Rachunek za światło - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Rachunek za światło 2011/01/30 16:44 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Miałam zwykle 250 zł a teraz 400 zł :shock: Co jest z licznikami ? Moje koleżanki mówią to samo.

Re: Rachunek za światło 2011/01/30 20:33 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

kasia napisał: Miałam zwykle 250 zł a teraz 400 zł :shock: Co jest z licznikami ? Moje koleżanki mówią to samo.

Liczniki są ok. niestety. Mam to samo.Trzeba się przyzwyczaić

Re: Rachunek za światło 2011/01/31 22:57 #3

  • Rafal560
  • Rafal560 Avatar
  • Wylogowany
  • Świeżak
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Niestety prąd poszedł mocno do góry, zawstydził nawet turbodymomana, zwiększając liczby na kwitku o bite 70%, do zapłacenia mam 750 zł..
REKLAMA

Re: Rachunek za światło 2011/02/01 19:12 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
za pana ołtuszewskiego był prąd i gaz tańszy :cry:

Re: Rachunek za światło 2011/02/01 21:19 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: za pana ołtuszewskiego był prąd i gaz tańszy :cry:

:lol: :lol: :lol: I cukier też był słodszy i woda ,,mokrzejsza" :mrgreen:

Re: Rachunek za światło 2011/02/02 20:59 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: za pana ołtuszewskiego był prąd i gaz tańszy :cry:


Co trzeba wypić i gdzie to dostać aby po spożyciu napisać coś tak fantastycznie niedorzecznego? A podobno mamy juz XXI wiek.

Osoba która w sposób logiczny wytłumaczy co ma wspólnego osoba burmistrza - nawet tak doskonałego jak poprzedni - z cenami za prąd i gaz - może być pewna nagrody Nobla z ekonomii

Re: Rachunek za światło 2011/02/06 18:38 #7

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał: Osoba która w sposób logiczny wytłumaczy co ma wspólnego osoba burmistrza - nawet tak doskonałego jak poprzedni - z cenami za prąd i gaz - może być pewna nagrody Nobla z ekonomii


to czysty przypadek że pan Popiel = zwolnienia oraz większe rachunki za światło :lol:

Re: Rachunek za światło 2011/02/06 22:58 #8

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:
Co trzeba wypić i gdzie to dostać aby po spożyciu napisać coś tak fantastycznie niedorzecznego? A podobno mamy juz XXI wiek.

Osoba która w sposób logiczny wytłumaczy co ma wspólnego osoba burmistrza - nawet tak doskonałego jak poprzedni - z cenami za prąd i gaz - może być pewna nagrody Nobla z ekonomii

Ale po co tak się spinać :shock: przecież to był żart :)

Re: Rachunek za światło 2011/02/17 08:35 #9

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał:
Co trzeba wypić i gdzie to dostać aby po spożyciu napisać coś tak fantastycznie niedorzecznego? A podobno mamy juz XXI wiek.

Osoba która w sposób logiczny wytłumaczy co ma wspólnego osoba burmistrza - nawet tak doskonałego jak poprzedni - z cenami za prąd i gaz - może być pewna nagrody Nobla z ekonomii


Ale po co tak się spinać :shock: przecież to był żart :)
za pana popiela żarty się skończyły, baczność ludziska! wszystko może być podstępem nawet zwyczajny usmiech
  • Strona:
  • 1