Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: 700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : 700 Lecie Ornety rozpoczęcie parady

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/03/21 15:38 #19

a.a.

 Avatar

MieszkamTU napisał: Obchody jubileuszu to żenada, jaka władza taki jubileusz .Szkoda,ze Komitet nie pofatygował się aby wysłuchać ludzi. Mam wrażenie ,że Władze miasta potraktowały mieszkańców jak zgraję intelektualnie opóźnionych. Program artystyczny który zgotował nam burmistrz był wyjątkowy, ignorancja mieszkańców i bieganie z nimi po sądach, od czasu doczasu cośdla ducha i prezent na 700 lecie –dla wszystkich „spalarnia”. Dziękujemy burmistrzu, To był wyjątkowy jubileusz .Czy zasłużyliśmy ? :dry:


a czego, mieszkańcu, oczekiwałeś?
Może czas spojrzeć jak realista i powiedzieć, jaki budżet takie obchody?

Były zawody, wędkarze, mundurowi, łowczy, zawody, animacje,wędkarze, koncerty muzyki poważnej, dico polo, folk, pop, fajerwerki, piwo, parada, mecze, festy, brakowało Cyganów i helikoptera.
Wiecznie skwaszonym to źle, że słońce świeci.
2014/03/20 20:29 #18

MieszkamTU

 Avatar

Obchody jubileuszu to żenada, jaka władza taki jubileusz .Szkoda,ze Komitet nie pofatygował się aby wysłuchać ludzi. Mam wrażenie ,że Władze miasta potraktowały mieszkańców jak zgraję intelektualnie opóźnionych. Program artystyczny który zgotował nam burmistrz był wyjątkowy, ignorancja mieszkańców i bieganie z nimi po sądach, od czasu doczasu cośdla ducha i prezent na 700 lecie –dla wszystkich „spalarnia”. Dziękujemy burmistrzu, To był wyjątkowy jubileusz .Czy zasłużyliśmy ? :dry: