA

Odp: zasrana Orneta (dosłownie) 2011/04/07 15:17 #4

  • krakowikki
  • krakowikki Avatar Autor
  • Gość
Święta racja!!!grodzą place zabaw dla naszych dzieci by psy się tam nie załatwiały, niech ogrodzą wybiegi dla psów i tam załatwiają swoje potrzeby a właściciele przyglądają się swoim prężącym się "pociechom" To jakiś cyrk, wychodzę z dzieckiem na spacer i wracam po 15 min do domu bo wszędzie jest nasrane że robi się niedobrze. Nasze dzieci mają tylko piękne betonowe skwery, gdzie w upale można dostać udaru!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odp: zasrana Orneta (dosłownie) 2011/05/26 16:34 #5

  • hucidotego
  • hucidotego Avatar Autor
  • Gość
Straż miejska też ma psa, ciekawe czy po nim sprzątają. Pewnie jak się zesra to odwracają wzrok i cisną dalej. Im mandatu nikt nie wystawi.
  • Strona:
  • 1