praca w urzędzie - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: praca w urzędzie 2012/02/19 15:19 #16

  • wiem
  • wiem Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: no dobrze, zaoszczędzono pieniądze i cenny czas urzędników nie organizując konkursu na stanowisko do straży ( na marginesie, ciekawe, kto jest następny na liście, może powinna być publiczna), ale ja nadal nie mogę dojść do tego, czy pani K faktycznie ma wykształcenie wymagane do pracy (geodezyjne lub gospodarka przestrzenna) , czy nie i czy była jedyną kandydatką. Gdyby nie wymagania dotyczące tego kierunku wykształcenia kandydatów byłoby przynajmniej 30, jak poprzednio. Może ktoś z Was wie?

Na to właśnie stanowisko było dużo wykształconych osób, ALE PRZESZŁA TA CO PRZEJŚĆ MIAŁA ......

Odp: praca w urzędzie 2012/02/19 16:27 #17

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16

Alicja napisał: i czy była jedyną kandydatką. Gdyby nie wymagania dotyczące tego kierunku wykształcenia kandydatów byłoby przynajmniej 30, jak poprzednio. Może ktoś z Was wie?


Było złożonych 6 aplikacji. Pani która wygrała spełniła wszystkie wymogi formalne. Czyli ma potrzebne wykształcenie.




link do oryginału komunikatu o rekrutacji

orneta-umig.bip-wm.pl/public/get_file_contents.php?id=232877
Prawda? Nie ma takiej.
Załączniki:

Odp: praca w urzędzie 2012/02/19 17:36 #18

  • ta lala
  • ta lala Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:



Na załączonym obrazku jest tylko podpis Popiela, natomiast brak jest daty. Dokument ma braki formalne.
REKLAMA

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 09:38 #19

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
" i zarazem najlepszą", to się ubawiłam, takiego sformułowania nie ma na żadnym uzasadnieniu. A daty nie ma na żadnych uzasadnieniach, wydaje się, że właściwą jest data publikacji na stronie bip.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 17:19 #20

  • :(
  • :( Avatar Autor
  • Gość
Widzieliście jakie tłumy waliły dziś do urzędu żeby dostać się na staż? Niektórzy z tych ludzi są bardzo wykształceni, mają wysokie kwalifikacje a stoją w kolejce, by zarobić grosze... Ludzie stają na głowie by móc pracowac za mniej niż najniższe wynagrodzenie, więc załapać się na 2 etaty , mieć możliwość wyboru statystycznie mało prawdopodobne...

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 18:02 #21

  • autor komentarza
  • autor komentarza Avatar Autor
  • Gość
Jednostek wybitnych jest w Ornecie bardzo mało. Większość takich wyjechała do UK kilka lat temu. Nieudacznicy pozostali w Ornecie by dorabiać na czarno miejscowych BIZNESMENÓW za 800 zł brutto. Szczęśliwcy pracują w urzędzie lub w straży miejskiej a potem w urzędzie. Zasada w urzędach jest prosta. Nie zatrudnia się mądrzejszych od siebie. Robi tak nawet premier rządu RP. Efekty takiej polityki widać w pracy urzędników. Czarna rozpacz. Pomijam kwestię "kolesiostwa" Myślę że w tym konkretnym przypadku robicie widły z igły. Dziewczyna wygrała ponieważ była najlepsza. Trudno się z tym pogodzić przegranym. Polacy nie umieją przegrywać z godnością.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 18:05 #22

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

ziutek napisał:

Alicja napisał: i czy była jedyną kandydatką. Gdyby nie wymagania dotyczące tego kierunku wykształcenia kandydatów byłoby przynajmniej 30, jak poprzednio. Może ktoś z Was wie?


Było złożonych 6 aplikacji. Pani która wygrała spełniła wszystkie wymogi formalne. Czyli ma potrzebne wykształcenie.




link do oryginału komunikatu o rekrutacji

orneta-umig.bip-wm.pl/public/get_file_contents.php?id=232877

Mamy w Ornecie co najmniej sześć osób po geodezji które nigdy zapewne nie znajdą pracy w swoim zawodzie. Jaki sens jest kończyć studia bez przyszłości ? Na kasę w Biedronce zatrudnią po zawodówce.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 18:44 #23

  • student
  • student Avatar Autor
  • Gość

:( napisał: Widzieliście jakie tłumy waliły dziś do urzędu żeby dostać się na staż? Niektórzy z tych ludzi są bardzo wykształceni, mają wysokie kwalifikacje a stoją w kolejce, by zarobić grosze... Ludzie stają na głowie by móc pracowac za mniej niż najniższe wynagrodzenie, więc załapać się na 2 etaty , mieć możliwość wyboru statystycznie mało prawdopodobne...


Nie masz pojęcia o czym piszesz. Staż jest potrzebny do CV. Nikt nie patrzy ile zarobi. A ty dalej się użalaj na forum nieudaczniku.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 20:24 #24

  • gość 1
  • gość 1 Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: " i zarazem najlepszą", to się ubawiłam, takiego sformułowania nie ma na żadnym uzasadnieniu. A daty nie ma na żadnych uzasadnieniach, wydaje się, że właściwą jest data publikacji na stronie bip.


Imponójonce

Odp: praca w urzędzie 2012/02/20 20:28 #25

  • do studenta
  • do studenta Avatar Autor
  • Gość
Co ty bredzisz. Jak ci nie zależy na pieniądzach to trzaskają wolontariat.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/21 10:27 #26

  • Alicja
  • Alicja Avatar Autor
  • Gość
"autor komentarza" rozumiem "jednostka wybitna" a my wszyscy na tym formu, to zazdrośni kandydaci, którzy odpadli. Rozumiem, że jak dzieje się coś nie tak, to lepiej nic nie mówić, bo to się jednoznacznie kojarzy z zazdrością.Cóż za niewybredna interpretacja, proszę wrócić do zmywaka.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/21 10:33 #27

  • Krzysztof U
  • Krzysztof U Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 16
Z tego co mi wiadomo dziewczyna wygrała konkurs bez żadnych "rozmów" na boku.
Prawda? Nie ma takiej.

Odp: praca w urzędzie 2012/02/21 12:56 #28

  • ;)
  • ;) Avatar Autor
  • Gość
Cud nad Drwęcą.
REKLAMA

Odp: praca w urzędzie 2012/02/21 14:03 #29

  • z krainy czarów
  • z krainy czarów Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: "autor komentarza" rozumiem "jednostka wybitna" a my wszyscy na tym formu, to zazdrośni kandydaci, którzy odpadli. Rozumiem, że jak dzieje się coś nie tak, to lepiej nic nie mówić, bo to się jednoznacznie kojarzy z zazdrością.Cóż za niewybredna interpretacja, proszę wrócić do zmywaka.


Mam nadzieję że pani nie brała udziału

z ukłonami
REKLAMA

Odp: praca w urzędzie 2012/02/21 18:15 #30

  • anonim
  • anonim Avatar Autor
  • Gość

Alicja napisał: "autor komentarza" rozumiem "jednostka wybitna" a my wszyscy na tym formu, to zazdrośni kandydaci, którzy odpadli. Rozumiem, że jak dzieje się coś nie tak, to lepiej nic nie mówić, bo to się jednoznacznie kojarzy z zazdrością.Cóż za niewybredna interpretacja, proszę wrócić do zmywaka.


A ty absolwentko prywatnej wyższej szkoły wyplatania koszyków nie dostałaś się ?