List Kandydata do Sejmiku Wojewódzkiego - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

List Kandydata do Sejmiku Wojewódzkiego 2010/11/18 00:24 #1

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar Autor
  • Gość
18 listopad 2010r

Szanowni Wyborcy,
Mieszkańcy Ornety

Do swojego kandydowania w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego podchodzę odpowiedzialnie i z wolą rzetelnego działania, kierując się przekonaniem, że mógłbym być przydatnym, oferując swój czas, energię i wiedzę.

Chciałbym też wykorzystać tam swoje doświadczenie życiowe, na które składa się bycie mężem i ojcem, studia, wieloletnie doświadczenie w samorządzie, praca asystenta Tadeusza Cymańskiego Posła do Parlamentu Europejskiego.

Wolałbym spełnić autentyczną potrzebę działania na rzecz dobra wspólnego. Jego osią byłaby efektywna działalność, ukierunkowana na inicjowanie i koordynowanie ważnych projektów społecznych w naszym województwie z wykorzystaniem funduszy Unii Europejskiej.

Moim przewodnim wskazaniem byłaby etyczna zasada, aby podejmować to, co bezpośrednio i pośrednio służy ludziom i nie przystępować do tego, co ma być tylko dla blichtru władzy.

Jeżeli więc za sprawą indywidualnych decyzji Państwa miałbym znaleźć się w Sejmiku Wojewódzkim, to przede wszystkim chciałbym tam uczciwie, pracowicie i konsekwentnie być Państwa reprezentantem.

Nie składając pustej i nierealnej obietnicy rozwiązania większości problemów Ornety, czułbym się wyróżniony, gdybyście uznali mnie Państwo za jednego ze ?swoich?, którego wspiera się podczas rywalizacji.

Czy to, o co chciałbym starć się w Państwa imieniu w Sejmiku Wojewódzkim przeistoczy się w realne działanie, zależy od woli Mieszkańców Ornety.
Odnosząc się, zatem z szacunkiem do Państwa decyzji, uprzejmie proszę o zagłosowanie na mnie w niedzielę 21 listopada. Lista nr 5, pozycja nr 2.

Przekazując serdeczne pozdrowienia,
dziękuję za życzliwe zapoznanie się z moim listem.


Z wyrazami poważania

Bogdan WISZOWATY

www.wiszowaty.pl

Re: List Kandydata do Sejmiku Wojewódzkiego 2010/11/18 10:27 #2

  • gora11
  • gora11 Avatar
  • Gość
Ciepły , przyjazny , budzący zaufanie - po prostu dobry tekst.
Jestem za . Powodzenia w walce o Ornetę.
  • Strona:
  • 1