Forum dyskusyjne Ornecianki - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz: Nowa Biedronka w Ornecie

Nazwa
Tytuł
Załączniki

Historia tematu : Nowa Biedronka w Ornecie

Maks. pokazywanych 2 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/03/04 20:14 #12

anonim

 Avatar

polak napisał:

do narodowego napisał: Nie wiem czy u ciebie to naiwność czy glupota? Jaki rodzimy handel? Że u orneckich sklepikarzy? I tak sprzedają samą chinszczyznę. Rodzime to chyba tylko jajka u pań na ławkach przy mięsnym.


Kiedy ludzie wreszcie zaczną się zastanawiać trzeba im powtarzać, że tylko kupując polskie towary i usługi w polskich przedsiębiorstwach z polskim kapitałem mogą poprawić swój los.

Są w Polsce idioci co za tańszym garniturem latają samolotem do Londynu. Ci sami idioci dziwią się następnie że budowa metra autostrady jest w Polsce najdroższa w Europie. Budowa metra autostrady w Polsce kosztuje średnio 35 tyś zł za metr. Dla porównania w Czechach około 10 tyś.
2012/03/04 18:57 #11

polak

 Avatar

do narodowego napisał: Nie wiem czy u ciebie to naiwność czy glupota? Jaki rodzimy handel? Że u orneckich sklepikarzy? I tak sprzedają samą chinszczyznę. Rodzime to chyba tylko jajka u pań na ławkach przy mięsnym.


Kiedy ludzie wreszcie zaczną się zastanawiać trzeba im powtarzać, że tylko kupując polskie towary i usługi w polskich przedsiębiorstwach z polskim kapitałem mogą poprawić swój los.