OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! - Strona 3 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 08:31 #31

  • 5xTAK
  • 5xTAK Avatar Autor
  • Gość
Uwaga na posty chwalące burmistrza. To prawdopodobnie największa manipulacja społeczeństwem Ornety. nie dajmy się zwieść pozorom. Robiony jest sztuczny tłok w celu wywarcia wrażenie że burmistrz ma co najmniej 30 % poparcia. Moim zdaniem popierają go tylko ludzie od niego zależni lub zastraszeni utratą pracy. Nie dajmy się manipulować cwaniakom. Nie dajmy się zastraszać garstce manipulantów przyspawanych do stołków. Nie dajmy się manipulować kosztami referendum. Nie będą większe niż koszt dożynek. Co mieliśmy z dożynek? Władza się objadła z VIP-ami i tyle było balu. Nie wspominając że podobno znowu był alkohol. Żenadą jest nawoływanie za pomocą ulotek do zostania w domach. To skrajnie niedemokratyczne. Marzy im się korea z białorusią. Radni zapominają że obywatele nie wybrali ich dla zabawy. Mają służyć wyborcom a nie zdrowie wasze w gardła nasze. Burmistrz który na sesjach nie potrafi ukryć zacietrzewia i nie panuje nad swoimi emocjami powinien sam zrezygnować dla dobra Ornety. Złośliwe uwagi burmistrza na temat kampanii referendalnej czy pokrętne wypowiedzi na temat spalarni w moich oczach całkowicie go dyskwalifikują na tym stanowisku. To samo radni z kliki burmistrzowej. Skończmy z psychicznym terrorem.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 08:43 #32

  • 5 NIE!!!
  • 5 NIE!!! Avatar Autor
  • Gość

5xTAK napisał: Uwaga na posty chwalące burmistrza. To prawdopodobnie największa manipulacja społeczeństwem Ornety. nie dajmy się zwieść pozorom. Robiony jest sztuczny tłok w celu wywarcia wrażenie że burmistrz ma co najmniej 30 % poparcia. Moim zdaniem popierają go tylko ludzie od niego zależni lub zastraszeni utratą pracy. Nie dajmy się manipulować cwaniakom. Nie dajmy się zastraszać garstce manipulantów przyspawanych do stołków. Nie dajmy się manipulować kosztami referendum. Nie będą większe niż koszt dożynek. Co mieliśmy z dożynek? Władza się objadła z VIP-ami i tyle było balu. Nie wspominając że podobno znowu był alkohol. Żenadą jest nawoływanie za pomocą ulotek do zostania w domach. To skrajnie niedemokratyczne. Marzy im się korea z białorusią. Radni zapominają że obywatele nie wybrali ich dla zabawy. Mają służyć wyborcom a nie zdrowie wasze w gardła nasze. Burmistrz który na sesjach nie potrafi ukryć zacietrzewia i nie panuje nad swoimi emocjami powinien sam zrezygnować dla dobra Ornety. Złośliwe uwagi burmistrza na temat kampanii referendalnej czy pokrętne wypowiedzi na temat spalarni w moich oczach całkowicie go dyskwalifikują na tym stanowisku. To samo radni z kliki burmistrzowej. Skończmy z psychicznym terrorem.


Ha ha ha żałosny jesteś koleś. Nie pozwolimy odwołać naszego Burmistrza.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 10:36 #33

  • Kaczmarek ale nie Henryk
  • Kaczmarek ale nie Henryk Avatar Autor
  • Gość

WMWM napisał: Komentarz o naszej władzy z WM

W sobotę byłam na festynie dożynkowym i wróciłam z mieszanymi uczuciami. Do tej pory wierzyłam obecnym włodarzom, że trochę się ich czepiają, ale to co, zobaczyłam w sobotę przerosło moje wyobrażenie o ignorancji i bezmyślności rządzących. Samorządowcy na placu festynowym postawili sobie dwa namioty, gdzie urządzili sobie wielką imprezę alkoholową z tańcami, śpiewem, okrzykami i uściskami. Pewnie nie było by w tym nic takiego, gdyby nie fakt, że o godzinie 20 byli już tak pijani, walali się po trawnikach na oczach całej publiki obecnej na dożynkach. Wśród nurkujących w trawnik znalazła się jedna z urzędniczek naszego ratusza, spili się również goście z Niemiec oraz kilku sołtysów. Wszyscy nie żałowali sobie pijackich uścisków, które, tracili równowagę i lądowali na trawie. Pod namiotem reszta świty z burmistrzem i przewodniczącym rady tańcowała mocno od czasu do czasu pokazując się na zewnątrz, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Po zwinięciu namiotów około godziny 22.00 impreza przeniosła się do hali sportowej. Na straży bezpieczeństwa przed namiotem stało kilku ochroniarzy i pani katechetka ze szkoły podstawowej nr 4. Piwo podawała pod innym namiotem pani polonistka z gimnazjum nr 2. Tak się bawią nauczyciele na oczach miasta za publiczne pieniądze, pokazując jaki mają stosunek do referendum które będzie za dwa tygodnie. Jeszcze nie rozstrzygnęła się sprawa w sądzie za publiczne picie alkoholu w szkole w Bażynach? Pewni siebie, pokazują gdzie mają sądy i całe społeczeństwo? ! - + odpowiedz na ten komentarz Przeczytaj cały tekst: Referendum w ostatnią niedzielę września


Zainteresowanych informacją odsyłam na stronę www.FAKTYORNECKIE.PL
REKLAMA

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 12:09 #34

  • Janina
  • Janina Avatar Autor
  • Gość

Zainteresowanych informacją odsyłam na stronę www.FAKTYORNECKIE.PL


a ten link to działa, bo jakoś nie widac....

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 20:10 #35

  • Benek
  • Benek Avatar Autor
  • Gość
Wędkarz napisał:
"Całe zamieszanie robią z referendum te same trzy osoby.
To ż na tym forum można pisać bez zarejestrowania również ułatwia pieniaczom robotę[/quote]"

A ja uważam, że to forum jest dla wszystkich, widzę posty chwalące i krytykujące burmistrza. Pieniaczy fanatyków po obu stronach. I dobrze, że jest takie forum gdzie każdy może się wypowiedzieć. Wpienia cię to, to nie zaglądaj tu i nie czytaj :whistle: :whistle: :whistle: .

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 22:33 #36

  • wędkarz
  • wędkarz Avatar Autor
  • Gość
No to może małe wyjaśnienie.
Ja jako wędkarz oraz kilka innych nicków razem to
ok.30%wypowiedzi w tym temacie to jedna i ta sama osoba :lol:
Jestem obecnie emerytem -po dwudziestu latach służby.Korzystając z wolnego czasu pozwoliłem sobie na nieco zabawy.I wcale nie bronię obecnego burmistrza-powiedzmy że z twarzy mi się nie podoba :lol:
Chcę tylko uświadomić tylko wszystkim jak łatwo zrobić wrażenie
Że tematem tym czy innym interesuje się większość lokalnej społeczności.Tym czasem ogromna większość jest zajęta swoimi codziennymi sprawami i w poważaniu ma jakieś niby polityczne rozgrywki.
po prostu-nie dajmy się ogłupić oszołomom

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 23:07 #37

  • ramona
  • ramona Avatar Autor
  • Gość
Ludzie mają już dość nauczycielskiej kliki. Baj baj.

OPAMIĘTANIA NADSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/19 17:12 #38

  • Opamiętany
  • Opamiętany Avatar Autor
  • Gość
o czym Ty piszesz? - szpulki zarastały chwastami a budynek sam by się przewrócił, piszesz o dewastacji 1-Maja, życzę każdemu takiej "dewastacji". A o termach to już kompletnie nie wiesz NIC!

OPAMIĘTANIA NADSZEDŁ CZAS !!!!! 2014/02/28 23:34 #39

  • Pokorny
  • Pokorny Avatar Autor
  • Gość
Tak jak w tytule OPAMIĘTANIA NADSZEDŁ CZAS, drodzy mieszkańcy miasta i gminy ORNETA .Najwyższy czas by głosując chwile się zastanowić , bo szkoda czasu na kolejną pomyłkę !!! Wszyscy ci co rządzą na górze i na dole powinni odejść !!! Potrzebna tylko jest państwa mądrość.