OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! - Strona 2 - Forum Ornecianki
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/15 21:11 #16

  • Tomasz
  • Tomasz Avatar Autor
  • Gość
Bardzo rozsądnie tak trzymać Niezależny!!!

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/15 21:24 #17

  • Janina
  • Janina Avatar Autor
  • Gość
za to o spalarni można... jak to na zapalniczkach jest napisane? "SPALARNI STOP. REFERENDUM JUŻ 29.09'...czy coś takiego. jakiej spalarni, temat zamknięty! ale na wszelki wypadek trzeba wyborców wprowadzić w błąd, ze będzie- może uwierzą i jednak przejdą się zagłosować...

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/15 23:36 #18

  • bingo
  • bingo Avatar Autor
  • Gość

Janina napisał: za to o spalarni można... jak to na zapalniczkach jest napisane? "SPALARNI STOP. REFERENDUM JUŻ 29.09'...czy coś takiego. jakiej spalarni, temat zamknięty! ale na wszelki wypadek trzeba wyborców wprowadzić w błąd, ze będzie- może uwierzą i jednak przejdą się zagłosować...


oj, janina,janina chyba ci się zlasował mózg razem z beretem
REKLAMA

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 07:56 #19

  • niezależna
  • niezależna Avatar Autor
  • Gość

Niezależny napisał: Jak to możliwe by w demokratycznej Polsce burmistrz i radni (samorządowcy?) nawoływali w ulotkach do bojkotowania wyborów? Referendum to też wybory. chciane nie chciane to inny temat. Wkurza mnie kiedy ktoś próbuje wciskać kity. My Ornecianie Polacy mamy prawo do decydowania w demokratycznych wyborach czy jesteśmy przeciw czy też za odwołaniem. Jakim prawem burmistrz i obecni radni nawołują ornecian do bierności!. Kto im dał takie prawo?! kiedy wciąż nawołuje się Polaków do aktywnego uczestnictwa w życiu politycznym naszego kraju. Nie chce być pionkiem w tej politycznej przepychance i napewno pójdę głosować, bo to ja panie burmistrzu i rajcy podejmuje decyzje. Nie pozwolę sobie niczego narzucić i wy tez ludzie nie bądźcie bezwloni! Czego mogą obawiać się burmistrz i radni skoro maja tylu zwolenników?


Przykład idzie z góry, bronek, donek, syrenka warszawska.
Poza tym to czysta matematyka

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 17:44 #20

  • Praworządny
  • Praworządny Avatar Autor
  • Gość
Janina napisał:
za to o spalarni można... jak to na zapalniczkach jest napisane? "SPALARNI STOP. REFERENDUM JUŻ 29.09'...czy coś takiego. jakiej spalarni, temat zamknięty! ale na wszelki wypadek trzeba wyborców wprowadzić w błąd, ze będzie- może uwierzą i jednak przejdą się zagłosować...

oj, janina,janina chyba ci się zlasował mózg razem z beretem

Oj Jania ja do tych życzeń się dołączam, bo ty nie wiesz lub nie chcesz wiedzieć, że o spalarni jeszcze długo będzie głośno. Choromański odwołał się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Olsztynie, więc Popiela decyzja odwoławcza jest nieważna. Każde kłamstwo ma krótkie nogi. Tak, że prawdopodobnie powstanie, bo Popiel w gazecie napisał, że Gmina zapewniła społeczeństwu udział w postępowaniu zgodnie z przepisami prawa. Więc ja go się pytam skąd po zapewnieniu udziału społeczeństwa w wydaniu pierwszej decyzji, tyle zebrano przeciwnych podpisów. Burmistrz kpi sobie z ludzi, a temat budowy spalarni dalej aktualny.

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 20:10 #21

  • jadzia
  • jadzia Avatar Autor
  • Gość

Niezależny napisał: Jak to możliwe by w demokratycznej Polsce burmistrz i radni (samorządowcy?) nawoływali w ulotkach do bojkotowania wyborów? Referendum to też wybory. chciane nie chciane to inny temat. Wkurza mnie kiedy ktoś próbuje wciskać kity. My Ornecianie Polacy mamy prawo do decydowania w demokratycznych wyborach czy jesteśmy przeciw czy też za odwołaniem. Jakim prawem burmistrz i obecni radni nawołują ornecian do bierności!. Kto im dał takie prawo?! kiedy wciąż nawołuje się Polaków do aktywnego uczestnictwa w życiu politycznym naszego kraju. Nie chce być pionkiem w tej politycznej przepychance i napewno pójdę głosować, bo to ja panie burmistrzu i rajcy podejmuje decyzje. Nie pozwolę sobie niczego narzucić i wy tez ludzie nie bądźcie bezwloni! Czego mogą obawiać się burmistrz i radni skoro maja tylu zwolenników?

BRAWO NIEZALEŻNY !!! BRAWO.

Odp: OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 21:14 #22

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Trzeba iść na referendum to nasz demokratyczny obowiązek. Tyle lat walczyliśmy o wolność, wolność słowa, sam Papież Jan Paweł II tego nas nauczył nie możemy pozwolić się zastraszyć w końcu trzeba brać sprawy w swoje ręce. Burmistrz zachowuje się jak He-Man ma gdzieś prawo, gdyby dali mu miecz do ręki to by wprowadził swoje prawo buszu. Oglądałem dzisiaj tv orneta i sprawozdanie z sesji i jestem przerażony urzędnik mówi publicznie o dokumentach na podstawie , których jest stanowione prawo miejscowe "papiery" . Mija trzeci rok kadencji i należałoby się już nauczyć odróżniać dokumenty. Mam wrażenie,że kancelaria z Sopotu ciszy się bo ma dojną "krowę" i niezłą kasę za porady prawne dla naszych włodarzy. Ludzie zmobilizujcie się i idźcie na referendum, chcemy prawdziwej demokracji , nie można bać się publicznie mówić o swoich przekonaniach i poglądach.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 21:49 #23

  • wędkarz
  • wędkarz Avatar Autor
  • Gość
Ja pójdę,ale na ryby.Nie będzie mi tu jakiś nawiedzony krzykacz mówił co mam robić i jeszcze w dodatku podpierać się imieniem Jana Pawła II !
Całe zamieszanie robią z referendum te same trzy osoby.
To ż na tym forum można pisać bez zarejestrowania również ułatwia pieniaczom robotę

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 21:55 #24

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość
Idź na ryby bo tylko tyle możesz zrobić dla naszej społeczności, nic nie znaczysz jesteś pusty jak bęben turecki .

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 22:11 #25

  • Anonim
  • Anonim Avatar Autor
  • Gość

Anonim napisał: Idź na ryby bo tylko tyle możesz zrobić dla naszej społeczności, nic nie znaczysz jesteś pusty jak bęben turecki .


Jest już wysyp grzybów możesz iść także na grzyby.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 22:20 #26

  • wikis
  • wikis Avatar Autor
  • Gość
Całe to zamieszanie z referendum to przykład jak można zmanipulować informację.Może się wydawać że 80%orneciaków jest za odwołaniem burmistrza.Tym czasem to kilka osób robi tyle szumu.Portal który zezwala na pisanie postów bez logowania staje się niewiarygodny.Bo to jest MANIPULACJA!!!
Nie dajmy się oszołomom.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 23:11 #27

  • rety
  • rety Avatar Autor
  • Gość
Też tak mysle. Podpisy także podpisłay trzy osoby za reszte. Tak sobie tlumaczcie przydupasy busmistrza.

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/16 23:28 #28

  • WMWM
  • WMWM Avatar Autor
  • Gość
Komentarz o naszej władzy z WM

W sobotę byłam na festynie dożynkowym i wróciłam z mieszanymi uczuciami. Do tej pory wierzyłam obecnym włodarzom, że trochę się ich czepiają, ale to co, zobaczyłam w sobotę przerosło moje wyobrażenie o ignorancji i bezmyślności rządzących. Samorządowcy na placu festynowym postawili sobie dwa namioty, gdzie urządzili sobie wielką imprezę alkoholową z tańcami, śpiewem, okrzykami i uściskami. Pewnie nie było by w tym nic takiego, gdyby nie fakt, że o godzinie 20 byli już tak pijani, walali się po trawnikach na oczach całej publiki obecnej na dożynkach. Wśród nurkujących w trawnik znalazła się jedna z urzędniczek naszego ratusza, spili się również goście z Niemiec oraz kilku sołtysów. Wszyscy nie żałowali sobie pijackich uścisków, które, tracili równowagę i lądowali na trawie. Pod namiotem reszta świty z burmistrzem i przewodniczącym rady tańcowała mocno od czasu do czasu pokazując się na zewnątrz, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Po zwinięciu namiotów około godziny 22.00 impreza przeniosła się do hali sportowej. Na straży bezpieczeństwa przed namiotem stało kilku ochroniarzy i pani katechetka ze szkoły podstawowej nr 4. Piwo podawała pod innym namiotem pani polonistka z gimnazjum nr 2. Tak się bawią nauczyciele na oczach miasta za publiczne pieniądze, pokazując jaki mają stosunek do referendum które będzie za dwa tygodnie. Jeszcze nie rozstrzygnęła się sprawa w sądzie za publiczne picie alkoholu w szkole w Bażynach? Pewni siebie, pokazują gdzie mają sądy i całe społeczeństwo? ! - + odpowiedz na ten komentarz Przeczytaj cały tekst: Referendum w ostatnią niedzielę września
REKLAMA

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 06:33 #29

  • ula
  • ula Avatar Autor
  • Gość
skoro grupa referendalna oszukiwala zakrywając się spalarnią to o czym my tu mówimy...
REKLAMA

OPAMIĘTANIA NDSZEDŁ CZAS !!!!! 2013/09/17 07:21 #30

  • from
  • from Avatar Autor
  • Gość
Pili na dożynkach? Ktoś to widział czy rozsiewacie plotki. Jeśli to prawda że pili alkohol to dla mnie całkowicie ich to pogrąża jako przedstawicieli naszego społeczeństwa. Jednym zdanie wstyd i hańba.