TBS-ADMINISTRATOR - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

TBS-ADMINISTRATOR 2010/11/30 13:36 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
Może bliżej trzeba przyjrzeć się pracy TBS-Administrator. Nie odpowiadają na pisma.Nie przestrzegają zasad administrowania budynków. Itp. Może k?oś ukróci te nie poważne praktyki.

Re: TBS-ADMINISTRATOR 2010/12/06 22:21 #2

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Najemca napisał: Może bliżej trzeba przyjrzeć się pracy TBS-Administrator. Nie odpowiadają na pisma.Nie przestrzegają zasad administrowania budynków. Itp. Może k?oś ukróci te nie poważne praktyki.



Jest to zgromadzenie wzajemnej adoracji.

Re: TBS-ADMINISTRATOR 2010/12/07 12:56 #3

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
[/quote]Jest to zgromadzenie wzajemnej adoracji.[/quote]
Tutaj trafiłeś jak kulą w płot. Atmosfera panująca w tej firmie z adoracją nic wspólnego nie ma :mrgreen:
REKLAMA

Re: TBS-ADMINISTRATOR 2010/12/09 08:44 #4

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Jest to zgromadzenie wzajemnej adoracji.[/quote]
Tutaj trafiłeś jak kulą w płot. Atmosfera panująca w tej firmie z adoracją nic wspólnego nie ma :mrgreen: [/quote]
To znaczy ze nawet w stosunku do siebie tez jesteście nie uczciwi . :lol:

Re: TBS-ADMINISTRATOR 2010/12/09 11:07 #5

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość

Gość napisał:

Gość napisał:

Jest to zgromadzenie wzajemnej adoracji.
Tutaj trafiłeś jak kulą w płot. Atmosfera panująca w tej firmie z adoracją nic wspólnego nie ma :mrgreen: [/quote]
To znaczy ze nawet w stosunku do siebie tez jesteście nie uczciwi . :lol: [/quote]
:shock: Ja z tą firmą nie mam nic wspólnego, na szczęście.
Atmosferę znam z czasów ZGKiM.A to przecież ta sama ekipa.
Zresztą jeśli chodzi o atmosferę to jest ona podobna we wszystkich komórkach podległych Urzędowi Gminy.Siedzieć cicho, plusować u dyrekcji i może jakoś to będzie.
Dlatego zmiana burmistrza w tym środowisku wywołała panikę.
Przecież ,,nowy" może pogonić do roboty, a zbędnych pogonić definitywnie.

Re: TBS-ADMINISTRATOR 2010/12/09 11:18 #6

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
I to chyba jest wyjaśnienie wyjątkowo agresywnych ataków na kandydatów.Miałam wrażenie że aktywne są osoby będące blisko problematyki ,,ratuszowej".Bo komu z szarych obywateli chciałoby się uczestniczyć w tych pyskówkach.
A stara kadra ma dużo do stracenia-święty spokój.Panie burmistrzu, proszę rozruszać to towarzystwo!A tych którym zabraknie roboty w ratuszu do odśnieżania.Będą mogli się wykazać
  • Strona:
  • 1